Slapta Mel B santuokos pusė: vyras vertė dalyvauti sekso orgijose, kurias filmavo ir grasina paviešinti

 (3)
Mel B ir Stephen Belafonte
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Oi, kiek gražių nuotraukų, kuriose Mel B ir jos buvęs sutuoktinis Stephenas Belafonte mėgaujasi atostogomis, romantiškai burkuoja ir susikibę rankomis pozuoja fotografams. Kažkuriuo etapu gyvenimas tikrai buvo toks gražus, ar vis tik santuoką visuomet temdė juodi debesys ir vyro įniršio priepuoliai, apie kuriuos dainininkė dabar prabilo viešai? Mel B kreipėsi į teismą, siekdama uždrausti sutuoktiniui artintis prie jos ir dukterų. Ji tikina, kad visus 10 bendro gyvenimo metų buvo mušama ir prievartaujama, o dabar baiminasi dėl savo gyvybės.

Mel B ir Stephen Belafonte
Mel B ir Stephen Belafonte
© Vida Press

Balandžio 3 dieną ji pati atvyko į teismo posėdį pateikti prašymą dėl vyro teisių apribojimo. Teismui pateiktuose dokumentuose vardinami tiesiog protu sunkiai suvokiami dalykai - Mel teigimu, vyras ją mušė, prievartavo ir vertė dalyvauti sekso orgijose, kurias slapta filmavo ir dabar grasina paviešinti, jeigu sutuoktinė neatsiims pareiškimo. Teismui Mel B taip pat pasakojo, kad kartą vyras privertė dukters auklę (jos vardo dainininkė nepaviešino) prisijungti prie jų meilės žaidimų, o po šio įvykio mergina pastojo. Stephenas norėjo, kad auklė pagimdytų vaiką ir gyventų kartu su jais, tačiau Mel įkalbėjo merginą pasidaryti abortą ir sumokėjo jai 300 tūstančių kompensaciją už moralinę žalą.

Mel B ir jos dabartinis vyras Stephenas Belafonte
Mel B ir jos dabartinis vyras Stephenas Belafonte
© Vida Press

Teismas patenkino visus Mel B prašymus ir buvęs vyras buvo privertas susirinkti daiktus ir palikti jų bendrus namus. Pakeliui link automobilio jis dar spėjo pakomentuoti, kad visa tai - ne kas kita, o žmonos pramanai ir bandymas suteršti jo vardą. Akivaizdu, kad tai bus vienos tų skyrybų, kuriose drabstymosi purvais ir kaltinimų vienas kitam tikrai netrūks.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Po išvaizdos pokyčių figūringąją Amber Rose sunku pažinti

Aktorė ir modelis Amber Rose garsėja drąsiais pasisakymais už moterų teises ir neeiliniais apvalumais. Taip pat Amber žinoma ir tuo, kad kadaise, kai Kim Kardashian šmėžavo spaudoje tik retkarčiais, A. Rose buvo užvaldžiusi dabartinio Kim vyro - reperio Kanye Westo širdį.

Ar pastebi, kas šiose garsenybių nuotraukose ne taip? (1)

Atrodo tai paprasčiausios atlikėjų Selenos Gomez ir Katy Perry asmenukės. Bet žvilgtelk dar kartelį - ar tikrai čia matai būtent šias garsenybes?

Madonna apsijuokė prieš milijonus: pamiršo savo rašytos dainos žodžius (1)

Žvilgtelėjęs į muzikos dievaitę Madonną, greičiausiai niekas neatspėtų jos amžiaus. Rugpjūčio viduryje atlikėja atšventė jau 59-ąjį gimtadienį. Ir... gerokai apsikvailino.

Paslaptis, jungianti šias 5 gražuoles, glumina

Žvilgtelėk į šias 5 dailias moteris, ar bent įtari, kas galėtų jas sieti? Galbūt kelias iki karjeros aukštumų, tas pats Zodiako ženklas, o gal bendras mylimasis? Ne. Greičiausiai artimiausias tiesai atsakymas būtų plastinės operacijos, tačiau ir tai tik užuomina.