Prisimeni šią mielą mergaitę? Pasižiūrėk, kaip ji atrodo dabar

 (57)
© Facebook

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Vos dvejų metukų Aira Brown akimirksniu tapo visos Amerikos numylėtine - tos putlios lūpytės, didelės akys ir neįtikėtinai ilgos blakstienos pakerėjo milijonus! Airos tėvai laiko veltui nešvaistė - mažylė nuolatos dalyvaudavo gražiausių vaikų konkursuose ir nuo pat mažų dienų reklamavo vaikams skirtas prekes. Tik kol vieni aikčiojo dėl neįprasto mergaitės grožio, kiti piktinosi neatsakingu tėvų elgesiu - vos kelerių metukų sulaukusi mergytė buvo leidžiama į soliariumus, kad oda įgautų gražų rusvą atspalvį, plaukai buvo šviesinami dažais, o veido bruožai ryškinami kosmetika.

Tėvai tikina, kad jų dukra nuo pat mažens mėgo maivytis ir pozuoti prieš kamerą, todėl jie tik padėjo dukters pomėgiams realizuotis, bet nevertė jos dalyvauti konkursuose ir dirbti nuo mažų dienų. Vis tik ne visiems atrodė priimtina, kad iš mažos mergaitės bandoma padaryti gyvą lėlę - dirbtinis įdegis, kosmetika, šukuosenos... Pradėta vis garsiau kalbėti apie Amerikoje itin populiarių vaikų grožio konkursų daromą žalą, juk natūralumo ten praktiškai nerasta.

Nepaisant visos kritikos, norinčiųjų, kad būtent Aira pristatytų jų produktus, tikrai netrūko. Tarp garsiausių užsakovų galima pamatyti tokius žinomus vardus kaip TuTu Cute Bowtique, Alexandria Olivia, Our Cute Babies...

Dabar Airai - 8 metai ir ji sėkmingai tęsia savo karjerą. Ji turi savo facebook puslapį, Instagramą ir Youtube kanalą, kuriame bendrauja su gerbėjais. Beje, netrukus pasirodys ir filmas, kurio pagrindine heroje taps... žinoma, Aira.

A post shared by Aira Marie (@airabrown) on May 15, 2017 at 10:46am PDT

A post shared by Aira Marie (@airabrown) on May 25, 2017 at 6:02pm PDT

A post shared by Aira Marie (@airabrown) on Nov 3, 2016 at 10:03am PDT

A post shared by Aira Marie (@airabrown) on Oct 17, 2016 at 1:25pm PDT

A post shared by Aira Marie (@airabrown) on Aug 6, 2016 at 11:22pm PDT

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Be liemenuko pasirodžiusi Kim Kardashian traukė visų aplinkinių žvilgsnius

Kas jau kas, o Kim tikrai puikiai žino, kaip atkreipti į save dėmesį. Šį kartą jokių didelių skandalų - pakako palikti liemenuką namuose.

Kompromatas prieš hercogienę: internete plinta gundantis Meghan Markle video

Iš archyvų ištrauktą 2013 metų video įrašą, kuriame nusifilmavo princo Harry žmona Meghan Markle, publikavo visame pasaulyje garsus žurnalas Men`s Health. Tuo metu Meghan tikriausiai net nesvajojo vieną dieną tapti princo žmona.

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau?

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?

Štai kam buvo palikta laisva vieta Harrio ir Meghan Markle vestuvėse...

Princo Harry ir Megan Markle vestuvės buvo tikrai įspūdingos ir kupinos simbolinių akimirkų, skirtų princesės Dianos atminimui. Ne paslaptis, kad Harrio santykiai su mama buvo ypatingai šilti ir princas labai skaudžiai išgyveno mamos netektį.

Štai kur princas Harry praleis savo paskutinę viengungišką naktį

Žiniasklaidoje pasirodė žinia, kur princas Harry praleis paskutiniąją savo viengungišką naktį prieš vestuves su aktore Meghan Markle.

Meghan Markle ir Harry jau išsirinko dainą savo pirmajam šokiui

Panašu, kad pirmasis karališkosios poros šokis tikrai nebus nuobodus! Puikus pasirinkimas, Meghan!

Atvirai apie tai, kaip jie prarado nekaltybę (1)

Vieniems pirmas kartas - labai įdomi ir intriguojanti patirtis, kitiems - bauginantis žingsnis į suaugusiųjų pasaulį. Štai ką apie savo pirmus kartus pasakoja žvaigždės.