Sukritikuota dėl išvaizdos Kendall Jenner atvirai prabilo apie odos problemas

© Instagram

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Supermodelis „Auksinių gaublių“ apdovanojimuose atrodė nuostabiai, tačiau socialiniuose tinkluose pasipylė komentarai dėl akivaizdžiai matomų spuogų ant Kendall veido. Kaip čia taip? Kaip ji galėjo?!

Mylimos žvaigždės stojo ginti viena gerbėja: „@Kendall Jenner neslėpė aknės, tačiau vis tiek atrodė kaip nuostabi žvaigždė – tai reikėtų suprasti kiekvienai merginai“. Netrukus ji susilaukė ir pačios Kendall atsako: „Niekada neleiskite, kad toks š.... jus sustabdytų!“

Tai ne pirmas kartas, kai modelis garsiai prabyla apie savo kovą su akne. „Kai buvau jaunesnė, mane kamavo siaubingi spuogai. Tai visiškai sunaikino mano savivertę – bendraudama su žmonėmis net nežiūrėdavau jiems į akis. Jaučiausi atstumtoji, kalbėdama net ranka dangstydavausi veidą“. Prieš kelis metus Kendall savo tinklaraštyje prisipažino: „Net kai viskas pagaliau pradėjo tvarkytis, prireikė labai daug laiko, kad susitaikyčiau su savo oda ir atgaučiau pasitikėjimą savimi. Supratau, kad kai kuriems žmonėms tai – gyvenimo dalis ir ji tikrai neapsprendžia, kas tu esi“.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją