Madingiausi pavasario rankinių modeliai

Pavasarį dizaineriai aukština mažutes rankines, net sunku suvokti, kaip į kai kurias galima sutalpinti bent svarbiausius daiktus. Visgi madingų rankinių ras ir teikiančios pirmenybę talpiosioms.

Nešama rankoje

Atrodo, grįžta damų laikai, kai rankinukai buvo nedideli ir nešami tik rankoje. Visgi naujos tendencijos, nors ir atkartoja buvusių laikų elementus, juos pateikia savaip. Šį sezoną madingos ir mažesnės, ir didesnė rankinės, svarbiausia, kad forma būtų kieta (primintų lagaminą), o rankena mažutė - patogi nešimui.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Rankinės: "Mila Blu" (2), "Bulaggi", "Clarks", "Y'es Glam", "Bodenschatz", membershop.lt

Maišeliai

Praėjusį pavasarį išpopuliarėjo viršuje virvele sutraukiamos maišelių tipo rankinės, pramintos kibirėliais. Šįmet jos vis dar madingos, tačiau norinčioms būti žingsniu priekyje siūloma įsigyti įprasto krepšio formos rankinę. Ji kartais nešama už rankenų, kartais permetama per petį, o jei mažesnė - tiesiog sugniaužiama delne.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Rankinės: "Anna Morellini", "Classe Regina", "Stella Dutti" (2), "Sarah World", "Sara Tonelli", membershop.lt

Dėžutės

Kietos formos rankinės - 2016 m. pavasario naujiena. Mažučiukės tarsi dovanų dėželės ar kosmetinės, dažnai ilga prisegama rankena, pavergiančios geometrija ir griežtumu. Kai kurios net tvarkydamos reikalus geba išsiversti su mažu rankinuku, kitoms sutalpinti įprastą rankinės turinį į dėžutę beveik neįmanoma. Tad jei ir ne kasdienai, šį madingą rankinuką pritaikysi vakarėliams, renginiams ar pasimatymams.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Rankinės: "Coo & Co", "Belmondo" (2), "Linda Damiani", "Linda Damiani", "Ore10", membershop.lt

Grandinių elementai

Grandinių motyvai matomi ne tik rankinėse, bet ir avalynėje (ypač sandaluose), papuošaluose ir drabužiuose. Praktiškiausiai jos pritaikomos būtent rankinėse - grandinėmis pakeičiamos rankenos, dydį reguliuojantys dirželiai, taip pat jos atstoja ir puošmenas.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Rankinės: "Edmond Louis", "Rocco Barocco", "Stella Dutti", "Jean Louis Scherrer" (2), "Sara Tonelli", membershop.lt

Užsakymo nr.: PT_70752634

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis