Ups... Princas Williamas išsidavė, ko laukiasi Kate Middleton

 (2)
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Jau šį mėnesį princas Williamas ir Kate trečią kartą taps tėvais. Visos su būsimuoju karališkuoju kūdikiu susijusios detalės kruopščiai slepiamos, o anglai ir visas pasaulis su nekantrumu laukia žinios - berniukas ar mergaitė? Tik, panašu, pats princas Williamas visai to nenorėdamas ėmė ir prasitarė. Stebėdamas savo mylimos futbolos komandos rungtynes, po Jacko Grealisho įvarčio šalia sėdėjusiems draugams Williamas pasakė: „Norėčiau jį pavadinti Jacku... Arba Jacke“ - po neilgai trukusios pauzės pridūrė Williamas. O gal viskas buvo iš anksto suplanuota, juk dabar paparaciai akylai seka kiekvieną karališkosios šeimos narių žingsnį ir žodį.

O mums įdomus tavo spėjimas: kaip manai, ko iš tiesų laukiasi Kate?

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Štai kam buvo palikta laisva vieta Harrio ir Meghan Markle vestuvėse...

Princo Harry ir Megan Markle vestuvės buvo tikrai įspūdingos ir kupinos simbolinių akimirkų, skirtų princesės Dianos atminimui. Ne paslaptis, kad Harrio santykiai su mama buvo ypatingai šilti ir princas labai skaudžiai išgyveno mamos netektį.

Štai kur princas Harry praleis savo paskutinę viengungišką naktį

Žiniasklaidoje pasirodė žinia, kur princas Harry praleis paskutiniąją savo viengungišką naktį prieš vestuves su aktore Meghan Markle.

Meghan Markle ir Harry jau išsirinko dainą savo pirmajam šokiui

Panašu, kad pirmasis karališkosios poros šokis tikrai nebus nuobodus! Puikus pasirinkimas, Meghan!

Atvirai apie tai, kaip jie prarado nekaltybę (1)

Vieniems pirmas kartas - labai įdomi ir intriguojanti patirtis, kitiems - bauginantis žingsnis į suaugusiųjų pasaulį. Štai ką apie savo pirmus kartus pasakoja žvaigždės.