V. Tarasovienė atvirai prakalbo apie pirmąsias skyrybas

 (5)
Violeta Tarasovienė
© DELFI / Kiril Čachovskij

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Viešumoje įsižiebusi Violetos ir Viliaus meilės istorija nesiklostė idealiai. Violeta Tarasovienė šiandien pripažįsta – ne viskas jos gyvenime buvo rožėmis klota. Kad suprastų, kokie iš tiesų turi būti santykiai, jai reikėjo išgyventi daug sunkumų.

Išsiskyriau, kai man buvo vos 25-eri. Mūsų šeimos tragedija vyko giminėje. Visi viską žinojo – broliai, sesės, mamos, tėčiai”, – LNK laidoje „Kitu kampu” šio antradienio vakarą 20.30 val. pasakos dainininkė.

V. Tarasovienė tikina, kad po skyrybų su dukryte jai buvo itin sunku. Kur eiti, kaip išlaikyti šeimą, kaip patikėti žmonėmis iš naujo – tokie klausimai sukosi dainininkės galvoje.

Anot pašnekovės, praėjus daugeliui metų po nesėkmingos santuokos patikėti meile iš naujo buvo tikrai nelengva. Vis dėlto, sutikusi Vilių, garsi moteris jautė, kad tai yra vyras, kuris gali atvira širdimi gali priimti ne tik ją, bet ir jos dukrą.

„Mano dukra Elinga Vilių laiko tėčiu. Manau, kad viskas susiklostė gerai. Elinga yra Tarasovaitė. Ji nešioja Viliaus pavardę. Kaip reaguoja mano pirmasis vyras į tai, aš nežinau, jo absoliučiai nėra mūsų gyvenime”, – laidoje kalbėjo V. Tarasovienė.

Laidoje „Kitu kampu” dainininkė pasidalino savo mintimis apie santuoką ir pripažino, kad iš pažiūros tobuluose jų su vyru santykiuose taip pat įvyksta kivirčų. V.Tarasovienė įsitikinusi, kad norint turėti laimingą šeimą svarbiausia vadovautis viena taisykle. Kaip garsiai moteriai pavyko vėl patikėti meile? Kaip Violetai ir Viliui Tarasovams pavyksta išlaikyti harmoniją, kai jie ne tik gyvena, bet dirba kartu?

Visa tai televizijos žiūrovai išvysti galės LNK „Kitu kampu” antradienį 20.30 val. su Indre Stonkuviene rubrikoje „Moterų pasaulyje”, kurioje kiekvieną savaitę laukia atvirti ir tikri moteriški pašnekesiai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Be liemenuko pasirodžiusi Kim Kardashian traukė visų aplinkinių žvilgsnius

Kas jau kas, o Kim tikrai puikiai žino, kaip atkreipti į save dėmesį. Šį kartą jokių didelių skandalų - pakako palikti liemenuką namuose.

Kompromatas prieš hercogienę: internete plinta gundantis Meghan Markle video

Iš archyvų ištrauktą 2013 metų video įrašą, kuriame nusifilmavo princo Harry žmona Meghan Markle, publikavo visame pasaulyje garsus žurnalas Men`s Health. Tuo metu Meghan tikriausiai net nesvajojo vieną dieną tapti princo žmona.

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau?

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?

Štai kam buvo palikta laisva vieta Harrio ir Meghan Markle vestuvėse...

Princo Harry ir Megan Markle vestuvės buvo tikrai įspūdingos ir kupinos simbolinių akimirkų, skirtų princesės Dianos atminimui. Ne paslaptis, kad Harrio santykiai su mama buvo ypatingai šilti ir princas labai skaudžiai išgyveno mamos netektį.

Štai kur princas Harry praleis savo paskutinę viengungišką naktį

Žiniasklaidoje pasirodė žinia, kur princas Harry praleis paskutiniąją savo viengungišką naktį prieš vestuves su aktore Meghan Markle.

Meghan Markle ir Harry jau išsirinko dainą savo pirmajam šokiui

Panašu, kad pirmasis karališkosios poros šokis tikrai nebus nuobodus! Puikus pasirinkimas, Meghan!

Atvirai apie tai, kaip jie prarado nekaltybę (1)

Vieniems pirmas kartas - labai įdomi ir intriguojanti patirtis, kitiems - bauginantis žingsnis į suaugusiųjų pasaulį. Štai ką apie savo pirmus kartus pasakoja žvaigždės.