Tokio karšto vaikino Britney dar neturėjo...

© Cosmopolitan.lt montažas

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Pop princesė Britney Spears ir toliau stebina savo gerbėjus džiugiomis naujienomis - apart pakilimo karjeros srityje (naujai išleistas albumas ir klipas), panašu, kad gerų žinių netrūksta ir asmeniniame gyvenime. Tyliai kalbama, kad Britney vaizdo klipe nusifilmavęs Samas Asghari - ne šiaip šokėjas, o naujas jos mylimasis.

Praėjusį mėnesį Samas savo Instagram paskyroje pasidalino nuotrauka, kurioje jiedu su Britney leido laiką kartu vakarieniaudami. Tačiau pasipylus klausimams apie santykius, nuotrauka buvo ištrinta, o pats Samas gerbėjams nieko taip ir nepakomentavo. Tačiau užsienio žiniasklaida mirga pranešimais, kad TAIP, JIE PORA, o kaip žinia, nėra dūmų be ugnies! Na, mes tik pasidžiaugtume, vaikinas tikrai vertas dėmesio.


A photo posted by Sam Asghari (@samasghari) on Nov 20, 2016 at 5:30pm PST

A photo posted by Sam Asghari (@samasghari) on Oct 13, 2016 at 8:04pm PDT

A photo posted by Sam Asghari (@samasghari) on Sep 16, 2016 at 12:03pm PDT

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Justinas Bieberis pasipiršo savo mylimajai

Na ką, panašu, kad nesibaigianti Justino Bieberio melodrama baigta - ate Selena ir būk pasveikinta Hailey!

Rusijos Angelina Jolie gerokai persistengė su operacijomis (1)

Lenktynėse su idealais Rusijos gražuolė, buvusi garsaus futbolininko žmona Esmer Omerova tikriausiai pamiršo, ką reiškia žodis „STOP“.

Kalbama, kad jų pasididžiavimai tikrai įspūdingi...

Oi, pačios mes tikrai nematavome, bet sklinda kalbos, kad šie vyrukai gali didžiuotis ne tik milžiniškomis sąskaitomis banke.

Be liemenuko pasirodžiusi Kim Kardashian traukė visų aplinkinių žvilgsnius

Kas jau kas, o Kim tikrai puikiai žino, kaip atkreipti į save dėmesį. Šį kartą jokių didelių skandalų - pakako palikti liemenuką namuose.

Kompromatas prieš hercogienę: internete plinta gundantis Meghan Markle video

Iš archyvų ištrauktą 2013 metų video įrašą, kuriame nusifilmavo princo Harry žmona Meghan Markle, publikavo visame pasaulyje garsus žurnalas Men`s Health. Tuo metu Meghan tikriausiai net nesvajojo vieną dieną tapti princo žmona.

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau? (1)

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?

Štai kam buvo palikta laisva vieta Harrio ir Meghan Markle vestuvėse...

Princo Harry ir Megan Markle vestuvės buvo tikrai įspūdingos ir kupinos simbolinių akimirkų, skirtų princesės Dianos atminimui. Ne paslaptis, kad Harrio santykiai su mama buvo ypatingai šilti ir princas labai skaudžiai išgyveno mamos netektį.

Štai kur princas Harry praleis savo paskutinę viengungišką naktį

Žiniasklaidoje pasirodė žinia, kur princas Harry praleis paskutiniąją savo viengungišką naktį prieš vestuves su aktore Meghan Markle.