Visi jo nekenčia. Pamačius nuotraukas bus akivaizdu kodėl

 (90)
© Instagram

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Pameni, kuomet rašėme apie verslininką Traversą Beynoną - vakarėlių liūtą, provokatorių, taisyklių laužytoją, nuolatos piktinantį Instagramo vartotojus savo talpinamomis nuotraukomis, kuriose vien pusnuogės moterys, pavaizduotos tikrai ne iš pačios gražiausios pusės? Panašu, kad Traversą perspjovė kitas veikėjas - „Instagramo karaliumi“ tituluojamas milijonierius Tony Toutouni.

O Tony vyrukas apsukrus - turi daugybę merginų pasilinksminimams ir sužadėtinę, kurią planuoja vesti artimiausiu metu. „Žinau, kad dauguma merginų negalėtų susitaikyti su tokia situacija, bet būdama su Tony užsiauginau storą odą. Kartais pavydžiu, tačiau tai, kas nuliūdintų įprastą merginą, manęs jau nebeliūdina. Esu kur kas tolerantiškesnė. Tos beprotiškos nuotraukos, kurias jūs matote - tai tik viena Tony pusė. Žinau, kad jis turi didelę širdį ir vieną dieną taps puikiu tėčiu. Išmokau juo pasitikėti“ - pasakoja 26 metų Juliann ir atskleidžia, kad dėl santykių su Tony jai nuolatos tenka sulaukti ne pačių maloniausių komentarų.

Pats Tony, milijonus uždirbęs iš naktinių klubų verslo, sako: „Visas mano gyvenimas yra pinigų leidimas moterims ir greitiems automobiliams. Šalia manęs visuomet buvo daugybė gražių moterų. Joms patinka su manimi linksmintis, aš galiu patekti bet kur, kur tik noriu. Bet Juliann skatina mane jaustis laimingu ir aš pasiruošęs jai įsipareigoti“. Tik vedęs Tony neketina nieko keisti ir atsisakyti - nei merginų, nei laukinių vakarėlių. O ir nuotraukose, kurias jis viešina, milijonierius nemato nieko blogo. Jo pinigai - jo taisyklės.

#Pool

A photo posted by Tony Toutouni (@lunatic_living) on Sep 2, 2016 at 10:12am PDT

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Justinas Bieberis pasipiršo savo mylimajai

Na ką, panašu, kad nesibaigianti Justino Bieberio melodrama baigta - ate Selena ir būk pasveikinta Hailey!

Rusijos Angelina Jolie gerokai persistengė su operacijomis (1)

Lenktynėse su idealais Rusijos gražuolė, buvusi garsaus futbolininko žmona Esmer Omerova tikriausiai pamiršo, ką reiškia žodis „STOP“.

Kalbama, kad jų pasididžiavimai tikrai įspūdingi...

Oi, pačios mes tikrai nematavome, bet sklinda kalbos, kad šie vyrukai gali didžiuotis ne tik milžiniškomis sąskaitomis banke.

Be liemenuko pasirodžiusi Kim Kardashian traukė visų aplinkinių žvilgsnius

Kas jau kas, o Kim tikrai puikiai žino, kaip atkreipti į save dėmesį. Šį kartą jokių didelių skandalų - pakako palikti liemenuką namuose.

Kompromatas prieš hercogienę: internete plinta gundantis Meghan Markle video

Iš archyvų ištrauktą 2013 metų video įrašą, kuriame nusifilmavo princo Harry žmona Meghan Markle, publikavo visame pasaulyje garsus žurnalas Men`s Health. Tuo metu Meghan tikriausiai net nesvajojo vieną dieną tapti princo žmona.

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau? (1)

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?

Štai kam buvo palikta laisva vieta Harrio ir Meghan Markle vestuvėse...

Princo Harry ir Megan Markle vestuvės buvo tikrai įspūdingos ir kupinos simbolinių akimirkų, skirtų princesės Dianos atminimui. Ne paslaptis, kad Harrio santykiai su mama buvo ypatingai šilti ir princas labai skaudžiai išgyveno mamos netektį.

Štai kur princas Harry praleis savo paskutinę viengungišką naktį

Žiniasklaidoje pasirodė žinia, kur princas Harry praleis paskutiniąją savo viengungišką naktį prieš vestuves su aktore Meghan Markle.