Kaip anksčiau atrodė Kim Kardashian užpakaliukas

Jei kas paklaustų, kas žvaigždžių pasaulyje pastaraisiais metais buvo TA PERSONA, aplink kurią sukosi pasaulis, neabejotinai visi laurai atitektų Kim Kardashian. Paparaciai akylai seka kiekvieną jos žingsnį, o žiniasklaidoje nėra nė vienos dienos be Kim ir jos... užpakaliuko. Taip, taip!

Kaip juokauja viena mūsų kolegė - Kim užpakaliukas jau seniai pradėjo gyventi atskirą gyvenimą ir klausimas, kas yra didesnė žvaigždė - pati Kardashian ar jos riestoji uodegėlė. Žinoma, pati gražuolė iki šiol neigia pasitobulinusi kūno linijas pas plastikos chirurgus, tačiau net ir naiviausiems patikėti tuo labai jau sunku... Sakoma, kad Kim užpakaliuke implantų nėra, tačiau visi tie iškilumai - iš šlaunų išsiurbti riebaliukai, kurie buvo persodinti į užpakaliuką. Mes ne ekspertės, bet palyginus nuotraukas išvados peršasi savaime.


Žinoma, mes puikiai suprantame, kad su amžiumi kūno linijos keičiasi (deja, ne taip, kaip norėtųsi) ir Kim užpakaliukas galėjo šiek tiek padidėti dėl priaugto svorio, bet... Klausimas, ar tiek!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis