Realybės šou laimėtoja pasikeitė neatpažįstamai - vos 6 mėnesiai ir štai kokie rezultatai

 (10)
Scarlett Moffatt
© Cosmopolitan.lt montažas, Vida Press nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Nežinome, ar esi girdėjusi apie realybės šou „I'm A Celebrity“, bet prieš tavo akis - jo laimėtoja, 26 metų Scarlett Moffatt. Simpatiška ir visuomet gerą nuotaiką spinduliuojanti mergina prisipažįsta, kad kaltinti dėl pernelyg didelio svorio gali tik save - studijų metu ji taip įprato valgyti nesveiką maistą, kad kilogramai augo akyse, tačiau visuomet atrodė, kad susiimti dar spės. Spėjo, kuomet vietoj įprasto 36 dydžio drabužių parduotuvėje vos įsisprausdavo į 44 dydį.

Scarlett Moffatt
Scarlett Moffatt
© Vida Press


Scarlett Moffatt
Scarlett Moffatt
© Vida Press

Po realybės šou laimėjimo mergina tapo atpažįstama, taigi jei draugai ir artimieji nuo komentarų dėl išvaizdos susilaikydavo, anoniminiai komentatoriai purvo tikrai negailėjo. Galbūt tai ir tapo viena iš paskatų pradėti kitokį gyvenimą - sveikai maitintis, reguliariai sportuoti.


Scarlett pokyčiai tokie stulbinantys ir įkvepiantys kitas merginas, kad ji nusprendė išleisti savo treniruočių DVD, kurį galima įsigyti Amazon svetainėje. Na, o jeigu nuspręsi, kad tau taip pat reikia kardinalių pokyčių, siūlome atkreipti dėmesį į Scarlett sudarytą žemo kaloringumo (1350 kcal/d.) mitybos planą bei kasdienius sporto pratimus, kuriuos GALI RASTI ČIA.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją