Tyra Banks atrodo stulbinančiai! Atsikratė 10 kg

 (2)
Amerikiečių manekenė Tyra Banks - tikra žvaigždė. Ji nuolat dalyvauja įvairiose TV laidose, yra nusifilmavusi ne viename filme, parašiusi keletą knygų, kasmet ieško naujų modelių itin populiariame savo realybės šou "America's Next Top Model".
© Vida Press, instagram.com nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Tyra nuolat sukasi prieš kameras, nors prodiuseriai reikalauja iš jos tobulos išvaizdos, gražuolė jau kurį laiką lėlytės įvaizdį ignoravo.

Buvusi manekenė dėl figūros itin susirūpino bemaž prieš dešimtmetį po to, kai jos gerokai papilnėjusios nuotraukas paviešino paparacai. Tyra buvo užfiksuota atostogų metu vilkinti maudymosi kostiumėlį, papildomi kilogramai ne vienam krito į akis. Iš mini skandalėlio T. Banks tada pasidarė neblogą reklamą, dar daugiau dėmesio sulaukė atsikračiusi priaugtų kilogramų.

T. Banks anksčiau, Vida Press nuotr.

Vėliau ji dar ne kartą tai priaugdavo, tai numesdavo svorio, suapvalėjusi buvo ir pastaruoju metu. Vis dėlto prasidėjus naujiems projektams Tyra nusprendė imtis pokyčių. Per porą mėnesių TV laidų vedėja atsikratė per 10 papildomų kilogramų.

T. Banks anksčiau, Vida Press nuotr.

Kadaise ji yra sakiusi, kad geriau jaučiasi būdama apvalesnių formų, o dabar T. Banks nuomonę pakeitė ir teigia, kad ištirpę kilogramai grąžino pasitikėjimą savimi. Anksčiau, būdama apvalesnė, dažniausiai vilkėdavo tamsius drabužius, rinkdavosi figūrą formuojančias sukneles, kelnes, švarkus ir palaidines platintais pečiais. Šiandien ji vėl drąsiai demonstruoja ryškiaspalvę, pastelinę ar kūno linijas pabrėžiančia aprangą.

T. Banks anksčiau, Vida Press nuotr.

A post shared by Tyra Banks (@tyrabanks) on Jul 27, 2017 at 4:39pm PDT


A post shared by Tyra Banks (@tyrabanks) on Jul 29, 2017 at 12:43pm PDTA post shared by Tyra Banks (@tyrabanks) on Jul 28, 2017 at 8:03am PDT

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją