Anksčiau vadinta mados siaubu ši tendencija tampa prabangos detale

Dar ne taip ir seniai tamprės viešumoje buvo smerkiamos. Ypač gausūs kritikos pliūpsniai kliūdavo apvalesnėms merginoms, o šiandien sportinės kelnės anaiptol ne tik mankštai - jos užkariauja ir gatves.

Galima vis dažniau išvysti garsenybes mūvinčias sportines tampres. Ir tai nėra slapta pagauti paparacų kadrai, kai žvaigždės keliauja į sporto klubus, jogos treniruotes ar bėgioja saulėtame Los Andžele. Jos skuba į susitikimus, popietes su draugais, fotosesijas - tiesiog leidžia laisvalaikį arba keliauja atlikti darbų. Neįprasta tai, kad prie sportinių kelnių populiarios manekenės, aktorės ir atlikėjos derina garsių mados namų drabužius. Mados žinovai tampres net vadina aukšta klase, o prabangos prekių ženklai siūlo sportinių kelnių ne kiekvienam įkandamomis kainomis.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Atrodo, kad anksčiau tamprių pasirinkimas net einant į parduotuvę buvo nusižengimas stiliaus taisyklėms. O jei šios juodos nuo iki, kažkodėl buvo smerkiamos kaip vienas nestilingiausių drabužių. Žinoma, yra derinių, kurių vertėtų vengti, pavyzdžiui, tamprės ir UGG stiliaus batai. Tačiau negali žinoti, galbūt jau visai netrukus gatvėse pamatysime tamprių ir klasikinių batelių derinius. Juk madistės jau dabar drąsiai mūvi "Adidas" stiliaus sportines kelnes ir kadaise taip peiktus baltus aukštakulnius.

Kuprinė "Arturo Vantini", sportiniai bateliai 'Nike", tamprės "Diesel", membershop.lt ir Vida Press nuotr.

Tampres įžymybės derina prie kasdienių, neretai klasikinio stiliaus drabužių. Vienas madingiausių šio meto derinių: sportinės tamprės, sportbačiai, klasikinis ilgas paltas ir miniatiūrinis rankinukas arba priešingai - masyvi elegantiška rankinė. Rankines gali drąsiai keisti kuprinėmis, o sportinius batelius varstomais kareiviško arba chelsea stiliaus aulinukais.

Sportiniai bateliai "Roobins", tamprės "gWinner", kuprinė "Arturo Vannini", ilgas švarkas "Rettymark", membershop.lt ir Vida Press nuotr.

Tamprės "gWinner", saulės akiniai "Dolce & Gabbana", rankinė "Giorgio Di Mare", sportiniai bateliai "Pepe Jeans", membershop.lt ir Vida Press nuotr.

Kuprinė "Nero Valentino" rankinės "Olivia Mei" ir "Chiarugi Firenze", membershop.lt

Sportiniai bateliai "Roobins", "Nike", Pepe Jeans", aulinukai "Clarks", "Eliana Bucci", Gino Rossi", membershop.lt

Užsakymo nr.: PT_70830386

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis