Prieš 8 metus ją vadino gražiausia pasaulio mergaite. Pažvelk, kaip ji atrodo dabar

 (138)
© Instagram

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Net neabejojame, kad šią mergaitę tikrai esi mačiusi. 2009 metais rusaitė Kristina Pimenova pasirašė kontraktą su LA Models agentūra ir nuo tos akimirkos visos jos šeimos gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis. Žurnalas Woman daily Magazine paskelbė ją gražiausia pasaulio mergaite, o Daily Postal - būsimuoju top modeliu. Nenuostabu, kad įvairūs mados namai ir kitų sričių užsakovai varžėsi tarpusavyje dėl galimybės padirbėti su šia mergaite, kuri akimirksniu pakerėjo pasaulį. O juk tuomet jai buvo vos treji metukai!

Kristinos tėtis - profesionalus futbolininkas, o mama šiuo metu dirba asmenine mergaitės vadybininke. „Kai Kristina buvo dar visai maža, gatvėje dažnai sulaukdavome dėmesio ir klausimų, ar ji nesifilmuoja reklamose bei kine. Niekuomet nesvarsčiau tokios galimybės, tačiau kažkuriuo metu nusprendžiau nuvesti dukrą pas profesionalus. Taip prasidėjo Kristinos karjera, - pasakoja jos mama ir tikina, kad dėl galimos karjeros niekuomet nesiryžtų savo vaiko spausti per prievartą. - Jei vaikas atsisako fotografuotis ir rodo kaprizus, vadinasi jam ne vieta mados pasaulyje. Yra neadekvačių tėvų, kurie mato savo vaikuose potencialą ir verčia juos fotografuotis reklamose, bandydami papirkti įvairiausiais metodais, o vaikai verkia ir gyvena nuolatinėje įtampoje. Bet kokia viso to prasmė? Juk neįmanoma visą laiką versti vaiko daryti to, kas jam nepatinka. Galų gale, kaprizingo modelio užsakovai antrą kartą nenorės kviesti.“

Dėl neeilinio mergaitės grožio abejonių tikriausiai niekam nekyla, tačiau čia, kaip ir visur - kuo žinomesnis esi, tuo daugiau neigiamų reakcijų susilauki. Kristinos mamai ne kartą teko sulaukti kritikos strėlių dėl tariamai pernelyg seksualaus mergaitės įvaizdžio, naudojamo makiažo, ganėtinai atvirų drabužių, tačiau Kristinos mama pabrėžia, kad fotosesijos ir realus gyvenimas - du skirtingi dalykai: „Jeigu žmogus normalus, jam net neateis į galvą mintis, kad nuotrauka, kurioje mergaitė pasidėjusi ranką tarp kojų, yra seksuali. Tiesiog juokinga. Internete mačiau daug komentarų ir dėl nuotraukos, kurioje Kristina žaidžia badmintoną vilkėdama šortus. Jie sako, kad to jau per daug. Žmonės, jūs ką? Vaikas žaidžia, jis aprengtas vaikiškais drabužiais! Kai buvau maža, bėgiodavom trumpomis suknytėmis, linksmindavomės ir kabodavome žemyn galva. Ir tikrai niekas negalvodavo, kad tai atrodo pernelyg iššaukiančiai.“

Roberto Cavalli, Armani, Ermanno Scervino, Fendi, Dolce&Gabbana, Dsquared2 - tai tik nedidelė dalis žinomų mados vardų, su kuriais jau teko padirbėti 11-metei Kristinai Pimenovai. Net neabejojame, kad šios mergaitės ateityje laukia dar nemažai įspūdingų pasiekimų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

K. Kardashian mylimasis nebuvo patenkintas, pamatęs šią nuotrauką...

Kardashian merginos puikiai žino, kaip patraukti sekėjų dėmesį pikantiškais kadrais, vis dėlto šį kartą Kourtney rizika nepasiteisino. Na, bent jau jos mylimajam, panašu, tokie metodai ne prie širdies.

„Nesu nei pirmoji, nei paskutinė“... 15 atvirumo akimirkų su Brigitte Macron

Emmanuelį ir Brigitte Macronus drąsiai galėtume vadinti pačia neįprasčiausia prezidentine pora. Jis įsimylėjo ją, ištekėjusią moterį, dar mokyklos suole ir pažadėjo, kad vieną dieną juodu tikrai bus kartu.

Justinas Bieberis pasipiršo savo mylimajai

Na ką, panašu, kad nesibaigianti Justino Bieberio melodrama baigta - ate Selena ir būk pasveikinta Hailey!

Rusijos Angelina Jolie gerokai persistengė su operacijomis (1)

Lenktynėse su idealais Rusijos gražuolė, buvusi garsaus futbolininko žmona Esmer Omerova tikriausiai pamiršo, ką reiškia žodis „STOP“.

Kalbama, kad jų pasididžiavimai tikrai įspūdingi...

Oi, pačios mes tikrai nematavome, bet sklinda kalbos, kad šie vyrukai gali didžiuotis ne tik milžiniškomis sąskaitomis banke.

Be liemenuko pasirodžiusi Kim Kardashian traukė visų aplinkinių žvilgsnius

Kas jau kas, o Kim tikrai puikiai žino, kaip atkreipti į save dėmesį. Šį kartą jokių didelių skandalų - pakako palikti liemenuką namuose.

Kompromatas prieš hercogienę: internete plinta gundantis Meghan Markle video

Iš archyvų ištrauktą 2013 metų video įrašą, kuriame nusifilmavo princo Harry žmona Meghan Markle, publikavo visame pasaulyje garsus žurnalas Men`s Health. Tuo metu Meghan tikriausiai net nesvajojo vieną dieną tapti princo žmona.

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau? (1)

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?