Praeivis nufilmavo muštynes tarp Lindsay Lohan ir jos milijonieriaus mylimojo

 (17)
© Instagram

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Atrodė, Lindsay Lohan pagaliau pradeda tvarkytis savo gyvenimą: nauji darbai, nauji jausmai... Bet romanas su Rusijos milijonieriumi Egoru Tarabasovu prieš kelias savaites baigėsi. Ir pabaiga buvo tikrai ne pati gražiausia.

Socialiniuose tinkluose pasklido video įrašas, kuriame Graikijoje atostogavusi porelė labai jau audringai aiškinasi santykius - Egoras grubiai griebia Lindsay, užsuka jai ranką ir bando atimti iš jos telefoną.

Anot šaltinių, dėl visko kaltas pavydas. Esą Lindsay savo mylimojo telefone pamatė kitos merginos žinutes ir čiupusi telefoną lėkė iš automobilio, o įsiutęs Egoras puolė paskui ją. Iš tiesų visas šis skandalas vyko dar praėjusį mėnesį, tačiau video buvo paviešintas tik dabar. Vėliau Lindsay Lohan patikino, kad tai jau ne pirmas toks sužadėtinio išpuolis, tačiau po šio incidento tarp jų viskas baigta. O prieš kelias savaites Instagram paskyroje aktorė savo gerbėjams skundėsi, kad 23 metų Egoras linksminasi su „Rusų kekše“ jai už nugaros.

Akivaizdu, kad šiems santykiams graži ateitis tikrai nesišviečia. O mes linkime, kad Lindsay nepalūžtų ir negrįžtų pas savo emocijų nevaldantį mylimąjį.

VIDEO GALI PAMATYTI PASPAUDUSI ANT NUOTRAUKOS

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Be liemenuko pasirodžiusi Kim Kardashian traukė visų aplinkinių žvilgsnius

Kas jau kas, o Kim tikrai puikiai žino, kaip atkreipti į save dėmesį. Šį kartą jokių didelių skandalų - pakako palikti liemenuką namuose.

Kompromatas prieš hercogienę: internete plinta gundantis Meghan Markle video

Iš archyvų ištrauktą 2013 metų video įrašą, kuriame nusifilmavo princo Harry žmona Meghan Markle, publikavo visame pasaulyje garsus žurnalas Men`s Health. Tuo metu Meghan tikriausiai net nesvajojo vieną dieną tapti princo žmona.

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau?

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?

Štai kam buvo palikta laisva vieta Harrio ir Meghan Markle vestuvėse...

Princo Harry ir Megan Markle vestuvės buvo tikrai įspūdingos ir kupinos simbolinių akimirkų, skirtų princesės Dianos atminimui. Ne paslaptis, kad Harrio santykiai su mama buvo ypatingai šilti ir princas labai skaudžiai išgyveno mamos netektį.

Štai kur princas Harry praleis savo paskutinę viengungišką naktį

Žiniasklaidoje pasirodė žinia, kur princas Harry praleis paskutiniąją savo viengungišką naktį prieš vestuves su aktore Meghan Markle.

Meghan Markle ir Harry jau išsirinko dainą savo pirmajam šokiui

Panašu, kad pirmasis karališkosios poros šokis tikrai nebus nuobodus! Puikus pasirinkimas, Meghan!

Atvirai apie tai, kaip jie prarado nekaltybę (1)

Vieniems pirmas kartas - labai įdomi ir intriguojanti patirtis, kitiems - bauginantis žingsnis į suaugusiųjų pasaulį. Štai ką apie savo pirmus kartus pasakoja žvaigždės.