Geriausi Naujų metų vakarėliai!

Tik sveikinomės su Šventomis Kalėdomis, o jau Nauji metai lipa ant kulnų! O tam atvejui, jeigu dar nežinai, kur juos sutikti, turime kelis vakarėlių pasiūlymus.

Budink džedajų savyje ir trauk tarpgalaktinius drabužius iš spintos – šiemet Lofte Naujųjų metų vakarėlio tema - „Žvaigždžių karai“ Apie Lofto Naujametinius vakarėlius jau metų metus sklando pasakojimai. Kruopščiai pagal tematiką parengta klubo erdvė, garsiausi DJ ir crazy publika, kuri, skrūpulingai besilaikydama aprangos kodo, Lofte sukuria ypatingą Naujųjų sutikimo atmosferą. Tad, jeigu nori papult į šį vieną smagiausių vakarėlių – būk išradinga, nes apribojimų nėra – svarbu tik tilpti pro duris. Ir atmink - may the Force be with you!

Ar atsirado tarp skaitančiųjų, kurie dar visiškai neturi plano kur sutikti Naujus? Jeigu taip, pasitik Naujus metus kartu su Keistuoliais “Keistuolių teatre” šventiniame koncerte “Laimingų keistų”. Bus smagu, linksma ir kitaip nei visuomet – kodėl? Nes aplink visi bus tokie pat Keisti kaip ir Tu! Kviesk draugus ir Keistai sutik Keistus Naujus metus!

Šaltą Naujųjų naktį širdis trokšta karštų Lotynų Amerikos ritmų? Tavo norus išpildys muzikinis klubas Kaune Orixo, kuriame Naujųjų sutikimo vakarėlyje publiką linksmins Vaidas Baumila! Vienintelį kartą metuose, šiame stilingame klube, Vaido Baumilos muzika įgaus karštųjų latino ritmų prieskonį, o šokti pakvies tokie hitai kaip: “Kai ši muzika skamba” ir legendinis “Myliu”. Tad paisyki cocktail aprangos kodo (puiki proga pasipuošti ta nauja suknele!) ir leiskis į Naujųjų metų sutikimo šventę!

Vienas šauniausių Naujametinių vakarėlių Kaune, be abejo, bus M. Jampolskio, Irūnos ir Viktorijos “Šventinis Naujametinis koncertas”! Populiariausias žvaigždžių duetas ir žavioji Viktorija klausytojus džiugins savo dainomis ir senuosius metus palydės Renginių oazėje. Viso vakaro gera nuotaika rūpinsis šventės vedėjas Ramūnas Talutis, o į šokių aikštelę visus sukvies DJ Renaldas: geriausi 80-90-ujų hitai garantuos fantastišką vakarą! Apsilankyk Kur.lt svetainėje ir įsigyk 25% nuolaidą šio koncerto bilietams, kvieski draugus ir smagiai sutikite Naujus Metus!

Stipriausias pajūryje Naujametinis vakarėlis žada būti klube PORT by BarBar'a. Jo sienas savo legendiniais hitais drebins Linas Adomaitis! Naujųjų naktis – emocingiausia naktis metuose, kuomet nemiega visas pasaulis. Daug šokių ir dainų, muzikos ir palinkėjimų, ir svarbiausia – linksmai nusiteikusių žmonių – Klaipėdos klube PORT by BarBar'a netrūks nei vieno šių Naujųjų metų sutikimo komponentų! Tad rezervuokite staliukus ir kartu sutikime 2016-uosius metus!

Nusibodo karnavalai ir kaukės, nori Naujuosius sutikti kitaip nei kasmet? Tuomet rinkis “Nesė pramogų banke” esantį barą "Easy Lounge". Čia vyks rafinuota šventė juodos mažos suknelės gerbėjoms ir džentelmenams, vertinantiems moterišką eleganciją, subtilų maistą ir skoningą humorą. Penkių patiekalų vakarienė, gyva muzika, žaidimai ir siurprizai Naujųjų sutikimą pavers tikra švente. Vietų skaičius ribotas, tad nedelsk rezervuoti staliuko!

Koncertai, vakarėliai, spektakliai, ekskursijos – ar jau pasižadėjai Naujais metais aplankyti daugiau renginių? Visus juos rasi Kur.lt svetainėje! Užsuk, išsirink renginį ir tebūnie šiais metais Tavo laisvalaikis būna kupinas nuotykių!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis