Kodėl Japonijos mokyklose tikrinama, ar mergaitės dėvi apatines kelnaites

Dažnai internete klaidžiojančius keistus vaizdelius lydi prierašas „Tai gali būti tik Rusijoje“, bet Japonija savo keistenybėmis tikrai nenusileidžia. Viena iš tokių mums sunkiai suprantamų, o Japonijoje visai įprastų keistenybių - moksleivių uždarbiavimas pardavinėjant savo padėvėtas apatines kelnaites.


Jaunų mergaičių kultas Japonijoje masiškai paplitęs. Dar prieš dešimt metų čia legaliai veikdavo specializuotos parduotuvės (angliškai Burusera shops), kuriose buvo pardavinėjama viskas, kas susiję su moksleivėmis - nuotraukos, kuriose jaunutės japonės vilki trumputes mokyklines uniformas, pačios padėvėtos uniformos, kojinės, maudymosi kostiumėliai, liemenukai, kelnaitės... Žodžiu, viskas, kas tik glaudėsi prie moksleivės kūno. Negana to, Japonijoje buvo galima rasti ir tam reikalui skirtų pardavimų automatų. Pas mus į tokį įmetus monetą gali nusipirkti šokoladą, sumuštinį ar gėrimą, o ten už tam tikrą sumą galėjai įsigyti padėvėtas kelnaites...


Dar 1999 metais vadžia bandė kovoti su šiomis parduotuvėmis, tačiau teisiškai kažką pakeisti buvo sunku, mat parduodamų daiktų nebuvo galima įvardinti kaip vaikų pornografijos. Vis tik 2004 metais šį masiškai paplitusį verslą pavyko pažaboti bent iš dalies - buvo uždrausta pardavinėti daiktus, priklausančius jaunesniems nei 18 metų asmenims. Galų gale, tiek parduotuvės, tiek pardavimų automatai ir šiaip prarado savo prasmę, mat viską tą patį dabar galima nusipirkti internete.


Tačiau padėvėtų apatinių fetišas niekur nedingo. Priešingai - moksleivės suprato, kad pardavinėti savo apatinius tiesiogiai apsimoka kur kas labiau, o tuo pačiu ir greičiau. Prekyba įprastai vyksta metro ar autobusų stotelių tualetuose. „Pirkėjai moka papildomus pinigus, jeigu kelnaites nusimauni tiesiai prieš juos ir jie gali įsitikinti, kad jos tikrai tavo. Tokios kelnaitės kainuoja apie 40-55 eurus. Kuo ilgiau vilkėtos kelnaitės, tuo daugiau jos kainuoja“ - viename forume atviravo mergina, tokiu versliuku užsiėmusi kelerius metus.


Štai kodėl kai kuriose mokyklose buvo imtasi labai jau drastiškos priemonės - kilus įtarimams paprašyti mergaičių parodyti ar jos vilki apatines kelnaites. Iš vienos pusės skamba tikrai absurdiškai, iš kitos pusės - o kaip kitaip su tuo kovoti?

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis