Šio vaikino stilius - švelniai pasakius... keistas

TV šou "Rich Kids Of Beverly Hills" išgarsėjęs EJ Johnsonas šiandien įkvepia tuos, kurie svajoja būti savimi, tačiau nesiryžta pokyčiams. Kadaise vaikinas slėpė esantis homoseksualas ir atrodė visai kitaip.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

EJ Johnsonas (23 m.) yra vieno garsiausių krepšininkoų Earvino Johnsono sūnus. Jauną vaikiną nuo vaikystės slėgė populiarumo ir kitokios seksualinės pakraipos našta. Jis ilgą laiką ir pats sau nepripažino esantis homoseksualas.

Tačiau atėjus pokyčių metui, EJ Johnsonas ne tik prakalbo apie savo orientaciją, bet ir akivaizdžiai pasikeitė. Dar prieš porą metų jis turėjo rimtų antsvorio problemų, bet pamažu transformavosi į aukštą raumeningą jaunuolį. Dabar EJ Johnsoną sunku ir atpažinti. Tiesa, pasikeitė ne tik svarstyklių rodmenys, bet ir vaikino stilius.

EJ Johnsonas anksčiau, Vida Press nuotr.

EJ Johnsonas dabar, Vida Press nuotr.

Nesunku pastebėti, kad dažniausiai EJ Johnsonas renkasi aprangą iš moterų skyriaus, nuo sijonų, aukštakulnių iki rankinių. Vaikinas teigia, kad unikalus stilius yra jo saviraiška, o moterims skirta mada šiandien patrauklesnė. Holivudo garsenybė dažnai dalyvauja prašmatniuose vakarėliuose, o jo įvaizdis sulaukia daugiausia dėmesio ir apkalbų.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Taip pat ir kasdienybėje EJ Johnsonas iš spintos traukia moteriškus prabangos prekių ženklų ("Balmain", "Hermes", "Givenchy" ir kitų) drabužius bei aksesuarus. Vis dėlto jaunuolis neigia gandus, neva jo siekis yra pakeisti lytį.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją