Savaitgalio vakarėliai: balandžio 17-19 d.

Pelnytą poilsį privaloma tinkamai išnaudoti. Tad savaitgalis puikus metas pasiklausyti naujų ir jau mėgstamų grupių, melodijų bei pasimatyti su senais bičiuliai ar susirasti naujų. Vilnius, Kaunas ir Klaipėda dūgz nuo renginių gausybės. Tik sugebėk išsirinkti tą, kuris patinka arba spėk į visus!

Savaitgalį kviečiame pradėti tarp burbulų! The Colours of Bubbles kviečia į savo koncertą balandžio 17 d., penktadienį, Kaune, Džem Pub‘e. The Colours of Bubbles – tai penki žavūs vaikinukai: Julius, Simas, Jonas, Tomas ir Paulius, kilią iš Šiaulių. Grupė savo veiklą pradėjo prieš 8 metus ir jau dabar savo diskografijoje turi sukaupę didelį bagažą indie rock stiliau dainų. Tad tiesiog negalima praleisti šių metų M.A.M.A. geriausios roko grupės koncerto!

Siautulingas penktadienio vakaras Kaune tęsis Macao klube. Čia vyks Victor Jay Madness B-day  vakarėlis. Organizatoriai žada, jog bus tikrai įspūdingas šou! Prie DJ pulto išvysite didelį desantą geriausių ir žinomiausių DJ‘ų: DJ d‘Antonio, Wild Dee, Allergic, Marius Stanevičius, Karolis Venslauskas, Nerijus Makutėnas ir žinoma vakaro kaltininkas Victor Jay!

Na o vilniečiai penktadienio vakarą kviečiami bičiuliautis Studio 9. Vakarėlyje Bičiuliai: Aquarius Heaven (US) Live lankysis kosmonautas iš Houstono AQUARIUS HEAVEN. Kartą Lietuvoje jau lankęsis ir žadėjęs sugrįžti dar kartą – jis pažadą ištesėjo! Šį kartą AQUARIUS HEAVEN atvyksta su nauja dviejų valandų gyva programa. Svečią pasitiks ir bičiuliškai nusiteikę liūdėti neleis vietiniai bičiuliai: ST. STEREO, STEPAN BITUS bei LSAR.

Vilniaus LOFTAS kviečia visus šeštadienį praleisti tamsiai. Balandžio 18 d. organizuojamas vakarėlis pavadinimu „Tamsa“. LOFTO komanda klausia – su kokiu tikslu ateisi tu? Be tamsos niekada nepažintume šviesos, be blogio – gėrio. Tamsos vibracijas ir stipriausius drum and bass ritmus nuo scenos žada skleisti svečiai iš Pietų Afrikos COUNTERSTRIKE bei didelis būrys atlikėjų iš Lietuvos: ASTRALAS, CR-EDIT, ST, DESTRUCTIVE, FANTAS bei GHETTO ROLLS. Tamsias vizualizacijas kurs Hanna Visuals. Nepamirškite atsinešti savo šviesą į LOFTO TAMSĄ.

Įsimintiniausios balandžio šeštadienio melodijos sklis iš Vilniaus Teatro arenos. Čia vyks nepakartojamo balso savininkės Nneka koncertas. Visų soul ir hip hopo muzikos mylėtojų laukia tikra muzikinė bomba! Nneka – atlikėja, kilusi iš Nigerijos, gyvenanti Vokietijoje ir garsi bei žinoma visame pasaulyje. Atlikėja klausytojus keri savo įmantriu balsu bei dainavimo maniera. Būdama maža pradėjusi dainuoti bažnytiniame chore, ji nenustojo svajoti apie didesnes galimybes ir jau besimokydama universitete Hamburge atlikėja įrašė pirmąjį savo albumą kartu su DJ Farhot pagalba. Tai ir buvo laiptelis į kitą lygį, kur Nneka buvo lyginama su garsiuoju Lauryn Hill. Nepraleiskite progos išvysti bei išgirsti šio unikalaus balso savininkę Lietuvoje!

Taigi – neleisk, kad blogas oras tave sustabdytų nuo savaitgalio linksmybių ir malonumų. Naktinio gyvenimo programos bei įvairūs renginiai Vilniuje (http://kur.delfi.lt/renginiai/vilniuje), Kaune ir Klaipėdoje – viskas vienoje vietoje tik portale Kur.lt!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis