Princesė Kate Middleton laukiasi trečiojo vaikelio

 (1)
Princas Williamas ir Kembridžo hercogienė Kate atskleidė ne vieno numanytą žinią - jie laukia šeimos pagausėjimo. Pavasariop šeimoje atsiras trečioji karališkosios poros atžala.
© Reuters / Scanpix

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Pastaruoju buvo pranešta, kad princesė Kate guli ligoninėje. Kaip ir manyta, šių vizitų priežastis - nėštumas. Kembridžo hercogienę ir per pirmąjį, ir per antrąjį nėštumus kankino rytiniai negalavimai. Trečiojo nėštumo sukelti rytiniai pykinimai tokie nemalonūs, kad Kate teko atšaukti jau keletą planuotų renginių ir susitikimų.

SIPA/Scanpix nuotr.

Šiuo metu dar tiksliai nežinomas nėštumo mėnuo, manoma, kad tai galėtų būti tarp 8-12 savaičių. Tad pagranduką Kate Middleton greičiausiai sūpuos pavasarį. Šiuo metu karališkoji pora turi dvi atžalas. Vyresnėlis princas George'as vasarą atšventė ketvirtąjį gimtadienį, o jaunėlei princesei Charlotte gegužę suėjo 2 metukai.

AP/Scanpix nuotr.
Reuters/Scanpix nuotr.

Apie tai, kad norėtų gausesnės šeimos Kate ir princas Williamas yra užsiminę net keletą kartų. Ši laukta naujiena itin nudžiugino karališkosios poros gerbėjus ir, be abejo, Didžiosios Britanijos karalienę Elžbietą II.

SIPA/Scanpix nuotr.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

KAULŲ MAIŠAI: 5 garsenybės, kritikuojamos dėl per liekno kūno (1)

Dažnai pikti liežuviai plaka suapvalėjusias garsenybes, pavyzdžiui, pastaruoju metu, sakoma, 10 kg priaugusią Rihanną. Tačiau kritikos sulaukia ir žvaigždės, kurios primena skeletus. Štai 5, kurios atrodo gerokai per liesos.

Internautai užsipuolė aktorę Ariel Winter: gana rengtis kaip paleistuvei

Jau ne kartą gerbėjai piktinosi aktorės Ariel Winter įvaizdžiu. Kadaise demonstravusi subtilų stilių, šiandien mergina dažnai atrodo vulgariai.

Auč! Tokio seksualumo dinamito Kim Kardashian nesprogdino jau seniai (4)

Socialinių tinklų karalienė Kim Kardashian seniai garsėja pomėgiu rengtis provokuojančiai. Pasirodžiusi dizainerio Tomo Fordo kolekcijos pristatyme ji dar kartą įrodė, kad seksualumo būti per daug negali.