Suktas išgarsėjimo planas: hakeriai paviešino pikantiškas Blac Chynos žinutes

 (16)
Blac Chyna
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Praėjo vos keli mėnesiai nuo garsiųjų Robo Kardashian ir Blac Chynos sužadėtuvių (šeima apie tai sužinojo tik iš interneto), kaip pora išsiskyrė. Klausimas, kiek laiko dar būtų trukę tie santykiai, mat porelė amžinai pykosi ir skyrėsi kone kasdien, bet dabar, regis, padėtas galutinis taškas.

Blac Chyna
Blac Chyna
© Vida Press

Padėkoti už tai galima būtų hakeriams, kurie paviešino asmenines Blac Chynos žinutes, kuriose - ohoho kokie dalykėliai. Apart to, kad savo sužadėtinį ji vadino storu, atsakomybės jausmo neturinčiu tinginiu, paaiškėjo ir kur kas įdomesni dalykai - žinutėse Blac Chyna pasakojo draugei, kad visi šie santykiai tėra būdas išgarsėti, o pagrindinis jos tikslas - tapti viena iš Kardashian klano narių. Ir dar šis tas - kol Blac Chyna draugavo su Robu, nevengė pafliruoti ir su kitais žinomais vyrukais, pavyzdžiui, su Jadenu Smithu (o juk garsaus aktoriaus sūneliui dar tik 18 metų) ar reperiu Young Thug.

Kardashian šeimyna kol kas tyli, tačiau bet kuriuo atveju, tęsinys dar laukia, juk Blac Chyna neseniai pagimdė Robui dukrytę ir kažkokį kompromisą atrasti reikės.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją