Likimo numerologija: pažiūrėk, kas tavęs laukia artimiausiu metu

Šio metodo dėka tu gali sužinoti, kokia bus rytojaus diena ar bet kuri kita tave dominanti diena.

1 ŽINGSNIS. Užsirašykite savo gimimo datą, pavyzdžiui, 1985.03.17. Sudėkite visus savo gimimo datos skaičius: 1 + 9 + 8 + 5 + 0 + 3 + 1 + 7 = 34. Sudėkite gautus skaičius: 3 + 4 = 7.

2 ŽINGSNIS. Taip pat apskaičiuokite dienos, kurios įvykius norite sužinoti, skaičius, pavyzdžiui, 2016.04.01: 2 + 0 + 1 + 6 + 0 + 4 + 0 + 1 = 14. Sudėkite gautus skaičius: 1 + 4 = 5.

3 ŽINGSNIS. Dabar sudėkite abu gautus skaičius: 7 + 5 = 12. Sudėkite gautus skaičius: 1 + 2 = 3.

Pagal pateiktas apskaičiuotų skaičių reikšmes sužinokite kas Jūsų laukia šią dieną:

1 – Veikite! Tai – ryžtingų veiksmų ir sėkminga diena. Veikdami Jūs galite išspręsti bet kokią problemą. Galite pradėti naujus darbus – pasisekimo galimybės labai didelės.

2 – Planuokite! Šią dieną geriau neskubėti, o gerai apgalvoti savo problemų sprendimus. Tai – pakilimų ir nuopuolių diena: ji gali prasidėti sėkmingai ir blogai baigtis, arba atvirkščiai: pradžia bus ne kokia, o pabaiga bus labai gera.

3 – Daugiau entuziazmo! Tai puiki diena bet kokiai veiklai. Visi pradėti darbai bus sėkmingi. Diena labai tinka kelionėms ir išvykoms.

4 – Užbaikite pradėtą! Šią dieną Jums reikėtų užbaigti nereikšmingus darbus. Dieną galite skirti mokslams, darbui. Bet nieko reikšmingo nepradėkite – viskas bus veltui.

5 – Nepaleiskite sėkmės! Rizikuokite net ir tada, kai neturite tam tvirto pagrindo. Šią dieną Jus gali aplankyti ilgai laukta sėkmė.

6 – Neskubėkite! Šią dieną geriau atsisakyti neapgalvotų veiksmų ir nepradėti nieko naujo. Šiandien rizika yra labai pavojinga.

7 – Kurkite! Užbaikite pradėtus darbus, klausykite draugų ir artimųjų patarimų. Gali būti, kad sėkmė Jūsų laukia būtent šią dieną.

8 – Įsijunkite! Reikšmingus ir svarbius klausimus šiandien spręsite greitai ir be jokių sunkumų. Jūs lydės sėkmė.

9 – Nugalėkite! Ši diena tinkama pradėti naujus darbus. Tai – asmeninių pergalių ir pasiekimų diena.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis