Realybės šou laimėtoja pasikeitė neatpažįstamai - vos 6 mėnesiai ir štai kokie rezultatai

 (10)
Scarlett Moffatt
© Cosmopolitan.lt montažas, Vida Press nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Nežinome, ar esi girdėjusi apie realybės šou „I'm A Celebrity“, bet prieš tavo akis - jo laimėtoja, 26 metų Scarlett Moffatt. Simpatiška ir visuomet gerą nuotaiką spinduliuojanti mergina prisipažįsta, kad kaltinti dėl pernelyg didelio svorio gali tik save - studijų metu ji taip įprato valgyti nesveiką maistą, kad kilogramai augo akyse, tačiau visuomet atrodė, kad susiimti dar spės. Spėjo, kuomet vietoj įprasto 36 dydžio drabužių parduotuvėje vos įsisprausdavo į 44 dydį.

Scarlett Moffatt
Scarlett Moffatt
© Vida Press


Scarlett Moffatt
Scarlett Moffatt
© Vida Press

Po realybės šou laimėjimo mergina tapo atpažįstama, taigi jei draugai ir artimieji nuo komentarų dėl išvaizdos susilaikydavo, anoniminiai komentatoriai purvo tikrai negailėjo. Galbūt tai ir tapo viena iš paskatų pradėti kitokį gyvenimą - sveikai maitintis, reguliariai sportuoti.


Scarlett pokyčiai tokie stulbinantys ir įkvepiantys kitas merginas, kad ji nusprendė išleisti savo treniruočių DVD, kurį galima įsigyti Amazon svetainėje. Na, o jeigu nuspręsi, kad tau taip pat reikia kardinalių pokyčių, siūlome atkreipti dėmesį į Scarlett sudarytą žemo kaloringumo (1350 kcal/d.) mitybos planą bei kasdienius sporto pratimus, kuriuos GALI RASTI ČIA.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Justinas Bieberis pasipiršo savo mylimajai

Na ką, panašu, kad nesibaigianti Justino Bieberio melodrama baigta - ate Selena ir būk pasveikinta Hailey!

Rusijos Angelina Jolie gerokai persistengė su operacijomis (1)

Lenktynėse su idealais Rusijos gražuolė, buvusi garsaus futbolininko žmona Esmer Omerova tikriausiai pamiršo, ką reiškia žodis „STOP“.

Kalbama, kad jų pasididžiavimai tikrai įspūdingi...

Oi, pačios mes tikrai nematavome, bet sklinda kalbos, kad šie vyrukai gali didžiuotis ne tik milžiniškomis sąskaitomis banke.

Be liemenuko pasirodžiusi Kim Kardashian traukė visų aplinkinių žvilgsnius

Kas jau kas, o Kim tikrai puikiai žino, kaip atkreipti į save dėmesį. Šį kartą jokių didelių skandalų - pakako palikti liemenuką namuose.

Kompromatas prieš hercogienę: internete plinta gundantis Meghan Markle video

Iš archyvų ištrauktą 2013 metų video įrašą, kuriame nusifilmavo princo Harry žmona Meghan Markle, publikavo visame pasaulyje garsus žurnalas Men`s Health. Tuo metu Meghan tikriausiai net nesvajojo vieną dieną tapti princo žmona.

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau? (1)

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?

Štai kam buvo palikta laisva vieta Harrio ir Meghan Markle vestuvėse...

Princo Harry ir Megan Markle vestuvės buvo tikrai įspūdingos ir kupinos simbolinių akimirkų, skirtų princesės Dianos atminimui. Ne paslaptis, kad Harrio santykiai su mama buvo ypatingai šilti ir princas labai skaudžiai išgyveno mamos netektį.

Štai kur princas Harry praleis savo paskutinę viengungišką naktį

Žiniasklaidoje pasirodė žinia, kur princas Harry praleis paskutiniąją savo viengungišką naktį prieš vestuves su aktore Meghan Markle.