Tavo klaidos, kurios jį gąsdina lovoje

Nenorime tavęs paversti paranojike, bet gali būti, jog kai kurie tavo poelgiai lovoje baugina vaikiną. Sužinok, kas atvėsina jo aistrą ir taisyk klaidas!

Klaida NR 1

Daugeliui vaikinui patinka merginos, kurios žavisi jų seksualumu, demonstruoja išradingumą lovoje, bet per didelis aktyvumas gali ir atbaidyti. Nesakome, kad turi sutramdyti savo drąsią moterišką prigimtį ir tapti pasyvi. Tik per anksti nepradėk darbuotis vibratoriumi ir nereikalauk iš partnerio daugiau, nei jis nori. „Mano mergina norėjo pamėginti Kamasutros pozas, - pasakoja 27 metų Rolandas. - Porąsyk pabandėme. Tačiau ji vis tiek nerimsta ir klausinėja, ką dar sugalvosiu nauja. Dėl tų jos reikalavimų malonumas virto darbu.“

Kai pradedi vaikiną atakuoti įvairiais erotiškais reikalavimais (ar pati imiesi pernelyg seksualių veiksmų), jis gali pamanyti, jog be papildomų priemonių nepajėgia tavęs patenkinti. O jeigu vaikinui tenka abejoti savo gebėjimais miegamajame, per didelis aktyvumas gali jį išvis išgąsdinti. Tada jis ims manyti, kad neįstengia tau prilygti. O jeigu jam nesiseka atsiliepti į tavo iššūkį, abu jausitės nusivylę.

Tad iš kur žinoti, ar pradėjusi geidulingai vadovauti neišgąsdinsi vaikino? Imkis drąsesnių veiksmų prieš žengdama į miegamąjį, tarkim, bučiuodamasi suimk delnu jo pasididžiavimą. Jeigu vaikinas atšlis ar nerodys entuziazmo, atvėsk.

Klaida NR 2

„Esu bandžiusi...“ Tau atrodo, kad pasakoji kažkokią nereikšmingą smulkmeną, tačiau vaikinas pirmiausia pagalvoja, su kuo tu tai esi bandžiusi. Tavo visai nekalta frazė skambės taip, tarsi pasakotum jam apie kitus. Vaikino galvoje tarsi suksis vaizdajuostė, kur tu myliesi su kitu. „Pirmą kartą kai mylėjausi su savo mergina, ji pradėjo pasakoti apie savo mėgstamiausias pozas. Suprantu, kad tai visiškai normalu, bet mintyse aš mačiau ją su kitais vyrais. Jeigu jinai būtų tiesiog pasiūliusi pabandyti kitokias pozas, jokių panašių minčių man nebūtų kilę“ - pasakoja Audrius.

Klaida NR 3

Kartais seksas būna toks nuostabus ir jaudinantis, kad į akis priplūsta ašarų. Tačiau vaikinas tai interpretuos visiškai paprastai: verki, - vadinasi, kažkas blogai. Vyrai neskiria džiaugsmo ir sielvarto ašarų, jų galvose viskas susipina. Jie ne visada žino, kaip reaguoti, kai moteris lovoje staiga susigraudina.

Nors ašaros iš gerumo lovoje – spontaniška reakcija, ir tu turi teisę ją demonstruoti, vaikinas pamanys blogiausia, jeigu tu jo tuojau pat nenuraminsi. Maža to, jis gali ir visiškai atšalti. Jei taip ir nutiks, geriau ženk pirmą žingsnį ir pati pasakyk: „Buvo taip gera, kad net ašara išbėgo.“

Klaida NR 4

Tylėti lovoje dar blogiau, nei verkti. Galbūt tau ir neramu, kad ėmusi nevaldomai dejuoti iš pasitenkinimo pasirodysi panaši į aistros pagautą hieną, tačiau tylėjimas taip pat gesina aistrą. Vaikinas nori suteikti tau malonumą, todėl jam reikia matyti tavo reakciją, kad žinotų, jog spaudo teisingus mygtukus arba juda tinkama kryptimi. Negaudamas jokio atsako vaikinas ims abejoti, ar viską daro gerai.

Užtat kai prabyli ir imi skleisti seksualius garsus – dejuoti ir ar sakyti, kaip nuostabiai su juo jautiesi, - vaikino aistra tampa dvigubai karštesnė. Jis mylisi su seksualia ir karšta mergina, kuri šlovina jo veiksmus. Maža to – pagyrusi jo tinkamus judesius gausi kaip tik tai, ko geidi.

Klaida NR 5

Kad ir kaip seksualu varstyti vaikiną žvilgsniu, spoksodama jam į akis ilgiau nei 30 sekundžių priversi susigūžti labiau, nei paprašiusi nupirkti vaistų nuo kokios nors lytinės infekcijos. Moterys mėgsta žiūrėti vyrams į akis, nes joms atrodo, kad tai lemia didesnį artumą lovoje. Tačiau daugeliui vyrų per ilgas žvilgsnis gali pasirodyti pernelyg reiklus. Vaikinas suglums, pasijus tyrinėjamas. O kaip tokiu atveju atsipalaiduoti? Aistra gali atvėsti!

„Tiesiog sustingstu, kai mergina spokso į mane, ypač būdama viršuje, - sako Adomas. - Ko ji iš manęs tikisi? Gal aš jos netenkinu?“

Klaida NR 6

Pirmoji ir pagrindinė santykių taisyklė: vyras – ne telepatas ir tavo minčių skaityti nemoka. „Savo merginos paklausiau, ar su manimi ji patiria orgazmą. Paaiškėjo, kad ne. Kai pabandžiau išsiaiškinti kodėl, paaiškėjo, kad malonumą jai suteikia kitos sekso pozos. Niekaip nesuprantu kodėl ji tenkinosi niekam tikusiu seksu ir paprasčiausiai nepasakė, ko nori. O štai anot jos aš pats turėjau susiprasti“ - atvirauja Romas.

Tikime, kad kartais pasisakyti apie savo seksualines fantazijas gali būti drovu, bet tai juk vyras, su kuriuo daliniesi savo lova! Vyk visus kompleksus šalin ir neleisk jiems kontroliuoti tavo gyvenimo!

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis