Štai kaip dabar atrodo 28 metų sulaukusi Jacqueline Kennedy anūkė

 (12)
Rose ir Jacqueline Kennedy
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Jacqueline Lee Bouvier Kennedy Onassis, geriau žinoma kaip Jackie,- viena iš mylimiausių ir didžiausią pėdsaką istorijoje palikusių pirmųjų damų. Kuomet jos vyras Johnas F. Kennedy 1961 metais tapo prezidentu, Jackie buvo tik 31 metai. Jauna, patraukli ir elegantiška moteris greitai pelnė visuomenės palankumą.

Jacqueline Kennedy
Jacqueline Kennedy
© Vida Press


Jacqueline Kennedy
Jacqueline Kennedy
© Vida Press

Su būsimu vyru Jackie susipažino kviestinių pietų metu. Žavinga mergina dirbo Washington Times-Herald fotografe, o Kennedis buvo senatorius. Pora susituokė 1953 metais ir vos po kelerių metų Johnas nusprendė pretenduoti į JAV prezidento postą. O Jackie buvo tiesiog tobula antroji pusė - visuomet maloni, besišypsanti, pasitempusi ir savimi pasitikinti moteris, tikra pirmoji ledi.

1957 metais Jacqueline pagimdė mergaitę, vardu Caroline (vėliau ji, kaip ir tėvas, pasuko politikos keliu). Nepaisant visuomenės dėmesio ir juntamo spaudimo, Kennedy šeimos palikuonys savarankiškai kūrė savo gyvenimus ir karjeras. Pati Caroline pagimdė tris vaikus - vyriausiąją Rose (28 metai), Tatianą (27 metai) ir Johną (24 metai). Daugiausiai žiniasklaidos dėmesio susilaukia Rose - jau nuo mažens buvo galima įžvelgti paveldėtus močiutės veido bruožus, o mergaitei augant tie bruožai vis labiau ryškėjo.

Rose Harvardo universitete baigė anglų kalbos bakalaurą, o magistro studijas pratęsė Niujorko universitete. Dabar mergina bando savo jėgas aktorystėje, dažniausiai humoristinio stiliaus serialuose. Pati mergina niekuomet nelygino savęs su garsiąja močiute ir tikina nepastebinti jų panašumo, tačiau prisipažįsta, kad gana dažnai žmonės vertina ne jos gabumus, o faktą, kad ji - pirmosios JAV ledi Jacqueline Kennedy anūkė.

Rose ir Jacqueline Kennedy
Rose ir Jacqueline Kennedy
© Vida Press

A post shared by @kennedyshians on Apr 28, 2015 at 9:36am PDT

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Justinas Bieberis pasipiršo savo mylimajai

Na ką, panašu, kad nesibaigianti Justino Bieberio melodrama baigta - ate Selena ir būk pasveikinta Hailey!

Rusijos Angelina Jolie gerokai persistengė su operacijomis (1)

Lenktynėse su idealais Rusijos gražuolė, buvusi garsaus futbolininko žmona Esmer Omerova tikriausiai pamiršo, ką reiškia žodis „STOP“.

Kalbama, kad jų pasididžiavimai tikrai įspūdingi...

Oi, pačios mes tikrai nematavome, bet sklinda kalbos, kad šie vyrukai gali didžiuotis ne tik milžiniškomis sąskaitomis banke.

Be liemenuko pasirodžiusi Kim Kardashian traukė visų aplinkinių žvilgsnius

Kas jau kas, o Kim tikrai puikiai žino, kaip atkreipti į save dėmesį. Šį kartą jokių didelių skandalų - pakako palikti liemenuką namuose.

Kompromatas prieš hercogienę: internete plinta gundantis Meghan Markle video

Iš archyvų ištrauktą 2013 metų video įrašą, kuriame nusifilmavo princo Harry žmona Meghan Markle, publikavo visame pasaulyje garsus žurnalas Men`s Health. Tuo metu Meghan tikriausiai net nesvajojo vieną dieną tapti princo žmona.

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau? (1)

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?

Štai kam buvo palikta laisva vieta Harrio ir Meghan Markle vestuvėse...

Princo Harry ir Megan Markle vestuvės buvo tikrai įspūdingos ir kupinos simbolinių akimirkų, skirtų princesės Dianos atminimui. Ne paslaptis, kad Harrio santykiai su mama buvo ypatingai šilti ir princas labai skaudžiai išgyveno mamos netektį.

Štai kur princas Harry praleis savo paskutinę viengungišką naktį

Žiniasklaidoje pasirodė žinia, kur princas Harry praleis paskutiniąją savo viengungišką naktį prieš vestuves su aktore Meghan Markle.