Netikėti sprendimai, kurie palengvins kasdienę ruošą

Kartais grožio ruoša nevyksta taip sklandžiai, kaip planavai: netikėtai išsitepi dažais, išsenka viena kita priemonė ar pritrūksta idėjų, kaip nepriekaištingą makiažą išsaugoti visą dieną. Šios mažos gudrybės padės išvengti panikos ir visa sustatyti į vietas.

1. Jei žinai, kad ryte nespėsi išsitrinkti plaukų ir ketini pasinaudoti sausu šampūnu, stabtelėk. Sausą šampūną naudok iš vakaro, per naktį jis tolygiai pasiskirstys ir ryte plaukai atrodys geriau.

Shutterstock nuotr.

2. Jei blakstienų tušas sukietėjo, sandariai užsuktą tūbelę įmesk į dubenėlį, pripildytą karšto vandens. Šiek tiek palaukusi tūbelę ištrauk, tušas turėtų būti vėl skystas.

3. Jei blakstienų tušu netyčia ištepei jau šešėliais padengtą akies voką, tušo dėmelę gali pašalinti ausų krapštuku sukamaisiais judesiais - šešėliai nenukentės, o tušo neliks nė žymės.

4. Kai dažaisi blakstienas kartais šios sulimpa į kuokštelius. Jei sulipusias blakstienas bandysi atskirti tuo pačiu tušo šepetėliu, jos sušoks į dar didesnes grupeles. Atskyrimui naudok arba švariai išplautą ir nusausintą tušo šepetėlį (pavyzdžiui, jau pasibaigusio) arba sausą dantų šepetėlį.

Shutterstock nuotr.

5. Kad antakiai visą dieną išlaikytų tvarkingą formą, paimk švarų blakstienų tušo šepetėlį (arba specialias antakių šukutes), ant jo purkštelėk plaukų lako ir sušukuok antakius. Taip užfiksuosi plaukelius ir nereikės jaudintis dėl netvarkos.

Plaukų lakai "Schwarzkopf Professional" ir "Goldwell", membershop.lt; AFP nuotr.

6. Kad antakiai atrodytų tvarkingesni, juos suformavusi paimk kirstinį teptuką ir patepk jį maskavimo priemone. Tuomet teptuku brauk liniją po antakio arka. Linija turėtų būti nepriekaištingai tvarkinga ir švari. Nepamiršk maskavimo priemonės išsklaidyti, kad korekcija atrodytų kuo natūraliau.

AFP nuotr.; Maskavimo priemonės "Max Factor" ir "ARVAL", membershop.lt

7. Pasibaigusias skutimosi putas gali pakeisti plaukų kondicionieriumi. Kondicionierius kaip ir skutimosi putos suminkštins plaukelius, tad juos pašalinti bus lengviau.

Kondicionieriai: "Kallos", "MATRIX", "Cynos", membershop.lt

8. Nešalink plaukelių po maudynių vonioje. Kadangi tau mirkstant vonioje oda šiek tiek paburksta, plaukeliai tarsi pasislepia joje, todėl depiliacijos metu pašalinsi tik dalį jų. Geriausia šalinti plaukelius iškart po drungno dušo.

Shutterstock nuotr.

9. Kad ryškiai nudažytos lūpos neišsiteptų ir išliktų tobulos ilgesnį laiką, paimk vienkartinę nosinaitę, atskirk vieną jos sluoksnį ir priglausk prie nudažytų lūpų. Tuomet biria bespalve pudra papudruok lūpas per nosinaitę, taip užtvirtinsi dažus ir išvengsi išsitepimo.

Fotolia nuotr.

10. Jei tavo akių pieštukas labai kietas, jį suminkštinti gali čia pat. Tereikia pieštuko galiuką kelioms sekundėms kyštelėti į liepsną. Pieštuku perbrauk per pirštą, kad patikrintum ar šis ne per karštas, tuomet gali ryškinti ir akis. Pakaitinus pieštuką brėžti liniją bus kur kas lengviau, o spalva taps intensyvesnė.

11. Kad plaukai maloniai kvepėtų, prieš juos šukuodama purkštelėk šiek tiek kvepalų ant šepečio - aromatas tolygiai pasiskirstys. Taip pat purkštelėk šiek tiek kvepalų už ausų lezgelių.

Vida Press nuotr.; Aromatai: NINA RICCI "Ricci"; GUERLAIN "My Insolence"; LANCOME "Hypnose", membershop.lt

12. Prieš tvirtindama kuodą ar plaukų sruogas segtukais, papurkšk juos plaukų laku. Tuomet segtukai tvirčiau laikysis ir neišslinks. Tai ypač praverčia, kai rengiesi ilgesnį laiką būti aktyvi, pavyzdžiui, eini pabėgioti ar renkiesi kitą mankštą.

Vida Press nuotr.

Užsakymo nr.: PT_70702394

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis