Šalia naujo mylimojo Jennifer Lopez tiesiog pražydo!

 (8)
Praėjusių metų vasarą su buvusiu partneriu, šokėju Casperu Smartu, skirtingais keliais pasukusi Jennifer Lopez šiandien džiaugiasi nauja meile. Dabar greta jos žengia stotingas gražuolis - buvęs profesionalus beisbolininkas Alexas Rodriguezas.
© Instagram.com, Vida Press nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

A. Rodriguezo glėbyje Jennifer Lopez tarsi pražydo iš naujo, net nesitiki, kad dainininkė vasarą švęs 48-ą gimtadienį. Pastaruoju metu atlikėja pastebimai išgražėjo. Jos instagram paskyroje pasirodo vis daugiau gundančių nuotraukų, moters akys blizga, oda švyti, o nuo veido nedingsta plati šypsena.

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on Feb 15, 2017 at 12:52pm PST

Iš pirmo žvilgsnio A. Rodriguezas - idealus vyras. Jis tikras džentelmenas: visuomet pasitempęs, dailiai glaudžiantis damą šalia, negailintis mylimajai gražių žodžių. Pasak Alexo, J. Lopez yra itin paprasta, nė kiek nesužvaigždėjusi ir labai optimistiška asmenybė, moteris, kuri moka pralinksminti kitus ir mėgaujasi kiekviena gyvenimo akimirka.

O štai A. Rodriguezas ne toks jau šventasis. Su buvusia žmona sportininkas susilaukė dviejų dukrų, po skandalingų skyrybų, į kurias net buvo įtraukta popkaralienė Madonna, Alexas susitikinėjo su daugybe garsių moterų. Tarp jo mylimųjų - Kate Hudson, Kameron Diaz, Torrie Wilson, Anne Wojcicki. Taip pat A. Rodriguezas yra klimpęs į dopingo skandalus, kuriuos vėliau pripažino pats.

Vis dėlto koks skirtumas, kokia naujųjų balandėlių praeitis? Dabar, būdami kartu, Jennifer ir Alexas džiaugiasi vienas kitu. Jie puikiai leidžia laiką, o gražuolė J. Lo tiesiog skraido it ant sparnų.

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on Feb 9, 2017 at 12:31am PST

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on Feb 13, 2017 at 6:55pm PST

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on Feb 25, 2017 at 4:37am PST

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on Jan 22, 2017 at 2:17pm PST

AFP/Scanpix nuotr.

AFP/Scanpix nuotr.

AFP/Scanpix nuotr.

AFP/Scanpix nuotr.

AFP/Scanpix nuotr.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Justinas Bieberis pasipiršo savo mylimajai

Na ką, panašu, kad nesibaigianti Justino Bieberio melodrama baigta - ate Selena ir būk pasveikinta Hailey!

Rusijos Angelina Jolie gerokai persistengė su operacijomis (1)

Lenktynėse su idealais Rusijos gražuolė, buvusi garsaus futbolininko žmona Esmer Omerova tikriausiai pamiršo, ką reiškia žodis „STOP“.

Kalbama, kad jų pasididžiavimai tikrai įspūdingi...

Oi, pačios mes tikrai nematavome, bet sklinda kalbos, kad šie vyrukai gali didžiuotis ne tik milžiniškomis sąskaitomis banke.

Be liemenuko pasirodžiusi Kim Kardashian traukė visų aplinkinių žvilgsnius

Kas jau kas, o Kim tikrai puikiai žino, kaip atkreipti į save dėmesį. Šį kartą jokių didelių skandalų - pakako palikti liemenuką namuose.

Kompromatas prieš hercogienę: internete plinta gundantis Meghan Markle video

Iš archyvų ištrauktą 2013 metų video įrašą, kuriame nusifilmavo princo Harry žmona Meghan Markle, publikavo visame pasaulyje garsus žurnalas Men`s Health. Tuo metu Meghan tikriausiai net nesvajojo vieną dieną tapti princo žmona.

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau? (1)

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?

Štai kam buvo palikta laisva vieta Harrio ir Meghan Markle vestuvėse...

Princo Harry ir Megan Markle vestuvės buvo tikrai įspūdingos ir kupinos simbolinių akimirkų, skirtų princesės Dianos atminimui. Ne paslaptis, kad Harrio santykiai su mama buvo ypatingai šilti ir princas labai skaudžiai išgyveno mamos netektį.

Štai kur princas Harry praleis savo paskutinę viengungišką naktį

Žiniasklaidoje pasirodė žinia, kur princas Harry praleis paskutiniąją savo viengungišką naktį prieš vestuves su aktore Meghan Markle.