155 kg sverianti manekenė paviešino apnuogintos savo krūtinės nuotrauką

Plius dydžio modelis Tess Holliday (anksčiau žinoma Tess Munster vardu) - puikiai žinoma mados pasaulyje. Šiais metais ji pasirašė sutartį su modelių agentūra „MiLK Model Management“ (Didžioji Britanija) ir oficialiai tapo pirmąja tokio dydžio drabužius dėvinčia moterimi, pasirašiusia sutartį su pripažinta agentūra.


Įprastai plius dydžio modeliai, kuriuos samdo agentūros, būna aukštesnės nei 1 m 72 cm, o jų drabužių dydžiai svyruoja nuo 40 iki 46 EU dydžio. Tess ūgis – 1 m 65 cm, o drabužių dydis... net 52!

A photo posted by ➕Size Model | Mom | Feminist🎃 (@tessholliday) on


Tess instagramo ir tviterio paskyrose pilna jos nuotraukų su bikiniais, aptemptomis suknelėmis ir apatiniais. Nuotraukas dažnai lydi įkvepiančios citatos ir padrąsinimas kitoms: mylėkite savo kūnus ir dėvėkite, ką norite, nesvarbu, kokie būtų visuotiniai grožio standartai. Dabar Tess dar labiau išdrąsėjo ir paviešino itin provokuojančią savo nuotrauką su apnuogintomis krūtimis.

„Tikiuosi, tai padės tau suvokti, kad būti savimi yra gera. Net jei gyveni storame kūne. Aš esu seksuali, pasitikiu savimi ir man vienodai šviečia. Beje, visi, manantys kitaip, tegul eina po velnių“, – sako Tess.A photo posted by ➕Size Model | Mom | Feminist🎃 (@tessholliday) on

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis