Princesė Kate Middleton laukiasi trečiojo vaikelio

 (1)
Princas Williamas ir Kembridžo hercogienė Kate atskleidė ne vieno numanytą žinią - jie laukia šeimos pagausėjimo. Pavasariop šeimoje atsiras trečioji karališkosios poros atžala.
© Reuters / Scanpix

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Pastaruoju buvo pranešta, kad princesė Kate guli ligoninėje. Kaip ir manyta, šių vizitų priežastis - nėštumas. Kembridžo hercogienę ir per pirmąjį, ir per antrąjį nėštumus kankino rytiniai negalavimai. Trečiojo nėštumo sukelti rytiniai pykinimai tokie nemalonūs, kad Kate teko atšaukti jau keletą planuotų renginių ir susitikimų.

SIPA/Scanpix nuotr.

Šiuo metu dar tiksliai nežinomas nėštumo mėnuo, manoma, kad tai galėtų būti tarp 8-12 savaičių. Tad pagranduką Kate Middleton greičiausiai sūpuos pavasarį. Šiuo metu karališkoji pora turi dvi atžalas. Vyresnėlis princas George'as vasarą atšventė ketvirtąjį gimtadienį, o jaunėlei princesei Charlotte gegužę suėjo 2 metukai.

AP/Scanpix nuotr.
Reuters/Scanpix nuotr.

Apie tai, kad norėtų gausesnės šeimos Kate ir princas Williamas yra užsiminę net keletą kartų. Ši laukta naujiena itin nudžiugino karališkosios poros gerbėjus ir, be abejo, Didžiosios Britanijos karalienę Elžbietą II.

SIPA/Scanpix nuotr.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau?

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?

Štai kam buvo palikta laisva vieta Harrio ir Meghan Markle vestuvėse...

Princo Harry ir Megan Markle vestuvės buvo tikrai įspūdingos ir kupinos simbolinių akimirkų, skirtų princesės Dianos atminimui. Ne paslaptis, kad Harrio santykiai su mama buvo ypatingai šilti ir princas labai skaudžiai išgyveno mamos netektį.

Štai kur princas Harry praleis savo paskutinę viengungišką naktį

Žiniasklaidoje pasirodė žinia, kur princas Harry praleis paskutiniąją savo viengungišką naktį prieš vestuves su aktore Meghan Markle.

Meghan Markle ir Harry jau išsirinko dainą savo pirmajam šokiui

Panašu, kad pirmasis karališkosios poros šokis tikrai nebus nuobodus! Puikus pasirinkimas, Meghan!

Atvirai apie tai, kaip jie prarado nekaltybę (1)

Vieniems pirmas kartas - labai įdomi ir intriguojanti patirtis, kitiems - bauginantis žingsnis į suaugusiųjų pasaulį. Štai ką apie savo pirmus kartus pasakoja žvaigždės.