Dalyvauk konkurse "MISS RACING" ir važiuok į Belgiją!

Šiemet "ENEOS 1000 km" lenktynių programą papildys išskirtinis grožio projektas “MISS RACING 1000 km”, kuriame kviečiame dalyvauti ir Tave!

Pildyk anketą, dalyvauk Vilniuje (05 mėn. 27 d.) arba Palangoje (06 mėn. 17 d.) vyksiančiuose regioniniuose pusfinaliuose. O liepos 23 dieną Didžiojoje scenoje vyks superfinalas. „Miss Racing“ rinkimų nugalėtoja pasirašys kontraktą ir taps 24 val. lenktynių Zolderyje (Belgija) oficialia lenktynių mergina.

Prieš pildydama anketą, susipažink su konkurso MISS RACING 1000km' 2016 TAISYKLĖMIS

Pristatome konkurso MISS RACING 1000km’ 2016 konkurso eigą, tikslus, reikalavimus konkurso dalyvėms, konkurso organizavimo, vertinimo ir nugalėtojų apdovanojimo bendrą tvarką.

I. KONKURSO ORGANIZATORIUS

1. Konkurso organizatorius yra Vairuojančių moterų asociacija “Racing Ladies” ( toliau - VMA), vienijanti vairuojančias moteris, propaguojanti ir skatinanti saugų vairavimą. Ši asociacija prisideda prie skirtingų socialinių ir labdaringų projektų, organizuoja įvairius sporto bei grožio renginius moterims.

2. VMA pasilieka teisę nutraukti Konkursą arba pakeisti bet kurį šios eigos punktą visuose etapuose nuo VMA nuomone nepriklausančių aplinkybių.

3. Visa informacija apie Konkursą skelbiama internetinėje svetainėje:
http://www.racingladies.lt

II. KONKURSO TIKSLAI IR UŽDAVINIAI

1. Grožis ir azartas yra neatsiejama lenktynių dalis, todėl neabejotinai šis grožio Konkursas papuoš ENEOS 1000km lenktynes ir suteiks joms išskirtinumo.

2. Dalyvavimas Konkurse, tai puiki galimybė kiekvienai merginai išmokti svarbias gyvenimo pamokas – paryškinti savo grožį, įgauti pasitikėjimo savimi, išmokti įveikti gyvenimiškus iššūkius ir kliūtis.

3. Konkurso pagrindinis tikslas - išrinkti gražiausią, alentingiausią, azartiškiausią, charizmatiškiausią, savimi pasitikinčią merginą, kurios aistra lenktynės, greitis ir automobiliai.

4. Konkurso nugalėtoja taps lenktynių grožio ambasadore bei 2017 –ųjų ENEOS 1000 km lenktynių festivalio VEIDU.

5. Pirmas tris vietas užėmusios Konkurso dalyvės pasirašys sutartį ir važiuos į Belgijos Zolderio 24 val. lenktynes, kur dirbs oficialiomis šių lenktynių merginomis („Grid Girls“) ir atstovaus Lietuvą.

III. KONKURSO DALYVĖS

1. Pagrindiniai reikalavimai dalyvėms:
1.1. Dalyvių amžius nuo 18 metų;
1.2. Ūgis – nuo 165 cm, dailios kūno proporcijos;
1.3. Drąsios, komunikabilios, neturi scenos baimės, mėgsta pozuoti;
1.4. Pasitiki savimi, rūpinasi savo išvaizda;
1.5. Atsakingos, laikosi duoto žodžio, draugiškos;
1.6. Domisi lenktynėmis ir autosportu.

2. Konkurso dalyvės turi užpildyti ir atsiųsti Dalyvio anketą ir 2 nuotraukas (portretinę ir visu ūgiu, kad matytųsi kūno proporcijos, nuotraukos turi būti darytos ne anksčiau kaip prieš 6 mėn.), specialiai sukurtoje paskyroje internetiniame portale www.cosmopolitan.lt arba info@racingladies.lt

3. Konkurso dalyvės atsiuntusios anketą, sutinka neatlygintinai dalyvauti fotosesijose, socialiniuose ir labdaros projektuose, susitikimuose su žiniasklaida, atvykti į Finalą t.y. Eneos1000 km lenktynes ir laikytis konkurso programos.

IV. KONKURSO EIGA

1. Konkursas vyksta balandžio – liepos mėn.

2. Konkursas skirstomas į tris etapus:

I-asis etapas, registracija internetiniame portale DELFI (toliau – Registracija):
• Merginos pildo Anketą ir siunčia ir 2 nuotraukas (portretinę ir visu ūgiu, kad matytųsi kūno proporcijos ir būtų fotografuota ne anksčiau nei prieš 6 mėn.);
• Konkurso organiztorius atrenka dalyves, kurios patenka į pusfinalius.

II-asis etapas, regioninė atranka miestuose: Vilniuje gegužės 27d ir Palangoje birželio 17d.:
Vakariniame renginyje, naktiniame klube, vyksta konkurso Pusfinalis, kuriame atrenkamos gražiausios regiono Konkurso dalyvės. Viso į Finalą papuola 17 dalyvių.

III-iasis etapas Pasiruošimas finalui ir Finalas, kuris vyks Eneos 1000 km lenktynių metu, Palangoje liepos 20-23dienomis.

Birželio mėn.
Pasiruošimas finalui.
• Finalo dalyvės pagal galimybes, dalyvauja įvairiuose renginiuose.
• Su jomis dirba choreografai, režisieriai, stilistai. Ruošiamos choreografinės kompozicijos tam tikroms kolekcijoms pristatyti, taip pat dirbama su dalyvėmis tam, kad scenoje viskas būtų nepriekaištinga.
• Daromos dalyvių fotosesijos, rengiami seminarai apie saugų eismą, kulinariją, stiliaus bei grožio temomis.
• Finalistės kartu su Racing Ladies narėmis dalyvauja įvairiuose socialiniuose projektuose, Pavasario kartingų varžybose, bei kituose renginiuose, kviečia visus atvykti į lenktynes ir į konkursą jų palaikyti.

Liepos 20 – 23d.
Finalo dalyvės atvyksta į Palangą. Vyksta Promo renginiai Palangoje, įvairios akcijos.
Dalyvavimas ENEOS 1000 km lenktynių pre party, atidaryme bei kituose renginiuose.
• Dalyvės ne tik ruošiasi finaliniam renginiui, dalyvauja repeticijose.
• Vykdo promo akcijas, kviečia žmones Palangoje atvykti jų palaikyti į finalą.
• Su išskirtine apranga dalyvauja atidaryme bei kituose vyksiančiuose lenktynių renginiuose, pozuoja žiniasklaidai.
• Finalistės taip pat dalyvaus renginiuose, kuriuos lenktynių metu organizuos Racing Ladies asociacijos narės.

Liepos 23 d.
Lenktynių startas ir Didysis FINALAS.
• Finalistės, kartu su kitomis konkursantėmis dalyvauja Starto paskelbimo ceremonijoje.
• Dienos metu, vyksta madų pristatymai, mini promo renginiai VIP zonoje kur ne tik finalistės, bet ir kitos konkursantės turi galimybę pasirodyti ir paįvairinti lenktynių programą.
• Nuo 12 val. vyksta pasiruošimas FINALUI. (MAKE UP, šukuosenos)
• Nuo 17 val. DIDYSIS FINALAS.
• Dalyvių pasirodymai, video pristatymai, žinomų Lietuvos bei užsienio atlikėjų koncertai. Išrenkamos: MIS, VICE MIS, MIS ELEGANCIJA, MIS PUBLIKA (renkama renginio metu, žmonės ant bilietų užrašo savo favoritės numerį), MIS INTERNETAS (DELFI 1000 km lenktynių polapyje dvi savaites prieš lenktynes vyksta balsavimas), MIS FOTO, MIS MEDIA (renka žiniasklaida), MIS Lenktynininkų FAVORITĖ ir kt. specializuoti rėmėjų apdovanojimai.
• Finalistės dalyvauja ENEOS 1000 km lenktynių apdovanojimų ceremonijoje.

V. DALYVIŲ VERTINIMAS

1. Konkurso dalyves vertina ir Konkurso nugalėtoją renka kompetentinga komisija. Komisiją sudaro ne mažiau nei 5 žinomi pramogų bei autosporto srities atstovai.

2. Vertinimo kriterijai. Dalyvės bus vertinamos pagal šiuos kriterijus:
• Išvaizda;
• Kūno proporcijos;
• Sceninis įvaizdis;
• Sceninė raiška; charizma;
• Kūrybingumas;
• Taisyklinga laikysena bei eisena;
• Pasitikėjimas savimi;

VI. NUGALĖTOJŲ APDOVANOJIMAS

1. Visos finalo dalyvės bus apdovanotos specialiais rėmėjų prizais bei padėkomis už dalyvavimą.

2. Finalo metu išrenkamos: MIS, VICE MIS, MIS ELEGANCIJA, MIS PUBLIKA, MIS INTERNETAS, MIS FOTO, MIS MEDIA, MIS Lenktynininkų FAVORITĖ bus apdovanotos specialiais rėmėjų prizais, nugalėtojai atiteks specialiai šiam konkursui sukurta statulėlė.

3. Pirmos trys geriausiai pasirodžiusios merginos bus pakviestos dalyvauti Belgijoje, Zolder trasoje, itin žymiose, kasmetinėse 24 val. lenktynėse (joms viskas bus apmokėta, skrydis, nakvynė ir t.t.).

4. Nugalėtoja taps ir MIS RACING 1000 km 2016 ateinančių metų 1000 km grožio ambasadore bei lenktynių VEIDU.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis