Šios merginos Instagrame - beveik 8 milijonai gerbėjų. Pamačiusi nuotraukas suprasi, kodėl

 (2)
© Cosmopolitan montažas/Instagram nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

8 milijonai gerbėjų - daug ar mažai? Jei lygintume su kokia Kim Kardashian, gal ir ne lobis, bet pagalvojus, kad tai yra visi Lietuvos gyventojai, padauginus iš kokių 3 kartų... Skamba visai įspūdingai, tiesa?

Kim paminėjome ne atsitiktinai. Prieš tavo akis - rusaitė Anastasia, vadinamoji rusų Kim Kardashian. Žvelgiant į nuotraukas, matyt, nereikia aiškinti, kodėl jos lyginamos. Anastasia kol kas gal ir ne tokia populiari, bet ambicijų išgarsėti turi tikrai nemažai. O ir sekasi jai visai neblogai. Paparaciams pro akis tokių įspūdingų formų gražuolė tikrai neprasprūsta, tad Anastasios nuotraukos retkarčiais sušmėžuoja didžiuosiuose užsienio portaluose.

Norėdama internete nesunkiai susirasi Anastasijos nuotraukų iš praeities. Palyginus akivaizdu, kad plastinėms operacijoms mergina išleido gana apvalią sumelę. Pati Anastasija apie korekcijas garsiai kalbėti nelinkusi. Sako, veidas visiškai natūralus, o kūnas... Na, čia jau slėpk neslėpęs, tiesa akis bado. Anastasijos išvaizdą įvertinę plastinės chirurgijos ekspertai teigia, kad toks išraiškingas išlinkimas tarp sėdmenų ir liemens atsiranda įdėjus gana didelius sėdmenų implantus arba naudojant lipofilingą - didinant apimtis riebalais, o idealios linijos suformavimui apatinėje nugaros dalyje ir ties šonais prireikė riebalų nusiurbimo. Sprendžiant iš Anastasijos krūtų dydžio, jai buvo atliktos 2-3 krūtų didinimo operacijos. Gražu ar ne - skonio reikalas, bet traukia akį tai tikrai. Juk ne be priežasties šią merginą seka 8 milijonai gerbėjų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Štai kam buvo palikta laisva vieta Harrio ir Meghan Markle vestuvėse...

Princo Harry ir Megan Markle vestuvės buvo tikrai įspūdingos ir kupinos simbolinių akimirkų, skirtų princesės Dianos atminimui. Ne paslaptis, kad Harrio santykiai su mama buvo ypatingai šilti ir princas labai skaudžiai išgyveno mamos netektį.

Štai kur princas Harry praleis savo paskutinę viengungišką naktį

Žiniasklaidoje pasirodė žinia, kur princas Harry praleis paskutiniąją savo viengungišką naktį prieš vestuves su aktore Meghan Markle.

Meghan Markle ir Harry jau išsirinko dainą savo pirmajam šokiui

Panašu, kad pirmasis karališkosios poros šokis tikrai nebus nuobodus! Puikus pasirinkimas, Meghan!

Atvirai apie tai, kaip jie prarado nekaltybę (1)

Vieniems pirmas kartas - labai įdomi ir intriguojanti patirtis, kitiems - bauginantis žingsnis į suaugusiųjų pasaulį. Štai ką apie savo pirmus kartus pasakoja žvaigždės.