Geriausi vakarėliai: lapkričio 19 - 21 d.

Atėjus ketvirtadieniui, širdis kužda, kad jau tuoj savaitgalis, tuoj poilsis, linksmybės iki ryto ir saldus miegas iki pietų. Tad tik prasidėjus ketvirtadieniui, skubėkime rezervuoti draugų laiką ir rinkimės, ką čia smagaus nuveikus.

Kokteilių bare Kaune „Basement“ šį ketvirtadienį už baro stos ir savo sugebėjimus rodys žinomas humoristas Mantas Stonkus.! Projektas „Žvaigždė už baro“ jau užsitarnavo klubinėtojų dėmesį. Kiekvieną ketvirtadienį kviečiamos vis naujos įžymybės, kurios pasiryžusios išmėginti jėgas barmeno pareigose. O jūsų pareiga ragauti kokteilius, mėgautis ir vertinti žvaigždžių miklumą sukiojantis už baro ir skonį renkantis geriausius receptus bei jiems skirtus ingredientus. Tad apsilankykite Kaune esančiame kokteilių bare ir įvertinkite humoru pagardintus Manto kokteiliukus. Laukia išties išskirtinis vakarėlis!

Mes puikiausiai žinome, kaip būti geriems, teisingiems ir idealiems kitiems, tačiau ar žinome, kaip būti tikruoju savimi? Tikime, jog apsilankę R. Židžiūno seminare „Gyvenk savo gyvenimą!“, rasite atsakymą į šį sudėtingą uždavinį. Emocinio ir dvasinio intelektų lavinimo specialistas požiūrio plėtimo seminare atskleis paslaptis, kaip gyventi darnoje su pačiu savimi. Seminare bus keliama daug visiems žmonėms aktualių klausimų ir, svarbiausia, sužinosime daug svarbių atsakymų. Seminaras vyks Kaune, Europa Royale viešbutyje jau šį ketvirtadienį – rezervuokite vietas ir leiskitės į savojo Aš tyrinėjimą kartu su specialistu.

Karštos ir linksmos muzikos ir šokių naktys Klaipėdoje, muzikos bare Kaštonas, kviečia linksmintis ir bent trumpam pamiršti darganotas rudens dienas. Šį penktadienį vakarėliui diriguos vienas geriausių DJ - Uncle Roll! DJ garsėja savo unikaliu stiliumi, kuriame House pagrindą paįvairina Disco srovės. Tad, jeigu penktadienį nori gerai pasiausti – užsuk į Kaštoną, kuriame gros gera muzika, šoks linksmi žmonės, o atmosfera kvepės vasara.

Kaip įprasta - penktadienį renginiai pasipila it iš gausybės rago. Ir, jeigu dar neišsirinkai kuo nudžiuginti savo akis ir ausis, mes Tau siūlome juoko pliūpsnį – komediją “Meilė pagal grafiką”. Tai vienas populiariausių spektaklių Lietuvoje, garantuojantis linksmų ir kartais netgi absurdiškų situacijų dozę. Spektakyje pasakojama istorija apie taksistą, kuris, papuolęs į ir taip nepavydėtiną situaciją, papuola į dar keblesnę – atskleidžiama jo paslaptis apie turimas dvi žmonas… Štai taip ir prasideda visi nesusipratimai. Tai istorija apie meilę ir gyvenimą, šeimą, žmogaus laisves šeimoje ir vyrų bei moterų fantazijas, o kur dar geras humoras ir netikėti siužeto vingiai! Penktadienį Kauno Girstučio salė aidės nuo juoko!

Juk tiesa, jog gerą maistą mylim kiekvienas. O ar žinome, kuo ypatingos viena ar kita pasaulio virtuvės? Ir ar tikrai žinome, kokia iš tiesų yra mūsų mylima lietuviška virtuvė? Šį šeštadienį Valdovų rūmuose vyks visiems gurmanams ir smalsiems žmonėms aktuali dr. Rimvydo Laužiko paskaita “Ar istorinę virtuvę Lietuvoje galima priskirti Viduržemio jūros regionui?”. Paskaitoje susipažinsime su Viduržemio virtuvės ypatumais bei bandysime ieškoti Viduržemio jūros regiono virtuvės elementų Lietuvos gastronomijos istorijoje ir patikrinti kai kuriuos lietuvių virtuvės įvaizdį gaubiančius mitus. Taigi, ar tikrai lietuvių virtuvė yra valstietiško, riebaus, gausaus, mėsiško ir nesveiko bulvinio maisto tvirtovė? Atsakymas jau šį šeštadienį!

Profesionali muzika, visiems gerai žinomi hitai ir puikus įvaizdis – tai tas kokteilis, kuris šeštadienį, klube Nox, neleis nuleisti akių nuo Eglės Jakštytės, pristatančios savo naująjį projektą “Rita Ora Project”. Populiarumo viršūnėje esančios dainininkės dainos su Eglės vokaliniais sugebėjimais improvizuojant suskamba visiškai kitaip. Ruošiant projektą daug dėmesio buvo skirta įvaizdžio pasirinkimui. Šį kartą savo vizijas, kaip turi atrodyti naujas muzikinis projektas, išpildė stiliaus namai „House of Kikimara“, o rezultatas pranoko visus Eglės lūkesčius. Ekstravagantiškas ir prabangiai seksualus įvaizdis, stiprus vokalas ir populiariausia muzika – Eglė Jakštytė maloniai nustebins savo klausytojus.

Pasiūlymai laisvalaikiui - nuo spektaklių iki renginių kavinėse, nuo ekskursijų iki šokių madingiausiuose klubuose – visa tai ir dar daugiau – www.kur.lt renginių portale.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis