Užkulisių akimirkos iš Patricijos Belousovos kelionės į „Miss international“ konkursą

 (8)
Patricija Belousova
© Asmeninio albumo nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Iš Japonijoje vykusio tarptautinio grožio konkurso „Miss international“ grįžusi lietuvaitė gražuolė Patricija Belousova žurnalistams sakė, kad į Tekančios Saulės šalį su savimi gabenosi net šešis lagaminus su dešimtimis suknelių.

„Gabenausi 80 suknelių. Buvau atsivežusi vakarinių ir kokteilinių. Dabar net sunku pasakyti. Niekaip nesusiskaičiavau visko, bet vežiausi su savimi 6 lagaminus. Ir dar buvo dvi dėžės su dovanomis mergaitėms ir rėmėjams“, – šį ketvirtadienio vakarą 19 val. 30 min. LNK laidoje KK2 kalbės P. Belousova.

Pagrindinę konkursinę suknelę Patricijai siuvo Juozas Statkevičius. Patricija labai išgyveno, kad konkurentės nenumindytų jos puošmenos.

Patricija Belousova
Patricija Belousova
© Asmeninio albumo nuotr.

„Labai norėjau, kad ji būtų saugiai pakabinta. Buvau radusi vieną vietą, bet po to pradėjo eiti merginos ir sakyti, kad tu ją būtinai kažkur perkabink, nes čia gali taip numindyti suknelės apačią su aukštakulniais, kad po to bus labai labai blogai“, – kalbės P. Belousova.

Mergina atskleis, kad prieš konkursą ne vienas organizatorius spėjo, kad gražuolė bus viena iš konkurso favoričių. „Visą mėnesį, ypač prieš patį finalą, man pradėjo sakyti patys rėmėjai, kad būsiu tarp TOP 5 dalyvių. Sakydavo, būk pasiruošusi, kad būsi“, – kalbės P. Belousova.

Patricija Belousova
Patricija Belousova
© Asmeninio albumo nuotr.

Tačiau lietuvaitei konkurse nepavyko užimti prognozuotos aukštos vietos. Patricija sako yra nusivylusi, nes net ir tokiuose konkursuose yra įsigalėjusi korupcija: „Kiekvienas konkursas yra verslas ir visos šalys jau buvo iš anksto numatytos, kurios turi būti TOP 5 arba TOP 15. Liūdna, bet ką padarysi“, – kalbės P. Belousova.

Išskirtinį interviu su Patricija žiūrėkite šį ketvirtadienio vakarą 19 val. 30 min. laidoje KK2 per LNK.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Justinas Bieberis pasipiršo savo mylimajai

Na ką, panašu, kad nesibaigianti Justino Bieberio melodrama baigta - ate Selena ir būk pasveikinta Hailey!

Rusijos Angelina Jolie gerokai persistengė su operacijomis (1)

Lenktynėse su idealais Rusijos gražuolė, buvusi garsaus futbolininko žmona Esmer Omerova tikriausiai pamiršo, ką reiškia žodis „STOP“.

Kalbama, kad jų pasididžiavimai tikrai įspūdingi...

Oi, pačios mes tikrai nematavome, bet sklinda kalbos, kad šie vyrukai gali didžiuotis ne tik milžiniškomis sąskaitomis banke.

Be liemenuko pasirodžiusi Kim Kardashian traukė visų aplinkinių žvilgsnius

Kas jau kas, o Kim tikrai puikiai žino, kaip atkreipti į save dėmesį. Šį kartą jokių didelių skandalų - pakako palikti liemenuką namuose.

Kompromatas prieš hercogienę: internete plinta gundantis Meghan Markle video

Iš archyvų ištrauktą 2013 metų video įrašą, kuriame nusifilmavo princo Harry žmona Meghan Markle, publikavo visame pasaulyje garsus žurnalas Men`s Health. Tuo metu Meghan tikriausiai net nesvajojo vieną dieną tapti princo žmona.

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau? (1)

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?

Štai kam buvo palikta laisva vieta Harrio ir Meghan Markle vestuvėse...

Princo Harry ir Megan Markle vestuvės buvo tikrai įspūdingos ir kupinos simbolinių akimirkų, skirtų princesės Dianos atminimui. Ne paslaptis, kad Harrio santykiai su mama buvo ypatingai šilti ir princas labai skaudžiai išgyveno mamos netektį.

Štai kur princas Harry praleis savo paskutinę viengungišką naktį

Žiniasklaidoje pasirodė žinia, kur princas Harry praleis paskutiniąją savo viengungišką naktį prieš vestuves su aktore Meghan Markle.