Šalia naujo mylimojo Jennifer Lopez tiesiog pražydo!

 (9)
Praėjusių metų vasarą su buvusiu partneriu, šokėju Casperu Smartu, skirtingais keliais pasukusi Jennifer Lopez šiandien džiaugiasi nauja meile. Dabar greta jos žengia stotingas gražuolis - buvęs profesionalus beisbolininkas Alexas Rodriguezas.
© Instagram.com, Vida Press nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

A. Rodriguezo glėbyje Jennifer Lopez tarsi pražydo iš naujo, net nesitiki, kad dainininkė vasarą švęs 48-ą gimtadienį. Pastaruoju metu atlikėja pastebimai išgražėjo. Jos instagram paskyroje pasirodo vis daugiau gundančių nuotraukų, moters akys blizga, oda švyti, o nuo veido nedingsta plati šypsena.

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on Feb 15, 2017 at 12:52pm PST

Iš pirmo žvilgsnio A. Rodriguezas - idealus vyras. Jis tikras džentelmenas: visuomet pasitempęs, dailiai glaudžiantis damą šalia, negailintis mylimajai gražių žodžių. Pasak Alexo, J. Lopez yra itin paprasta, nė kiek nesužvaigždėjusi ir labai optimistiška asmenybė, moteris, kuri moka pralinksminti kitus ir mėgaujasi kiekviena gyvenimo akimirka.

O štai A. Rodriguezas ne toks jau šventasis. Su buvusia žmona sportininkas susilaukė dviejų dukrų, po skandalingų skyrybų, į kurias net buvo įtraukta popkaralienė Madonna, Alexas susitikinėjo su daugybe garsių moterų. Tarp jo mylimųjų - Kate Hudson, Kameron Diaz, Torrie Wilson, Anne Wojcicki. Taip pat A. Rodriguezas yra klimpęs į dopingo skandalus, kuriuos vėliau pripažino pats.

Vis dėlto koks skirtumas, kokia naujųjų balandėlių praeitis? Dabar, būdami kartu, Jennifer ir Alexas džiaugiasi vienas kitu. Jie puikiai leidžia laiką, o gražuolė J. Lo tiesiog skraido it ant sparnų.

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on Feb 9, 2017 at 12:31am PST

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on Feb 13, 2017 at 6:55pm PST

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on Feb 25, 2017 at 4:37am PST

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on Jan 22, 2017 at 2:17pm PST

AFP/Scanpix nuotr.

AFP/Scanpix nuotr.

AFP/Scanpix nuotr.

AFP/Scanpix nuotr.

AFP/Scanpix nuotr.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Ar pastebi, kas šiose garsenybių nuotraukose ne taip?

Atrodo tai paprasčiausios atlikėjų Selenos Gomez ir Katy Perry asmenukės. Bet žvilgtelk dar kartelį - ar tikrai čia matai būtent šias garsenybes?

Madonna apsijuokė prieš milijonus: pamiršo savo rašytos dainos žodžius (1)

Žvilgtelėjęs į muzikos dievaitę Madonną, greičiausiai niekas neatspėtų jos amžiaus. Rugpjūčio viduryje atlikėja atšventė jau 59-ąjį gimtadienį. Ir... gerokai apsikvailino.

Paslaptis, jungianti šias 5 gražuoles, glumina

Žvilgtelėk į šias 5 dailias moteris, ar bent įtari, kas galėtų jas sieti? Galbūt kelias iki karjeros aukštumų, tas pats Zodiako ženklas, o gal bendras mylimasis? Ne. Greičiausiai artimiausias tiesai atsakymas būtų plastinės operacijos, tačiau ir tai tik užuomina.

Rihanna pirmą kartą atvirai parodė akivaizdžiai papilnėjusią figūrą (2)

Gandai apie putlesnes Rihannos formas pasklido dar gegužę, kai atlikėja viešuose renginiuose keletą kartų pasirodė linkius maskuojančiais drabužiais. Prigludusias sukneles pakeitė platėjančios princesiškos, padaugėjo oversized kelnių ir švarkų.

Jennifer Lopez be jokio gėdos jausmo nustelbė nuotaką (10)

Turėti garsių draugų - ir džiaugsmas, ir ne visai. Tai patyrė atlikėjos Jennifer Lopez ir jos mylimojo Alexo Rodriguezo draugai. Sophie Lasry bei Alexo Swieca vestuvėse dalyvavusi porelė savo įvaizdžiu nustelbė jaunuosius.