Akimirkos iš išskirtinės „H&M“ grožio šventės

Rugsėjo 3 d. vakarą, kai kiti jau traukė namo, šimtai COSMO skaitytojų, iš anksto užsiregistravusių per cosmopolitan.lt, plūdo į „H&M“ parduotuvę Vilniaus „Akropolyje“ – čia joms pirmosioms Lietuvoje buvo pristatytas „H&M“ grožio priemonių asortimentas.

Visas dietas pamiršti gundė gardūs pyragaičiai, putojo vynas, liejosi didžėjos Akvilinos Ubartaitės sukama muzika, tryško geros nuotaikos purslai – paslaugių parduotuvės konsultančių padedamos, merginos smalsiai tyrinėjo naująją kosmetiką ir smagiai šnekučiuodamosi laukė, kol galės pajusti jos gerumą sušvytėjusios grožio salono „Carolina Make Up Studio“ meistrių sukurtu makiažu. Ne viena ką nors iš naujojo „H&M“ asortimento ir įsigyti panoro.

Vakarėliu COSMO skaitytojoms mados tinklas „H&M“ pradėjo dovanų dienas. Nuo rugsėjo 3-iosios kiekvienam įsigijusiam „H&M“ grožio priemonių NEMOKAMAI įteikiamas ir naujausias COSMO numeris – išskirtinis, išleistas specialiai „H&M“ pirkėjams, pilnas informacijos apie naująją kompanijos grožio liniją ir naudingų grožio patarimų. Ši akcija (žurnalų kiekis ribotas!) vyksta Vilniaus prekybos ir pramogų centruose „Akropolis“, „Panorama“, „Ozas“ – ten, kur šiuo metu prekiaujama „H&M” dekoratyvinės kosmetikos priemonėmis ir kasdieniam, ir šventiniam įvaizdžiui sukurti. PPC „Akropolis” esančioje mados tinklo „H&M“ parduotuvėje galima įsigyti ir priemonių kūnui bei plaukams puoselėti.

„Neapsakomai džiaugiamės galėdami savo madingiems klientams, besidomintiems grožio priemonėmis, pasiūlyti naują, dar puikesnės kokybės, grožio gaminių liniją ir įkvepiančią patirtį parduotuvėse. Naujųjų aukštos kokybės produktų pakuočių dizainas yra išskirtinis, o kaina – puiki bei prieinama, todėl tvirtai tikime šios grožio priemonių linijos sėkme!“ – teigia Marika Pyykkö, Suomijos ir Baltijos šalių vadovė.

Didžioji dalis grožio priemonių gaminamos Italijoje laikantis aukščiausių „H&M“ kokybės standartų ir Europos Sąjungos nuostatų. „H&M“ neatlieka produktų bandymų su gyvūnais – tai itin svarbi griežtos „H&M“ politikos dalis.

Visas nuotraukas gali pamatyti paspaudusi ant žemiau esančios nuotraukų galerijos

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis