Kas atstumia vyrus paplūdimyje?

Lietuvos pajūryje siaučia poilsiautojai: smėlis nuklotas patiesalais, prismaigstyta skėčių, pridėliota sėdmaišių. Kas netingi dienos metu išlįsti iš vėsių apartamentų, laiką leidžia saulėtame paplūdimyje. Taigi COSMO taip pat išsiruošė į pajūrį, tačiau ne degintis, o paklausinėti poilsiaujančių vyrų, kokios paplūdimio undinės juos atstumia.

Dauguma vyrų pripažino, kad į akis krinta pernelyg seksualūs bikiniai. Dažna mergina, net ir ta, kuriai vertėtų kūną pridengti skraiste, spraudžiasi į mažutį vos intymias vieteles bedengiantį bikinį, kuris iš tolo šviečia ryškiomis spalvomis ar blizgiomis detalėmis. Labai gili iškirptė ir kelnaitės su juostele – garantas, kad būsi pastebėta, tačiau kažin ar įkaitinsi fantazijas. „Vulgarumas nėra kažkas seksualaus, tai pernelyg iššaukia, atrodo net atgrasiai, ypač kai mikrobikiniai dengia subliuškusius kūnus“, – sakė poilsiautojas Martynas.

Pro akis neprasprūsta ir anąmet vyravusi neoninių spalvų mada. Jau ne kartą įsitikinome, kad vaikinai neonines spalvas vertina neigiamai. Tačiau ir šiandien Palangos poilsiautojos drąsiai puošiasi fluorescencinio efekto suknelėmis, palaidinėmis ir maudymosi kostiumėliais. Paklausus, kodėl tokios spalvos vyrus atstumia, išaiškėjo – lyg markeriais nudažyti drabužiai asocijuojasi su pigumu, nebrandumu ir... įspėjamąja kelio darbininkų apranga. Taigi, neoninį maudymosi kostiumėlį verčiau pamiršk!

Vasarą svajojame apie atostogų įdegį, tačiau persistengti nereikėtų. Oranžinės paplūdimio gražuolės vyrų nežavi. „Nesuprantu, kodėl persiskrudinusios merginos dienų dienas leidžia pajūry, toks įdegis nėra gražus! Anksčiau tiek rudai oranžinių kūnų dar nemačiau, čia gal mada kokia...“, – dvejojo paplūdimy besiilsintis Rokas, aplankyti gimtojo pajūrio atvažiavęs iš Stokholmo.

Pasirodo, vaikinai atkreipia dėmesį ir į merginų aksesuarus. Dalis sutiktų pripažino nesuprantą, kam pajūry reikalingos apyrankės, karoliai ir žiedai. Broliai Edgaras ir Arnas stebėjosi: „Prisikabina visokių karolių, pakabukų, plunksnų ir barška vos pasisukusios. Eidamos maudytis vistiek nusisega, tai kam jie reikalingi... kol apie barą pasisukiosi?“ Tiesa, COSMO irgi kilnojo antakius, kai paplūdimyje pamatė rausvu kristalais nusagstytu bikiniu pasipuošusią poilsiautoją, kuri rankoje nešėsi tikrų tikriausią vakarinę delninę, aišku, priderintą prie žėrinčio kostiumėlio. Galbūt papuošalai ir bikiniai gerai atrodo mados žurnaluose, prabangiuose kurortuose, tačiau Lietuvos pajūryje, jie lieka nesuprasti.

Dar vienas apkalbų sulaukęs objektas – tatuiruotės. Vyrų dėmesį atkreipia pačios įvairiausios: ir mažesnės, ir didesnės, ir stilingos, ir nelabai. Pajūryje sutikta 5 vaikinų kompanija drąsiai išsakė savo nuomonę: „Tatuiruoti merginų kūnai užveda, tokios panos tikrai veža, bet yra ir tokių, kurių tatuiruotės kelia juoką. Akivaizdu, kad kai kurios panelės jas darėsi paauglystėje, turbūt dabar gailisi...“ Paklausėme, kokios tatuiruotės yra prasto skonio ženklas. „Mikimauzai visokie, katinėliai, kiniečių hieroglifai. Juokinga, kai ryškiai mažai mąstanti mergina išsitatuiruoja kokią garsią citatą ar gilią mintį, turbūt ir pati jos nesuprasdama. Tatuiruotė turėtų atspindėti kažką savito, o kai kūnas puošiamas tik dėl mados – efekto nedaro. Dabar kas antra vaikšto su paukščiukais, plunksnomis, drugeliais, retai pamatysi kažką originalaus.“ – vienas po kito rėžė kompanionai.

Itin natūralumą palaikančios merginos, o tiksliau – nedepiliuotomis kojomis ar pažastimis, taip pat patenka į juodąjį sąrašą. Tokios poilsiautojos priverčia žvilgsnius nusukti ne vieną, visgi Palangoje ypatingų natūralisčių beveik nėra. Kalbinti vaikinai minėjo, jog skutimosi peiliukus pamiršusias merginas dažniau galima pamatyti prie Lietuvos ežerų.

O ką apie įvaizdį pajūry manai tu? Kas užveda, o kas atstumia – dalinkis savo pastebėjimais komentaruose!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis