Geriausi vakarėliai: birželio 11-17 d.

Vasara po truputį pradeda įsibėgėti, atnešdama vis daugiau gražių dienų, vis daugiau šiltų dienų ir maloniai vėsių vakarų. O kad vakarai neprailgtų – mūsų didžiuosiuose miestuose savaitgaliais šurmulį kels ne vienas smagus renginys, koncertas ir vakarėlis.

Ketvirtadienis, birželio 11 d., bus ypatingas tuo, jog Vilniuje, Kalnų parko lauko estradoje, įvyks išskirtinis, vienintelis ir nepakartojamas Roisin Murphy koncertas. Atlikėja Roisin Murphy – dueto „Moloko“ viena antroji, o dabar jau pasaulinio garso pop diva! Šis atlikėjos koncertas taps vienos dienos festivalio „Summer City 2015“ kulminacija. Atlikėja yra gerai žinoma visame pasaulyje dėl savo puikaus stiliaus pojūčio, įdomių kostiumų bei choreografijos, o jos muzika glosto visų gerbėjų ausis nuo pat jos solinės karjeros pradžios. Koncerto metu galėsite išgirsti tokius jos hitus kaip: „Overpowered“, „You Know Me Better“, „Sing it Back“, „Movie Star“, „The Time is Now“ ir dar daug, tikrai labai daug kitų! Nepraleiskite šios, galbūt vienintelės galimybės išvysti Roisin Murphy Lietuvoje!

Ne ką mažiau garsūs ir talentingi Lietuvos atlikėjai Leon Somov & Jazzu savo koncertu nudžiugins kauniečius penktadienio vakarą, birželio 12 d., Ryšių Kiemelyje 837. Preciziškumas ir romantika – pirmieji žodžiai, išsprūstantys iš lūpų, išgirdus Leon Somov & Jazzu muziką. Šis duetas tobulai papildo vienas kitą: romantiškoji aksominio balso savininkė Jazzu ir santūrus, preciziškas Leonas. Pati atlikėja Jazzu sako, jog: „Mūsų muzika niekada nebuvo šalta, ji šilta. Kiekviena daina įkvėpta tikrų išgyvenimų, ten labai daug manęs ir tikrų jausmų, turbūt todėl žmonės jas taip gerai supranta ir atranda kažką sava“.

O penktadienis Klaipėdos naktiniame klube PORT night club by BarBar‘a bus itin siautulingas! Čia pasirodys Rihanna Project by EGLĖ JAKŠTYTĖ. Kaip pasakoja organizatoriai – tai savotiška muzikinė kelionė kartu su šiuo metu populiarumo viršūnėje esančia atlikėja Rihanna. Tai nebus plagiatai ar tiesiog perdainuotos garsios atlikėjos dainos. Eglė Jakštytė žada atlikti geriausių kūrinių interpretacijas su savo „prieskoniu“. Tad scenoje koncerto metu išvysite Eglę, kuri dainuos gyvai, DJ Barney M bei PORT Dancers merginas.

Birželio 13 d., šeštadienio ilgai laukia ne tik visi Lietuvos, bet ir gretimų šalių elektroninės muzikos mylėtojai. Vilniuje, Siemens arenoje, savo koncertą surengs elektroninės muzikos dievaičiai The Chemical Brothers! Tikrai – neįtikėtina, bet pagaliau! Šis britų duetas pirmąjį istorijoje pasirodymą mūsų šalyje surengs jau šį šeštadienį. Žmonės kalba, jog tai bus galingiausia šiemet ir paskutinė šį sezoną uždara diskoteka. Po ketverių metų pertraukos į sceną grįžtantys elektroninės muzikos revoliucionieriai yra išleidę net septynis studijinius albumus. Patys atlikėjai Ed Simons ir Tom Rowlands sako: „Ieškojome naujų kelių jausmams sukelti. Tai nauji garsai ir nauji rėmai“. Tokiomis nuotaikomis jie atvyksta į Vilnių ir žada nepakartojamą, unikalų ir nepamirštamą šou!

Po The Chemical Brothers concerto dar tikrai nesinorės skirstytis namo, tad visus kviečiame užsukti į Studio 9 terasą Vilniuje, kur vyks Open For More: The Chemical Brothers Official Afterparty. Organizatoriai sako – proga ypatinga – pirmąkart į Lietuvą atvykstančių elektroninės muzikos revoliucionierių The Chemical Brothers pasirodymas tikrai reikalaus platesnio aptarnavimo. Į šias dūzges su koncerto bilietų įėjimas nieko nekainuos. Vakarėlio metu tinkamomis melodijomis rūpinsis St. Stereo, Anna Hanna, Pakas bei LSAR.

Na o tiems, kurie nėra tokie dideli elektroninės muzikos gerbėjai, siūlome šeštadienio vakarą praleisti džiazuojant. Saturday night jazz duo: L. Pilkauskas (sax) ir T. Dičiūnas (klavišiniai) – Soul & Pepper, Vilniuje, pasistengs sukurti ypatingą šeštadienio nakties džiazo atmosferą. Leonardas Pilkauskas – saksofonistas, kompozitorius, „amžinas studentas“. Leonardo gyvenimas išvien tik muzika, saksofonas ir džiazas. Studijavęs Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, Karališkoje Hagos konservatorijoje, Amsterdamo konservatorijoje ir supratęs, jog mokymo įstaigos lankymas negali trukdyti muzikanto išprusimui bei saviraiškai, atlikėjas nusprendė dažniau rengti pasirodymus tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, norėdamas pasidalinti visu tuo, ką išmoko ir tuo, ką jaučia. Šį kartą į pagalbą pasikvietė klavišininką T. Dičiūną tam, kad padėtų dar jausmingiau ir subtiliau pateikti džiazo melodijas.

Kaip sako – nepaleiskite savaitgalio laiko pavėjui ir išnaudokite jį tinkamai! Renginiai Vilniuje, Kaune bei Klaipėdoje – tik svetainėje Kur.lt. Kur.lt – tai ne tik renginių gidas tavo mieste. Čia rasi geriausių restoranų bei kitų jaukių vietų, kuriose gali pavalgyti savo mieste, sąrašą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis