Prisimeni „Vergę Izaurą“? Pasižiūrėk, kaip ji atrodo dabar!

© Instagram

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Praėjo 40 metų nuo tada, kai televizijos ekranuose pasirodė pirmoji serialo „Vergė Izaura“ serija. Kad ir kaip skeptiškai žiūrėtum į muilo operas, šio serialo sėkmės kol niekam nepavyko aplenkti - „Vergė Izaura“ iki šiol yra labiausiai parduodamas serialas, parodytas net 80 skirtingų šalių. Apie vargšės Izauros kančias ir negailestingąjį Leoncijų žino pusė pasaulio.

Gražuolė Izaura, kurią suvaidino Lucelia Santos, netrukus švęs savo 60 gimtadienį: ji ne tik iki šiol vaidina, bet ir pati rašo scenarijus bei prodiusuoja filmus. Tik su asmeniniu gyvenimu Luceliai nelabai pasisekė - išsiskyrusi su pirmuoju vyru, aktorė taip ir nesukūrė naujų ilgalaikių santykių. Tačiau gal ne tai gyvenime svarbiausia, kuomet bėgantys metai tau atneša vis daugiau ir įdomesnių patirčių bei iššūkių.

A photo posted by Novelas (@insta_das_novelas) on Oct 27, 2014 at 8:13am PDT

A photo posted by Pury Costa (@purycosta) on May 20, 2015 at 6:14am PDT

A photo posted by @cmtorloni on Oct 3, 2015 at 5:38pm PDT

A photo posted by Flavio Dolce (@dolceflavio) on Jul 15, 2016 at 2:30pm PDT

A photo posted by Fabio Dias (@fabineids) on Nov 28, 2015 at 4:03pm PST

Žvaigždės

Gražuolė Emily Ratajkowski sulaukė kritikos: tokias krūtis geriau slėpti (3)

Modelis Emily Ratajkowski vadinama dieviško grožio mergina: dailus veidelis, pavydėtina figūra ir, žinoma, išraiškinga krūtinė. Sakoma, būtent dėl moteriškų grožybių Emily buvo pakviesta filmuotis Robino Thicke dainos "Blurred Lines" vaizdo klipe.

Penktadienio naktį pristatytos naujausios makiažo bei šukuosenų tendencijos

Vėlų šeštadienio vakarą stilingos Vilniaus moterys rinkosi į prestižinės CAROLINA makiažo studijos naujausių makiažo bei šukuosenų tendencijų kolekcijos pristatymą. Tarp Vilniaus ir Majamio gyvenanti garsios makiažo studijos įkūrėja Karolina Taraškevič-Bethel kartu su savo komanda pristatė įspūdingą šventinių makiažų bei šukuosenų kolekciją.

Gerbėjai pastebėjo pirmą Kylie Jenner šalutinį lūpų putlinimo poveikį

Paskutines rugsėjo savaites kone visas pramogų pasaulis kalbėjo tik apie viena - Kardashianų šeimos jaunėlė laukiasi. Daugeliui tai buvo šokas, bet netrukus šias kalbas perspjovė dar viena žinia. Neseniai pranešta apie kitos sesutės nėštumą - laukiasi ir Khloe Krdashian.

50-metė Pamela Anderson drebina mados pasaulį - tokios jos seniai nematėme (15)

Dar ne taip ir seniai garsiosios gelbėtojos Pamelos Anderson stilius vadintas neskoningu ir pigiu. Tačiau pastaruoju metu aktorė rodo akivaizdžias pastangas - vulgarumą pakeitė elegancija ir šiuolaikiški deriniai.

Šiandien supermodelio Lindos Evangelistos atpažinti neįmanoma (1)

Prieš keletą dienų mados namų "Versace" kolekcijos pristatyme susivienijo tikrieji supermodeliai. Podiumu žengė mėgstamiausios prieš 20 metų žuvusio dizainerio Gianni Versace manekenės. Tačiau vienos numylėtinės tarp jų nebuvo.