Tokios Rihannos krūtinės dar niekas nematė! Gražuolė persistengė...

 (14)
Atlikėja Rihanna garsėja gana ekscentriškais įvaizdžiais, renginiuose, kalbant apie madą, dažniausiai ji groja pirmuoju smuiku. Šį kartą Rihanna dalyvavo kino juostos "Valerian and the City of a Thousand Planets" premjeroje ir nustelbė kitas Londono vykusiame pristatyme susirinkusias žvaigždes.
© AP / Scanpix

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Rihanna vilkėjo sodriai raudoną mados namų "Giambattista Valli" suknelę iš vienos naujausių 2017 m. rudens aukštosios mados kolekcijų. Įvaizdžio akcentu tapo iškili dainininkės krūtinė, suspausta mažyčiame suknelės biustjė. Tokių iškilumų nė nepalyginsi su manekene, kuri tą pačią suknelę vilkėjo kolekcijos pristatyme.

Reuters/Scanpix nuotr.

SIPA/Scanpix nuotr.

Pastaruoju metu ne vienas pastebėjo, kad garsenybė kiek suapvalėjo. Nors kitos žvaigždės papilnėjusias figūras maskuoja, Rihanna savo moteriškas linijas tik ryškina. Itin seksualus įvaizdis jai ne naujiena, atlikėja dažnai nustebina gerbėjus. Visgi šį kartą būta nemažai kritikos, kad gražuolė akivaizdžiai persistengė. Pačiai dainininkei premjeroje irgi sunkiai pavyko sulvadyti sukeltą krūtinę - ši sprūdo iš suknelės kone su kiekvienu žingsniu.

Taigi klausiame, šis Rihannos pasirinkimas - gundantis ar vulgarus?

AP/Scanpix nuotr.

AFP/Scanpix nuotr.

Reuters/Scanpix nuotr.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Justinas Bieberis pasipiršo savo mylimajai

Na ką, panašu, kad nesibaigianti Justino Bieberio melodrama baigta - ate Selena ir būk pasveikinta Hailey!

Rusijos Angelina Jolie gerokai persistengė su operacijomis (1)

Lenktynėse su idealais Rusijos gražuolė, buvusi garsaus futbolininko žmona Esmer Omerova tikriausiai pamiršo, ką reiškia žodis „STOP“.

Kalbama, kad jų pasididžiavimai tikrai įspūdingi...

Oi, pačios mes tikrai nematavome, bet sklinda kalbos, kad šie vyrukai gali didžiuotis ne tik milžiniškomis sąskaitomis banke.

Be liemenuko pasirodžiusi Kim Kardashian traukė visų aplinkinių žvilgsnius

Kas jau kas, o Kim tikrai puikiai žino, kaip atkreipti į save dėmesį. Šį kartą jokių didelių skandalų - pakako palikti liemenuką namuose.

Kompromatas prieš hercogienę: internete plinta gundantis Meghan Markle video

Iš archyvų ištrauktą 2013 metų video įrašą, kuriame nusifilmavo princo Harry žmona Meghan Markle, publikavo visame pasaulyje garsus žurnalas Men`s Health. Tuo metu Meghan tikriausiai net nesvajojo vieną dieną tapti princo žmona.

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau? (1)

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?

Štai kam buvo palikta laisva vieta Harrio ir Meghan Markle vestuvėse...

Princo Harry ir Megan Markle vestuvės buvo tikrai įspūdingos ir kupinos simbolinių akimirkų, skirtų princesės Dianos atminimui. Ne paslaptis, kad Harrio santykiai su mama buvo ypatingai šilti ir princas labai skaudžiai išgyveno mamos netektį.

Štai kur princas Harry praleis savo paskutinę viengungišką naktį

Žiniasklaidoje pasirodė žinia, kur princas Harry praleis paskutiniąją savo viengungišką naktį prieš vestuves su aktore Meghan Markle.