Sunku patikėti! Christina Aguilera – 38 kg vos per 10 mėnesių

 (6)
© Cosmopolitan.lt montažas, Vida Press nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Dainininkė Christina Aguilera jau ne pirmą kartą visiems įrodė, kad valios ir ryžto tikrai turi. Na, jei kada nors bandei sulieknėti, tikriausiai puikiai žinai, kiek kantrybės tam reikia... O čia - net 38 kilogramai per 10 mėnesių. Na taip, Christinai gal lengviau - ji tikrai turi asmeninį dietologą ir sporto trenerį, be to patiria gerokai didesnį spaudimą nei paprastos, niekam nežinomos merginos. O tas spaudimas ir nesibaigiantys užgauliojantys komentarai - vienas didžiausių motyvų nepasiduoti.

Christina Aguilera 2015 metų gruodį
Christina Aguilera 2015 metų gruodį
© Vida Press

Savaime suprantama, po tokių kardinalių permainų gerbėjams kilo įtarimų, kad prie Christinos figūros pokyčių prisidėjo plastikos chirurgai, tiesiog nusiurbę riebaliukus ten, kur jų nereikia. O štai mūsų kolegos iš Cosmo.ru pateikė dainininkės nuotraukas mitybos ekspertui Michailui Gavrilovui, kuris išteisino Christiną ir sakė, kad toks sulieknėjimas vien savo pastangomis - visai realus.

Christina Aguilera 2015 metų gruodį
Christina Aguilera 2015 metų gruodį
© Vida Press

„Pirminiame etape ji buvo gana apkūni, taigi pilnai gali būti, kad per pirmąjį mėnesį galėjo netekti 7-9 kilogramų - didžioji dalis skysčių, maždaug 1,5 kilogramų raumenų ir šiek tiek riebalų. Likusiais mėnesiais galima sulieknėti 4-5 kilogramais, nekenkiant savo organizmui. Jeigu dieta bus teisingai suderinta su fizinėmis apkrovomis, sumažės tikimybė prarasti raumenų masę ir bus daugiau deginami riebalai. Toks palaipsnis lieknėjimas leidžia išvengti po didelio svorio netekimo įprastai liekančio odos pertekliaus. Christina dar gana jauna moteris, todėl tinkamai rūpinantis, jos oda gali atsistatyti pati. Kalbant apie pačią mitybą, tokiems rezultatams pasiekti pakanka sumažinti dienos kalorijų normą 500 ir, žinoma, sportuoti“ - sakė mitybos ekspertas.

Kai pagalvoji... 3,8 kilogramo per mėnesį neatrodo neįmanoma, tiesa? Bet užtai 38 kilogramai per nepilnus metus - skamba tikrai įspūdingai. Tik iš kur tos valios pasisemti...

Christina Aguilera 2015 metų gruodį
Christina Aguilera 2015 metų gruodį
© Vida Press


Christina Aguilera 2015 metų gruodį
Christina Aguilera 2015 metų gruodį
© Vida Press


Christina Aguilera 2016 metų gruodį
Christina Aguilera 2016 metų gruodį
© Vida Press


Christina Aguilera 2016 metų gruodį
Christina Aguilera 2016 metų gruodį
© Vida Press


Christina Aguilera 2016 metų gruodį
Christina Aguilera 2016 metų gruodį
© Vida Press
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Justinas Bieberis pasipiršo savo mylimajai

Na ką, panašu, kad nesibaigianti Justino Bieberio melodrama baigta - ate Selena ir būk pasveikinta Hailey!

Rusijos Angelina Jolie gerokai persistengė su operacijomis (1)

Lenktynėse su idealais Rusijos gražuolė, buvusi garsaus futbolininko žmona Esmer Omerova tikriausiai pamiršo, ką reiškia žodis „STOP“.

Kalbama, kad jų pasididžiavimai tikrai įspūdingi...

Oi, pačios mes tikrai nematavome, bet sklinda kalbos, kad šie vyrukai gali didžiuotis ne tik milžiniškomis sąskaitomis banke.

Be liemenuko pasirodžiusi Kim Kardashian traukė visų aplinkinių žvilgsnius

Kas jau kas, o Kim tikrai puikiai žino, kaip atkreipti į save dėmesį. Šį kartą jokių didelių skandalų - pakako palikti liemenuką namuose.

Kompromatas prieš hercogienę: internete plinta gundantis Meghan Markle video

Iš archyvų ištrauktą 2013 metų video įrašą, kuriame nusifilmavo princo Harry žmona Meghan Markle, publikavo visame pasaulyje garsus žurnalas Men`s Health. Tuo metu Meghan tikriausiai net nesvajojo vieną dieną tapti princo žmona.

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau? (1)

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?

Štai kam buvo palikta laisva vieta Harrio ir Meghan Markle vestuvėse...

Princo Harry ir Megan Markle vestuvės buvo tikrai įspūdingos ir kupinos simbolinių akimirkų, skirtų princesės Dianos atminimui. Ne paslaptis, kad Harrio santykiai su mama buvo ypatingai šilti ir princas labai skaudžiai išgyveno mamos netektį.

Štai kur princas Harry praleis savo paskutinę viengungišką naktį

Žiniasklaidoje pasirodė žinia, kur princas Harry praleis paskutiniąją savo viengungišką naktį prieš vestuves su aktore Meghan Markle.