Jei turi Mortono pėdos formą – esi ypatinga ir išskirtinė asmenybė

Visiems žinoma, kad delno linijose tariamai užkoduotas žmogaus charakteris ir likimas. Tačiau ar esi girdėjusi, kad šį bei tą pasakyti apie tave galima ir pagal pėdų formą?

Romėniška pėda


Tokia pėdos forma - viena dažniausiai pasitaikančių. Pirmieji trys kojos pirštai yra labai panašaus ilgio, o du paskutiniai pirštai leidžiasi žemyn. Tokia pirštų padėtis atskleidžia, kad tu esi itin socialus žmogus, kuriam labai reikia bendravimo. Šie žmonės taip pat charizmatiški, todėl kartais atrodo, kad gyvenime jiems tiesiog sekasi. Iš tiesų tą sėkmę pritraukia jų asmenybė, mat tokie žmonės nori nenori traukia aplinkinius.


Romėniška pėda
Romėniška pėda


Kvadratinė pėda


Šios pėdos išskirtinumas - praktiškai vienodo ilgio pirštai. Tokią pėdą turintys žmonės yra ramūs ir racionalaus mąstymo. Sprendimus jie visuomet priima neskubėdami, gerai pagalvoję ir viską apskaičiavę. Tai patikimi ir praktiški žmonės.

Kvadratinė pėda
Kvadratinė pėda


Graikiška ar Mortono pėda


Ši pėda ypatinga tuo, kad turi išsikišusį antrąjį pirštelį. Tai itin entuziastingi, daug idėjų turintys žmonės. Jie visuomet juda į priekį link savo tikslo ir turi neeilinių gebėjimų motyvuoti aplinkinius. Tokią pėdos formą dažniausiai turi artistai, sportininkai ir novatoriški žmonės. Sakoma, kad būtent tokia pėdos forma išduoda ypatingai valdingus ir atkaklius žmones, gyvenime galinčius pasiekti neįtikėtinus dalykus.


Graikiška pėda
Graikiška pėda


Kalniuko pėda


Ar tavo kojos pirštai leidžiasi žemyn tolygia linija? Jei taip, vadinasi tu esi iš tų žmonių, kurie yra gana uždari, nemėgsta rodyti tikrųjų savo emocijų ir labai vertina asmeninę erdvę. Įdomu tai, kad tuo pačiu tu gali būti ganėtinai impulsyvi ir linkusi į nuotaikų kaitą.

Kalniuko pėda
Kalniuko pėda


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis