3 Zodiako ženklai, kurių žmonės labiausiai nemėgsta

AVINAS

Ne paslaptis, kad Avinai – tikri užsispyrėliai. Tačiau tai greičiau teigiama, nei neigiama jų savybė, juk jie – lyderiai, paskui kuriuos įprastai seka masės. Kur kas blogesnis ir labiau atstumiantis Avinų bruožas – kalbėti nepagalvojus. Kartais jie gali būti tikri stačiokai! Tie, kuriems tenka kasdien bendrauti su šio ženklo atstovu, nebekreipia į tai dėmesio ir puikiai supranta, kad Avinas tiesiog sako tai, ką bet kuris iš mūsų pagalvotų savo mintyse. Tik įprastai prieš ką nors garsiai pasakydami, žmonės „prafiltruoja“ mintis ir išsireiškia švelniau, o Avinas drebia tiesiai šviesiai. Tame vertėtų įžvelgti ir didelį privalumą – šio Zodiako ženklo atstovai negali pakęsti melo ir veidmainiavimo, taigi grubus jų atvirumas iš dalies yra ir privalumas.

Kitas dalykas, kuris pakiša Avinui koją – kišimasis į svetimus reikalus. Ir vėlgi, nereikia pulti jo smerkti! Avinai – tikrai geraširdžiai žmonės ir iš to noro padėti kartais viską sugadina. Tiesiog jie visuomet ieško būdų kaip išspręsti vieną ar kitą problemą, net jeigu tos pagalbos iš jų niekas ir neprašo. Galiausiai gaunasi taip, kad Avinas imasi iniciatyvos, nors iš jo viso labo buvo tikimasi žodinio palaikymo ir apkabinimo. Sugebėti paguosti žodžiais ir nepulti kritikuoti Avinams tikrai vertėtų pasimokyti!

Šis tas teigiamo: jeigu tau kada nors nutiks bėda, net pažadintas vidury nakties Avinas viską mes ir tau padės. Tai – nuostabūs ir patikimi draugai.

MERGELĖ

Nors Mergelės ženklo atstovai aplinkinius prie savęs traukia kaip magnetai, ilgiau išbūti su jais vienoje patalpoje nėra labai lengva, o dirbti ar gyventi kartu – dar sudėtingiau! Visų pirma reikėtų pradėti nuo Mergelių pedantiškumo. Jos tokios smulkmeniškos, taip stengiasi viską padaryti tobulai... Atrodytų, kas tame blogo? Blogai yra tai, kad dauguma žmonių mato visumą, o Mergelės – detales. Ir niekas kitas nesugebės įžvelgti tiek menkučių trūkumų, kiek Mergelė! Vis tik joms reikėtų atiduoti pagarbą už tobulai atliktus darbus, kad ir kiek nervų tai kainavo aplinkiniams.

Kitas aplinkinius gerokai erzinantis dalykas – nepriekaištingas Mergelės įvaizdis. Joms iš tiesų labai svarbu, ką apie jas pasakys aplinkiniai. Ir tas nerimas dėl savo įvaizdžio neretai perauga į savotišką paranoją. Mergelėms atrodo, kad kiti jas apkalbinėja, nori užimti jų vietą, stengiasi kažkaip pakenkti... Būtent dėl tokio nepasitikėjimo žmonėmis jos retai kam atveria savo širdį ir neparodo aplinkiniams savo tikrojo vidaus. Ar reikia stebėtis, kad tikrų draugų Mergelės turi labai mažai? Žmonės pastebi tą nenuoširdumą. Ko Mergelėms tikrai reikėtų išmokti – tai atsipalaiduoti ir leisti sau pagyventi laisviau, kiekviename žingsnyje negalvojant, ar viską padarė teisingai.

Šis tas teigiamo: Mergelės ne tik nepasakoja apie save, bet ir negali pakęsti apkalbų, todėl būk rami – tai, ką pasakysi šio Zodiako ženklo atstovui, išliks tik tarp jūsų.

SKORPIONAS

Jei ieškotum žmogaus, gebančio žudyti žodžiais, tai Skorpionas šį darbą atliktų tiesiog tobulai! Aštrus Skorpiono liežuvis gali gelti taip, kad maža tikrai nepasirodys ir progos įkasti jie tikrai nepraleidžia. Tiems, kurie gerai nepažįsta šio Zodiako ženklo, gali pasirodyti, kad Skorpionas mėgaujasi įžeidinėdamas kitus. Tiesą sakant, greičiausiai jis net nesupranta, kad kažką įskaudino savo žodžiais.

Bendraujant su Skorpionais reikėtų žinoti, kad jie nėra labai prieraišūs, todėl aplinkinių išgyvenimai jiems retai kada sukelia gailestį. Šio ženklo atstovai tiesmuki – išgirdę graudžią tavo istoriją greičiausiai jie ne apkabins ir pagailės, o užbers dar daugiau druskos ant žaizdos, nes visoje šioje situacijoje sugebės įžvelgti tavo pačios padarytas klaidas. Jei tenka dažnai bendrauti su Skorpionais, pasistenk išmokti vertinti tokį jų tiesmukumą – greičiausiai niekas kitas tau atvirai nepasakytų, kad dalis kaltės yra tavo, o Skorpionas tai padarys be jokios sąžinės graužaties. Galėsi bent jau pasimokyti iš savo klaidų!

Šis tas gero: jei sugebėsi prisibelsti prie Skorpiono širdies (o tam reikės daug kantrybės), jis taps pačiu patikimiausiu tavo draugu: tokiu, kuris niekuomet nemeluos ir visuomet išties pagalbos ranką.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis