8 faktai apie Misionieriaus pozą

1. Skirtingais istorijos etapais ši poza buvo įvairiai vadinama. Pavyzdžiui, vedybinė, mamos ir tėčio (angl. mama-papa), anglų-amerikiečių ir vyriškojo pranašumo poza.

2. Floridos valstijoje (JAV) tai vienintelė legali poza. Nors vargu ar kas jus suimtų, jei mylėtumėtės kitokia.

3. Manoma, kad tai – pirma ir seniausia sekso poza. Juk taip mylisi ir žmogbeždžionės. Ši poza minima ir senoviniuose tekstuose. Matyt, kai pirmi du žmonės nusprendė pasimylėti, tai vyko veidas į veidą (vyras viršuje) kokiame nors romantiškame urve.

4. Tai vis dar yra populiariausia sekso poza. Seksologo A. Kinsey atlikto tyrimo metu net 90 % ištekėjusių moterų teigė, kad mylisi būtent taip. 9 % nepripažįsta jokios kitos, tik šią. Kaip nuobodu...

5. Ši poza gali būti vadinama ir „šarvuočio poza“. Neįtikėtina, bet šarvuočiai mylisi būtent taip.

6. Niekas iš tiesų nežino, kodėl ji vadinama misionieriumi. Legenda skelbia, kad būtent taip misionieriai, šviečiantys netikinčiuosius, patardavo mylėtis. Tačiau iš tiesų šis terminas pradėtas vartoti tik 6-ajame dešimtmetyje ir greičiausiai buvo tiesiog netikslus istorinių dokumentų vertimas.

7. Misionierius tinka ne tik vaginaliniam aktui. Pavyzdžiui, yra ir tokia sekso forma: moters šlaunys ištepamos lubrikantu ir penis įterpiamas tarp jų, makštis nė nepaliečiama. Taip taip – toks seksas irgi egzistuoja. Misionieriaus poza tinka ir analinio sekso atveju. Žodžiu, ne taip jau ir nuobodu...

8. Tai – trečia pagal mėgstamumą vyrų poza. Patrauklesnės tik Raitelės (moteris viršuje) ir Šuniukų – bent jau taip rodo neseniai Cosmopolitan.lt atlikta apklausa.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis