Slapti susitarimai, įrašyti garsenybių vedybų sutartyse

© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Vedybų sutartis - anaiptol ne romantiškas, tačiau labai naudingas popierėlis. Ypatingai tais atvejais, kuomet skyrybų atveju kalbama apie milijoninius turtus. Štai keletas pikantiškų detalių, įrašytų žvaigždžių vedybų sutartyse.

Slapti susitarimai, įrašyti garsenybių vedybų sutartyse
© Vida Press

Markas Zuckerbergas ir Priscilla Chan

Susipažino porelė 2004 metais, studijuodami Harvarde. Po santuokos Priscilla ir Markas ilgą laiką negalėjo susilaukti vaikų, o pagaliau gimus dukrytei, abu tėvai pasiėmė ilgalaikes atostogas, kad daugiau dėmesio galėtų skirti šeimai. Garsusis Facebook įkūrėjas nemėgsta dalinti interviu ir pasakoti apie savo šeimą ar verslą, tačiau išdavė, jog per savo gyvenimą kartu su žmona labdarai jie ketina paaukoti 99% Facebook akcijų. Dabartinėje situacijoje tai būtų verta maždaug 45 milijardų dolerių. Savaime suprantama, Priscilla ir Markas turi sudarę vedybų sutartį, tačiau įdomiausi ten ne pinigai, o papildomos sąlygos. Anot sutarties, sutuoktiniai įsipareigojo bent kartą per savaitę skirti laiko vienas kitam ir nueiti į pasimatymą dviese.

Slapti susitarimai, įrašyti garsenybių vedybų sutartyse
© Vida Press

Catherine Zeta-Jones ir Michaelas Douglasas

Vaidmuo filme „Zoro kaukė“ Catherinai atnešė ne tik šlovę, bet ir meilę. Po premjeros aktorius Michaelas Douglasas taip susižavėjo Catherine, kad paprašė savo gero draugo Antonio Banderaso juos supažindinti. Vos po mėnesio Douglasas savo žmonai įteikė skyrybų prašymą, o ant Catherine piršto sužibo kelių milijonų vertės sužadėtuvių žiedas. Meilė buvo aistringa, tačiau ne akla: sutuoktiniai sudarė vedybų sutartį, kurioje neištikimybė įkainota 5 milijonais dolerių už vieną kartą. Matyt, Zeta-Jones nenorėjo, kad pasikartotų jos pačios istorija. Juk ji su Michealu romaną užmezgė jo žmonai už akių.

Slapti susitarimai, įrašyti garsenybių vedybų sutartyse
© Vida Press

Beyoncé ir Jay-Z

Beyoncé ir Jay-Z romanas prasidėjo senokai, kai dainininkei buvo 21 metai. Kalbama, kad būtent Jay buvo pirmasis vyras atlikėjos gyvenime. Prieš tai aptartoje sutartyje 5 milijonai mokami už neištikimybę, o Beyoncé ir Jay-Z atveju - už vaikus. Jei įvyktų skyrybos, už kiekvieną santuokoje pagimdytą vaiką dainininkės sąskaita gerokai papilnėtų.

Slapti susitarimai, įrašyti garsenybių vedybų sutartyse
© Vida Press

Nicole Kidman ir Keithas Urbanas

2006 metais, prieš susituokdama su Keithu, Nicole pareikalavo, kad būsimas vyras pilnai išsivaduotų iš priklausomybės narkotikams. Santuokos sutartyje taip pat įrašytas griežtas draudimas vartoti narkotines medžiagas. Vis tik praėjus vos 4 mėnesiams po vestuvių, Keithas palūžo ir gydymą reabilitacijos klinikoje teko atnaujinti. Tą kartą Nicole juo dar kartą patikėjo ir, regis, ne veltui. Pora iki šiol kartu!

Slapti susitarimai, įrašyti garsenybių vedybų sutartyse
© Vida Press

Tomas Cruise`as ir Katie Holmes

Aktoriaus gerbėjai tikriausiai prisimena pirmą kartą, kai Oprah laidoje Tomas atvirai prisipažino apie jausmus jaunutei aktorei. Įsimylėjėlių laukė gražios vestuvės, dukrytės gimimas ir... skyrybos. Katie nusprendė skirtis, nes vyras pasinėrė į scientologiją. 100 lapų santuokos sutartyje buvo kalbama apie Katie įsipareigojimus priklausyti tai pačiai scientologų bendruomenei, tačiau ten netrūko ir kur kas įdomesnių dalykų, pavyzdžiui, kartu su vyru skristi į kosmosą tuomet, kai į žemę nusileis scientologų galaktinis imperatorius Xenu. Gal ir gerai, kad Katie pabėgo...

Slapti susitarimai, įrašyti garsenybių vedybų sutartyse
© Vida Press

Britney Spears and Kevinas Federline`as

Skyrybos su neištikimu alfonsu Kevinu galėjo kainuoti nemenką sumelę. Tie, kurie artimai pažinojo šį vyrą, dar prieš vestuves garsiai kalbėjo, kad nieko gero nebus, o vienintelis Kevino tikslas - gauti kuo daugiau pinigų. Vis tik Britney advokatai neleido jai padaryti klaidos ir sudarė tokią sutartį, kad Federlinas po skyrybų išėjo su varganu milijonu dolerių.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Justinas Bieberis pasipiršo savo mylimajai

Na ką, panašu, kad nesibaigianti Justino Bieberio melodrama baigta - ate Selena ir būk pasveikinta Hailey!

Rusijos Angelina Jolie gerokai persistengė su operacijomis (1)

Lenktynėse su idealais Rusijos gražuolė, buvusi garsaus futbolininko žmona Esmer Omerova tikriausiai pamiršo, ką reiškia žodis „STOP“.

Kalbama, kad jų pasididžiavimai tikrai įspūdingi...

Oi, pačios mes tikrai nematavome, bet sklinda kalbos, kad šie vyrukai gali didžiuotis ne tik milžiniškomis sąskaitomis banke.

Be liemenuko pasirodžiusi Kim Kardashian traukė visų aplinkinių žvilgsnius

Kas jau kas, o Kim tikrai puikiai žino, kaip atkreipti į save dėmesį. Šį kartą jokių didelių skandalų - pakako palikti liemenuką namuose.

Kompromatas prieš hercogienę: internete plinta gundantis Meghan Markle video

Iš archyvų ištrauktą 2013 metų video įrašą, kuriame nusifilmavo princo Harry žmona Meghan Markle, publikavo visame pasaulyje garsus žurnalas Men`s Health. Tuo metu Meghan tikriausiai net nesvajojo vieną dieną tapti princo žmona.

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau? (1)

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?

Štai kam buvo palikta laisva vieta Harrio ir Meghan Markle vestuvėse...

Princo Harry ir Megan Markle vestuvės buvo tikrai įspūdingos ir kupinos simbolinių akimirkų, skirtų princesės Dianos atminimui. Ne paslaptis, kad Harrio santykiai su mama buvo ypatingai šilti ir princas labai skaudžiai išgyveno mamos netektį.

Štai kur princas Harry praleis savo paskutinę viengungišką naktį

Žiniasklaidoje pasirodė žinia, kur princas Harry praleis paskutiniąją savo viengungišką naktį prieš vestuves su aktore Meghan Markle.