Lena Heady šokiruota dėl pastabų apie jos „gėdos kelią“

Prasidėjo ilgai lauktas šeštasis „Sostų karai“ sezonas, o kartu su juo ir maži skandaliukai. Šį kartą dėmesio centre atsidūrė aktorė Lena Heady, įkūnijusi karalienę Cersei Lannister. Jei matei penktą serialo sezoną, tos scenos, kurioje pažeminta karalienė žengia gėdos keliu, tikrai negalėjai pamiršti. Problema tik ta, kad gerbėjai nepatenkinti, jog aktorė Lena Heady pasinaudojo kūno dublerės Rebeccos Van Cleave paslaugomis ir pati neišdrįso nusimesti drabužių.

Aktorė, kuri filmavimų metu laukėsi vaikelio, dabar prisipažino, kad buvo tiesiog šokiruota tokio gerbėjų nepasitenkinimo. Kaip pasakoja pati Lena, ji įdeda visas jėgas, kad įtikinamai suvaidintų ir atskleistų nelengvą savo personažo charakterį, o ši scena, kuri filme truko vos kelias minutes, buvo filmuoja net tris dienas. Jai tiesiog būtų buvę pernelyg sunku savo dėmesį sutelkti į scenoje išreiškiamas emocijas, kuomet visą tą laiką reikėtų vaikštinėti nuogai.

Savo kūną scenai „paskolinusi“ Rebecca Van Cleave stojo ginti Lenos Heady: „Svarbiausias turėtų būti galutinis vaizdas, o ne tai, kieno kūnas buvo nufilmuotas. Tai buvo viena baisiausių ir tuo pačiu nuostabiausių patirčių. Niekada per milijoną metų nebūčiau pagalvojusi, kad būsiu Dubrovnike, apsupta minios žmonių, kurie mėtys į mane maistą. Tai buvo nerealu“.

O mes nelabai suprantame, kodėl žmonės piktinasi? Ar tai, kad Lena nenusimetė drabužių prieš kameras, daro ją prastesne aktore?

Pamatyti įspūdingąją sceną gali paspaudusi ant žemiau esančios nuotraukos

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis