Ženklai, išduodantys, kad makiažas tavęs tikrai nepuošia

Ne visada makiažas mus puošia. Kartais pačios to nepastebėdamos jo su kaupu padauginame. Kol dar ne per vėlu, peržvelk šį sąrašą, galbūt aptiksi ir tave persekiojančius ženklus, pranešančius, kad reikėtų su makiažu elgtis atsargiau.

Jei jauti veido tempimą ar darosi sunku šypsotis, veikiausiai šį kartą persistengei su makiažo pagrindu ir pudra. Vasarą skystą makiažo pagrindą išmainyk į lengvą BB ar CC kremą, kuris suvienodins odos atspalvį, paslėps mažyčius trūkumus, bet neapsunkins odos.

Jei lūpų blizgis arba dažai išlipo už lūpų linijos, turbūt padengei jas per storu sluoksniu. Prispausk prie lūpų vienkartinę nosinaitę, kad pašalintum perteklių. Naudodama lūpų dažus nepamiršk pieštuko, kuris užtikrins, kad dažai liktų savo vietoje ir nesubėgtų į raukšleles.

Nicki Minaj, AP nuotr.

Jei žiūrėdama į savo atvaizdą veidrodyje matai aiškias kontūravimo linijas, pavyzdžiui, ties skruostikauliais, nosimi ar smilkiniais, reikėtų jas sušvelninti ir išsklaidyti, kad veidas atrodytų natūraliau. Stenkis naudoti odos spalvą atitinkančias kontūravimo priemones, kad neatrodytum lyg nusigirmavusi teatro scenai.

Giuliana Rancic, SIPA nuotr.

Sulipusios blakstienos – ženklas, kad padauginai blakstienų tušo. Taip pat gali būti, kad jis paseno, tad žvilgtelk iki kada galioja ši makiažo priemonė, dažniausiai blakstienų tušą galima naudoti 3–6 mėn. nuo pirmojo atidarymo.

Coco Austin, Mavrixonline nuotr.

Jei ant palaidinės apykaklės aptikai pudros žymių, turbūt naudoji per daug pudros. Vasarą stenkis maskuoti tik tam tikras zonas (paakius, panosę, atsiradusius spuogelius ar dėmeles), tačiau kiekvieną dieną daryti makiažo nuo-iki nederėtų, leisk odai pailsėti.

Atrodo, kad veidas ir kaklas yra skirtingų spalvų? Akivaizdu, kad tobulindama veidą persistengei. Pamiršk storą makiažo pagrindo sluoksnį arba atidžiau rinkis pagrindo toną, jis turėtų idealiai atitikti natūralią odos spalvą.

Jei praleidi daugiau nei 15 minučių valydama makiažą, o ant akių vistiek lieka juodi ratilai, vadinasi dieninį įvaizdį supainiojai su vakariniu. Laikas jį keisti į lengvesnį, tuo labiau, kad vadinamasis pandos makiažas jau seniai išėjo iš mados. Beje, nevargink veido vandeniui atspariomis priemonėmis, toks tušas alins blakstienas, o pieštukas – žalos jautrią vokų odą.

Jei kolegos pastebėjo, kad šiandien atrodai kažkaip ne taip, o tu viso labo nepasidažei (t. y. atrodai natūraliai), reikėtų rimtai susimąstyti, kokio intensyvumo makiažą renkiesi kasdienai. Greičiausiai metas jį gerokai pašvelninti.

Jei nusivaliusi antakių makiažą pastebi, kad natūralių tavo antakių beveik nematyti, juos dažai per ryškiai. Antakiai turėtų atrodyti natūraliai, nebūti užkirsti ties priekiu ir ilgesni nei yra iš tiesų. Spalva gali būti iki poros tonų tamsesnė už natūralią, bet ne daugiau.

Coco Austin, Mavrixonline nuotr.

Jeigu ant mobiliojo telefono ekrano nuolat lieka pudros žymių, tai rimtas ženklas, kad makiažo sluoksnį reikėtų mažinti. Kaskart priglaudusi telefoną prie ausies ir skruosto erzini odą pudruotu aparatu, tad nesistebėk, jei netrukus veidą išbers arba papuoš nemalonus raudonis, spuogeliai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis