Prisimeni „Vergę Izaurą“? Pasižiūrėk, kaip ji atrodo dabar!

© Instagram

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Praėjo 40 metų nuo tada, kai televizijos ekranuose pasirodė pirmoji serialo „Vergė Izaura“ serija. Kad ir kaip skeptiškai žiūrėtum į muilo operas, šio serialo sėkmės kol niekam nepavyko aplenkti - „Vergė Izaura“ iki šiol yra labiausiai parduodamas serialas, parodytas net 80 skirtingų šalių. Apie vargšės Izauros kančias ir negailestingąjį Leoncijų žino pusė pasaulio.

Gražuolė Izaura, kurią suvaidino Lucelia Santos, netrukus švęs savo 60 gimtadienį: ji ne tik iki šiol vaidina, bet ir pati rašo scenarijus bei prodiusuoja filmus. Tik su asmeniniu gyvenimu Luceliai nelabai pasisekė - išsiskyrusi su pirmuoju vyru, aktorė taip ir nesukūrė naujų ilgalaikių santykių. Tačiau gal ne tai gyvenime svarbiausia, kuomet bėgantys metai tau atneša vis daugiau ir įdomesnių patirčių bei iššūkių.

A photo posted by Pury Costa (@purycosta) on May 20, 2015 at 6:14am PDT

A photo posted by @cmtorloni on Oct 3, 2015 at 5:38pm PDT

A photo posted by Flavio Dolce (@dolceflavio) on Jul 15, 2016 at 2:30pm PDT

A photo posted by Fabio Dias (@fabineids) on Nov 28, 2015 at 4:03pm PST

Žvaigždės

K. Kardashian mylimasis nebuvo patenkintas, pamatęs šią nuotrauką... (1)

Kardashian merginos puikiai žino, kaip patraukti sekėjų dėmesį pikantiškais kadrais, vis dėlto šį kartą Kourtney rizika nepasiteisino. Na, bent jau jos mylimajam, panašu, tokie metodai ne prie širdies.

„Nesu nei pirmoji, nei paskutinė“... 15 atvirumo akimirkų su Brigitte Macron

Emmanuelį ir Brigitte Macronus drąsiai galėtume vadinti pačia neįprasčiausia prezidentine pora. Jis įsimylėjo ją, ištekėjusią moterį, dar mokyklos suole ir pažadėjo, kad vieną dieną juodu tikrai bus kartu.

Justinas Bieberis pasipiršo savo mylimajai

Na ką, panašu, kad nesibaigianti Justino Bieberio melodrama baigta - ate Selena ir būk pasveikinta Hailey!

Rusijos Angelina Jolie gerokai persistengė su operacijomis (1)

Lenktynėse su idealais Rusijos gražuolė, buvusi garsaus futbolininko žmona Esmer Omerova tikriausiai pamiršo, ką reiškia žodis „STOP“.

Kalbama, kad jų pasididžiavimai tikrai įspūdingi...

Oi, pačios mes tikrai nematavome, bet sklinda kalbos, kad šie vyrukai gali didžiuotis ne tik milžiniškomis sąskaitomis banke.

Be liemenuko pasirodžiusi Kim Kardashian traukė visų aplinkinių žvilgsnius

Kas jau kas, o Kim tikrai puikiai žino, kaip atkreipti į save dėmesį. Šį kartą jokių didelių skandalų - pakako palikti liemenuką namuose.

Kompromatas prieš hercogienę: internete plinta gundantis Meghan Markle video

Iš archyvų ištrauktą 2013 metų video įrašą, kuriame nusifilmavo princo Harry žmona Meghan Markle, publikavo visame pasaulyje garsus žurnalas Men`s Health. Tuo metu Meghan tikriausiai net nesvajojo vieną dieną tapti princo žmona.

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau? (1)

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?