Šio vaikino stilius - švelniai pasakius... keistas

TV šou "Rich Kids Of Beverly Hills" išgarsėjęs EJ Johnsonas šiandien įkvepia tuos, kurie svajoja būti savimi, tačiau nesiryžta pokyčiams. Kadaise vaikinas slėpė esantis homoseksualas ir atrodė visai kitaip.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

EJ Johnsonas (23 m.) yra vieno garsiausių krepšininkoų Earvino Johnsono sūnus. Jauną vaikiną nuo vaikystės slėgė populiarumo ir kitokios seksualinės pakraipos našta. Jis ilgą laiką ir pats sau nepripažino esantis homoseksualas.

Tačiau atėjus pokyčių metui, EJ Johnsonas ne tik prakalbo apie savo orientaciją, bet ir akivaizdžiai pasikeitė. Dar prieš porą metų jis turėjo rimtų antsvorio problemų, bet pamažu transformavosi į aukštą raumeningą jaunuolį. Dabar EJ Johnsoną sunku ir atpažinti. Tiesa, pasikeitė ne tik svarstyklių rodmenys, bet ir vaikino stilius.

EJ Johnsonas anksčiau, Vida Press nuotr.

EJ Johnsonas dabar, Vida Press nuotr.

Nesunku pastebėti, kad dažniausiai EJ Johnsonas renkasi aprangą iš moterų skyriaus, nuo sijonų, aukštakulnių iki rankinių. Vaikinas teigia, kad unikalus stilius yra jo saviraiška, o moterims skirta mada šiandien patrauklesnė. Holivudo garsenybė dažnai dalyvauja prašmatniuose vakarėliuose, o jo įvaizdis sulaukia daugiausia dėmesio ir apkalbų.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Taip pat ir kasdienybėje EJ Johnsonas iš spintos traukia moteriškus prabangos prekių ženklų ("Balmain", "Hermes", "Givenchy" ir kitų) drabužius bei aksesuarus. Vis dėlto jaunuolis neigia gandus, neva jo siekis yra pakeisti lytį.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Be liemenuko pasirodžiusi Kim Kardashian traukė visų aplinkinių žvilgsnius

Kas jau kas, o Kim tikrai puikiai žino, kaip atkreipti į save dėmesį. Šį kartą jokių didelių skandalų - pakako palikti liemenuką namuose.

Kompromatas prieš hercogienę: internete plinta gundantis Meghan Markle video

Iš archyvų ištrauktą 2013 metų video įrašą, kuriame nusifilmavo princo Harry žmona Meghan Markle, publikavo visame pasaulyje garsus žurnalas Men`s Health. Tuo metu Meghan tikriausiai net nesvajojo vieną dieną tapti princo žmona.

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau?

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?

Štai kam buvo palikta laisva vieta Harrio ir Meghan Markle vestuvėse...

Princo Harry ir Megan Markle vestuvės buvo tikrai įspūdingos ir kupinos simbolinių akimirkų, skirtų princesės Dianos atminimui. Ne paslaptis, kad Harrio santykiai su mama buvo ypatingai šilti ir princas labai skaudžiai išgyveno mamos netektį.

Štai kur princas Harry praleis savo paskutinę viengungišką naktį

Žiniasklaidoje pasirodė žinia, kur princas Harry praleis paskutiniąją savo viengungišką naktį prieš vestuves su aktore Meghan Markle.

Meghan Markle ir Harry jau išsirinko dainą savo pirmajam šokiui

Panašu, kad pirmasis karališkosios poros šokis tikrai nebus nuobodus! Puikus pasirinkimas, Meghan!

Atvirai apie tai, kaip jie prarado nekaltybę (1)

Vieniems pirmas kartas - labai įdomi ir intriguojanti patirtis, kitiems - bauginantis žingsnis į suaugusiųjų pasaulį. Štai ką apie savo pirmus kartus pasakoja žvaigždės.