Kate Middleton sesuo Pippa parodė tobulą savo kūną

Tikrai ne kiekvieną dieną paparaciams taip pasiseka: gražuolė Kate Middleton sesuo - tik su bikiniu! Akivaizdu, kad ne veltui 31 metų Pippa kartais vadinama „karališkoji karštenybė“ - tikriausiai prisimeni, kaip visi aptarinėjo Pippos figūrą (tiksliau - užpakaliuką) per Kate ir Williamo vestuves. Dabar puiki proga įsitikinti, kad figūrytė tikrai karšta!

PIPPOS NUOTRAUKAS GALI PAMATYTI ČIA

Pippą Midlleton paparaciai užklupo atostogaujančią Šv. Bartolomėjaus saloje, kur ji laiką leido su mama Carole ir broliu Jamesu. Kompaniją jiems palaikė buvęs Pippos mylimasis, bankininkas Jamesas Matthewsas, kurio viloje visa šeima ir apsistojo.

Tačiau grįžkime prie Pippos figūros... Sportui ši mergina skiria labai daug laiko! Bėgioja Londono gatvėmis, lanko sporto klubą, mėgsta pasivažinėti dviračiu, žaidžia tenisą... Žodžiu, tokia išvaizda - tikrai ne vien tik genų dėka. „Sportas yra labai didelė dalis mano gyvenimo. Tai labai svarbu tiek mano kūnui, tiek sielai...“ - viename interviu sakė Pippa. Na, o mes siūlome tau pasmalsauti ir įvertinti Pippos figūrą.

PIPPOS NUOTRAUKAS GALI PAMATYTI ČIA

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis