3 sekso pozos, garantuojančios nepamirštamus pojūčius

Karštos, oi kokios karštos pozos šį kartą tavęs laukia! Pasinerk į nepamirštamus pojūčius, pradėdama saldžia preliudija ir užbaigdama aistringu susijungimu.

Sekso poza: Aistringa preliudija

Technikos subtilybės: atsigulk ant lovos krašto, po nugara pasidėk keletą pagalvių, kad tavo užpakaliukas būtų aukščiau, nei įprastai. Kojas užkelk vaikinui ant krūtinės. Tegul mylimasis įaudrina tave liežuviu stovėdamas ir laikydamas tave už kojų.

Kodėl tai subalansuota būtent tau? Geriausi meilės žaidimai prasideda nuo palengva stiprėjančių pojūčių, peraugančių į tikrą audrą.

Sudėtingumo laipsnis – vidutinis. Visgi jeigu nieko panašaus anksčiau nesate bandę, prieš siūlydama tokią meilės žaidimų įžangą įsitikink, kad ji vaikinui priimtina.


Sekso poza: Titanikas

Technikos subtilybės: vieną koją kelk ant kėdės, kitą statyk ant grindų. Paprašyk vaikino apkabinti tave per liemenį ir įsiskverbti iš nugaros. Pati tuo pat metu apkabink rankomis vaikino klubus – lengviau išlaikysi pusiausvyrą viena koja stovėdama ant žemės. Ši poza teiks didžiausią malonumą, jei vaikinas – kiek aukštesnis už tave.

Kodėl tai subalansuota būtent tau? Nugara glausdamasi prie vaikino krūtinės jausi artimą kontaktą su mylimu žmogumi.

Sudėtingumo laipsnis – lengva.


Sekso poza: Tiksinti bomba

Kai norisi pailsėti po sunkių savaitės darbų, įmantrios sekso pozos gali ir palaukti. Išmėgink Tiksinčią bombą – iš lėto stiprėjantį neapsakomą malonumą (ypač – tau).

Technikos subtilybės: sodink mylimąjį ant žemos kėdės, o pati lėtai sėskis ant jo taip, kad tavo keliai sudarytų 90 laipsnių kampą su grindimis. Mėgaukis mylimojo erekcija lėtai, leisdama iš pradžių jam įsiskverbti vos keletą centimetrų, vėliau pamažu gilindama pojūčius.

Kodėl tai subalansuota būtent tau? Gali lengvai koordinuoti didžiojo O intensyvumą. Tiksinti bomba suteiks jaukių intymumo akimirkų abiem: lengvai išlaikysite akių kontaktą ir galėsite bučiuotis į valias. Kai prie didžiojo O priartėsite abu, paprašyk mylimojo pirštais pastimuliuoti tau klitorį – malonumo bombos sprogimas garantuotas!

Sudėtingumo laipsnis – lengva.


Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis