Štai kaip atrodo jaunesnioji Jennifer Lopez sesuo

© COSMOPOLITAN montažas / Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Jennifer Lopez - puikiai visiems žinoma dainininkė, šokėja ir aktorė. Tikriausiai neatsirastų tokių, kurie nežino šios moters vardo. Tačiau ar žinojai, kad Jennifer turi 2 metais jaunesnę sesę Lindą? Linda taip pat sukiojasi šou pasaulyje, tik kitoje barikadų pusėje - 46 metų moteris dirba žurnaliste televizijos programoje „American this morning“.

Seserys visuomet buvo labai artimos ir palaikančios viena kitą. 2013 metais žurnalui Cosmopolitan duotame interviu Jennifer sakė: „Aš ją labai myliu ir gerbiu. Mes abi vienišos mamos, bet aš sulaukiu daug pagalbos, o ji - ne. Klausiu jos: „Gal tau kuo nors padėti?“ O Linda visuomet tikina, kad viskas gerai, bet aš žinau, kaip ji pavargsta“. Beje, merginos turi dar vieną seserį - Leslie Lopez!

Štai kaip atrodo jaunesnioji Jennifer Lopez sesuo
© Vida Press


Štai kaip atrodo jaunesnioji Jennifer Lopez sesuo
© Vida Press

A post shared by Lynda Lopez (@lyndalopez08) on Apr 20, 2017 at 11:24am PDT

A post shared by Lynda Lopez (@lyndalopez08) on Feb 26, 2017 at 4:41pm PST

A post shared by Lynda Lopez (@lyndalopez08) on Nov 29, 2016 at 4:56pm PST

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Be liemenuko pasirodžiusi Kim Kardashian traukė visų aplinkinių žvilgsnius

Kas jau kas, o Kim tikrai puikiai žino, kaip atkreipti į save dėmesį. Šį kartą jokių didelių skandalų - pakako palikti liemenuką namuose.

Kompromatas prieš hercogienę: internete plinta gundantis Meghan Markle video

Iš archyvų ištrauktą 2013 metų video įrašą, kuriame nusifilmavo princo Harry žmona Meghan Markle, publikavo visame pasaulyje garsus žurnalas Men`s Health. Tuo metu Meghan tikriausiai net nesvajojo vieną dieną tapti princo žmona.

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau?

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?

Štai kam buvo palikta laisva vieta Harrio ir Meghan Markle vestuvėse...

Princo Harry ir Megan Markle vestuvės buvo tikrai įspūdingos ir kupinos simbolinių akimirkų, skirtų princesės Dianos atminimui. Ne paslaptis, kad Harrio santykiai su mama buvo ypatingai šilti ir princas labai skaudžiai išgyveno mamos netektį.

Štai kur princas Harry praleis savo paskutinę viengungišką naktį

Žiniasklaidoje pasirodė žinia, kur princas Harry praleis paskutiniąją savo viengungišką naktį prieš vestuves su aktore Meghan Markle.

Meghan Markle ir Harry jau išsirinko dainą savo pirmajam šokiui

Panašu, kad pirmasis karališkosios poros šokis tikrai nebus nuobodus! Puikus pasirinkimas, Meghan!

Atvirai apie tai, kaip jie prarado nekaltybę (1)

Vieniems pirmas kartas - labai įdomi ir intriguojanti patirtis, kitiems - bauginantis žingsnis į suaugusiųjų pasaulį. Štai ką apie savo pirmus kartus pasakoja žvaigždės.