Šios merginos nuotrauka Instagrame sukėlė tikrą sąmyšį

 (47)
© Instagram

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Neduok pavalgyk, duok paburbėti - būtent taip galima būtų apibūdinti situaciją, kuri kilo aktorei Amy Schumer pasidalinus savo nuotrauka Instagram tinkle. Nuotraukoje - nieko ypatingo: tiesiog maudymosi kostiumėliu vilkinti ir vandeniu brendanti Amy. O štai komentarai tikrai įspūdingi - karvė, kiaulė, storulė - kaip tik nebuvo išvadinta aktorė ir patikėk, tai buvo ne pavieniai kvaili komentarai, o visa jų lavina.

Ta prasme, rimtai? Būtent taip atrodo storulė? Na, sutinkame, kad tikrai ne modelis laibomis kojomis ir liaunu liemeniu, bet STORULĖ? Gerai, kad Amy - mergina su humoro jausmu ir pernelyg nesuka sau galvos dėl tokių komentatorių.

„Labas rytas, gerbiami troliai. Tikiuosi, šiandien radote bent šiek tiek gyvenimo džiaugsmo ne tik rašydami visokius nemalonius dalykus nepažįstamam žmogui, kurio gyvenime nesate sutikę. Taip, aš taip atrodau. Noriu pasakyti: aš laiminga. Manau, kad atrodau sveika ir stipri. Bučiuoju, brangieji!“ - prie savo nuotraukos parašė Amy.

O mes šiek tiek susimąstėme: nejaugi tie komentatoriai, kurie viešai socialiniuose tinkluose šią merginą vadina storule, savo aplinkoje neturi panašiai atrodančių merginų? Kažin, ar savo pažįstamoms jie kada nors į akis yra pasakę „kiaule, pažiūrėk kaip tu atrodai“? Pamename, vienas mūsų buvęs kolega kartą facebooke taip pat pakomentavo po merginos nuotrauka, siūlydamas numesti jai svorio... Visos pasijautėm labai nejaukiai - kažin, ką jis galvoja žiūrėdamas į tikrai netobulas mūsų formas. Matyt, mintyse ir mus kiaulėmis išvadina.

A photo posted by @amyschumer on May 3, 2016 at 10:05am PDT

A photo posted by @amyschumer on May 2, 2016 at 8:43pm PDT

A photo posted by @amyschumer on Mar 18, 2016 at 6:03pm PDT

A photo posted by @amyschumer on Jan 25, 2016 at 9:26am PST

A photo posted by @amyschumer on Nov 15, 2015 at 8:09pm PST

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau?

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?

Štai kam buvo palikta laisva vieta Harrio ir Meghan Markle vestuvėse...

Princo Harry ir Megan Markle vestuvės buvo tikrai įspūdingos ir kupinos simbolinių akimirkų, skirtų princesės Dianos atminimui. Ne paslaptis, kad Harrio santykiai su mama buvo ypatingai šilti ir princas labai skaudžiai išgyveno mamos netektį.

Štai kur princas Harry praleis savo paskutinę viengungišką naktį

Žiniasklaidoje pasirodė žinia, kur princas Harry praleis paskutiniąją savo viengungišką naktį prieš vestuves su aktore Meghan Markle.

Meghan Markle ir Harry jau išsirinko dainą savo pirmajam šokiui

Panašu, kad pirmasis karališkosios poros šokis tikrai nebus nuobodus! Puikus pasirinkimas, Meghan!

Atvirai apie tai, kaip jie prarado nekaltybę (1)

Vieniems pirmas kartas - labai įdomi ir intriguojanti patirtis, kitiems - bauginantis žingsnis į suaugusiųjų pasaulį. Štai ką apie savo pirmus kartus pasakoja žvaigždės.