Geriausi vakarėliai: rugsėjo 24-26 d.

Darbinga savaitė? Tuomet būtinai reikia susirasti tai, kas padėtų pravėdinti mintis, pavyzdžiui – koks nors geras koncertas arba ekskursija, o gal pašėlęs vakarėlis? Visa tai rasite Kur.lt svetainėje, kurios rūpestis – jūsų laisvalaikio planas!

Ketvirtadienį po darbų vilniečius kviečiame apsilankyti ekskursijoje ''Meilės istorijų naktis'' ir išgirsti ne vieną meilės žygdarbiams įkvepiančią legendą. Ekskursijos metu, vaikščiodami po vakarėjantį miestą, sužinosite begalę pikantiškų, jausmingų ir tragiškų meilės istorijų. Prabilusios senamiesčio gatvelės, parkai ir pastatai papasakos, kokia Vilniaus gražuolė sudaužė garsaus carienės meilužio širdį ar kokius žavesio kerus naudodavo moterys, kad apsuktų didikams galvas. Paslaptingasis Vilnius atsivers jums jau šį ketvirtadienį.

Kubietiškas kokteilių ir romo baras Mojitos kviečia į ypatingąjį “Cafe Latino #2” vakarėlį. Kiekvievą ketvirtadienį vykstanti latino fiesta šį kartą startuos 20 val. ir pasiūlys atsigaivinti gardžiausiais kokteiliukais su -40% nuolaida. Toliau bus vedama atvira ispanų kalbos pamoka. O pramankštinus liežuvį, galima pramankštinti ir kojas – nuo 22 val. – intensyvūs ir be galo smagūs solo latino šokiai skambant DJ Carlos Rosas muzikai iki pat paryčių!

Opium Club primena, kad jau ruduo ir organizuoja vakarėlį “Naujas Kailis”, kuris kvies ne tik pasidabinti nauju kailiuku, bet ir išgirsti šį tą naujo iš šokių muzikos pasaulio. Dar vasarą pradėję ieškoti naujų skambesių, Opium Club pristato užderėjusį derlių ir naujus veidus muzikos padangėje. Tad visi, kas neabejingi šokių muzikai – laukiami jau šį ketvirtadienį Vilniuje Opium klube.

Penktadienis su vyno taure ir gurmanų kompanija – skamba viliojančiai? Tuomet jūs turite apsilankykite “Vyno akademijoje”, kuri vyks Kaune, Daugirdo viešbutyje. Vakaro metu jūsų lauks gausus vyno asortimentas, ekspertų patarimai, ypatingi gurmaniški užkandžiai, gyva muzika bei daug įvairių staigmenų. Žadamas ypač platus vyno asortimentas - nuo pigaus iki brangaus, nuo sauso iki saldaus, nuo Europos iki naujojo pasaulio - iš viso 49 vyno rūšys, o iš jų paragauti galėsite net 20! Gurmaniškos žinios, svaiginantis vynas ir gyva muzika – šį penktadienį Kaune.

Tamstos sceną šį penktadienį okupuos balsingoji diva - Girmantė Vaitkutė. Pritariant grupei, atlikėja atliks universalią ir spalvingą programą, kurioje skambės tiek pačios Girmantės kūryba, tiek populiariausių užsienio atlikėjų, tokių kaip Adele, Whitney Houston, Alicia Keys, Beyoncé, Katy Perry hitai. Vienas gražiausių ir stipriausių balsų Lietuvoje ir kokybiška bei išraiškinga muzika užburs kiekvieną klausytoją, o vakarą pavers išties ypatingu.

Šeštadienis – pati geriausia diena sportui. Kodėl? Nes kaip tik šiandien Siemens arenoje vyks laukiamiausias sporto festivalis - Nike treniruočių diena! Geriausi treneriai iš viso pasaulio, efektingiausios ir populiariausios treniruotės, daug prakaito, judesio, muzikos, šviesų ir malonaus atokvėpio. Siemens arena pasiruošusi pulsuoti tūkstančių sporto megėjų širdžių ritmu – būtinai prisijunk ir tu!

Nacionalinis muziejus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės Valdovų Rūmai organizuoja nemokamą paskaitų ciklą “Šviežia istorija”, kuriame jaunieji istorikai vaišina šviežiausiais istorijos faktais. Šį šeštadienį istorikė M. Ramonaitė atskleis, kaip Vakarų Europos ir Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės visuomenė suprato, vertino ir aiškino vaisingumą, nėštumą ir gimdymą. Paskaitoje “Viena koja karste: nėštumas ir gimdymas XVI–XVIII a. LDK visuomenėje” istorikė, pro istorijos objektyvą pažvelgs į to meto visuomenės supratimą, vertinimą ir aiškinimą apie vaisingumą, nėštumą ir gimdymą, bandys paaiškinti to meto visuomenės vertybes, socialines normas, kurios susijusios su seksualumu ir vaisingumu. Laukia išties daug diskusijų sukelsianti paskaita, kuri padidins kiekvieno dalyvio žinių bagažą!

Daugiau renginių pasiūlymų rasite Kur.lt svetainėje. Geras laisvalaikis tas, kuris leidžia pamiršti rūpesčius ir nuteikia naujiems iššūkiams – tad įsijunkite Kur.lt ir leiskitės į nuotykių paiešką.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis