Rusijos Angelina Jolie gerokai persistengė su operacijomis

 (1)
Lenktynėse su idealais Rusijos gražuolė, buvusi garsaus futbolininko žmona Esmer Omerova tikriausiai pamiršo, ką reiškia žodis „STOP“.
© Instagram

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Rusijos šokėja ir daugkartinė čempionė Esmer Omerova plastikos chirurgų kabinetų duris buvo pravėrusi ne vieną kartą: merginai 3 kartus buvo tobulinta nosies forma, keturis kartus didintos lūpos, o taip pat ryškinti skruostikauliai bei keista smakro forma. Greičiausiai, įvairių grožio procedūrų būta ir daugiau, bet argi skaičiuosim?

Deja, tarp „dar šiek tiek“ ir „per daug“ riba labai plonytė. Jei anksčiau žiniasklaida Esmer vadino rusų Angelina Jolie, tai dabar, gerbėjų nuomone, su operacijomis užsižaidusi Esmer labiau primena Michaelą Jacksoną. „Kaip jūs galite taip niokoti savo kūną? Siaubinga! Atveskite ją į protą kas nors!“ - po nuotrauka socialinė erdvėje rašė viena mergina. Ir tokių komentarų sparčiai daugėja...

A post shared by Esmer Omerova (@esmerik8) on Jun 21, 2018 at 6:54am PDT

Kaip sako patys plastikos chirurgai - geras rezultatas yra tas, kurio nematyti plika akimi. Deja, šiuo atveju to negalime pasakyti.

A post shared by Esmer Omerova (@esmerik8) on May 24, 2018 at 1:03pm PDT

A post shared by Esmer Omerova (@esmerik8) on May 20, 2018 at 10:30am PDT

A post shared by Esmer Omerova (@esmerik8) on May 16, 2018 at 12:12am PDT

A post shared by Esmer Omerova (@esmerik8) on Jun 4, 2018 at 6:53am PDT

A post shared by Esmer Omerova (@esmerik8) on Jun 30, 2018 at 2:10am PDT

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Justinas Bieberis pasipiršo savo mylimajai

Na ką, panašu, kad nesibaigianti Justino Bieberio melodrama baigta - ate Selena ir būk pasveikinta Hailey!

Rusijos Angelina Jolie gerokai persistengė su operacijomis (1)

Lenktynėse su idealais Rusijos gražuolė, buvusi garsaus futbolininko žmona Esmer Omerova tikriausiai pamiršo, ką reiškia žodis „STOP“.

Kalbama, kad jų pasididžiavimai tikrai įspūdingi...

Oi, pačios mes tikrai nematavome, bet sklinda kalbos, kad šie vyrukai gali didžiuotis ne tik milžiniškomis sąskaitomis banke.

Be liemenuko pasirodžiusi Kim Kardashian traukė visų aplinkinių žvilgsnius

Kas jau kas, o Kim tikrai puikiai žino, kaip atkreipti į save dėmesį. Šį kartą jokių didelių skandalų - pakako palikti liemenuką namuose.

Kompromatas prieš hercogienę: internete plinta gundantis Meghan Markle video

Iš archyvų ištrauktą 2013 metų video įrašą, kuriame nusifilmavo princo Harry žmona Meghan Markle, publikavo visame pasaulyje garsus žurnalas Men`s Health. Tuo metu Meghan tikriausiai net nesvajojo vieną dieną tapti princo žmona.

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau? (1)

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?

Štai kam buvo palikta laisva vieta Harrio ir Meghan Markle vestuvėse...

Princo Harry ir Megan Markle vestuvės buvo tikrai įspūdingos ir kupinos simbolinių akimirkų, skirtų princesės Dianos atminimui. Ne paslaptis, kad Harrio santykiai su mama buvo ypatingai šilti ir princas labai skaudžiai išgyveno mamos netektį.

Štai kur princas Harry praleis savo paskutinę viengungišką naktį

Žiniasklaidoje pasirodė žinia, kur princas Harry praleis paskutiniąją savo viengungišką naktį prieš vestuves su aktore Meghan Markle.