Pozuodama gražuolė Hofit Golan nė nepastebėjo išsprūdusios krūties

Venecijoje jau 74-ą kartą vyksta tarptautinis filmų festivalis. Per šešias festivalio dienas ant raudonojo kilimo vienos viešnios tapo tikrų tikriausiomis stiliaus žvaigždėmis, o kitos patyrė gluminančių stiliaus netyčiukų.
© La Presse/ Scanpix nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Izraelio įžymybė Hofit Golan kaskart renginiuose akį traukia originaliais apdarais. Ji drąsiai demonstruoja kūno linkius, nesibodi gilesnių iškirpčių ar mikroskopinių sijonėlių. Hofit savo įvaizdžiais dažnai net nustelbia garsias drauges, pavyzdžiui, Carą Delevingne, Kelly Brook, Lindsay Lohan ar gražuolę Kendall Jenner.

Šį kartą Venecijos filmų festivalyje H. Golan ir vėl susižėrė visų dėmesį. Šeštąją festivalio dieną tarp žvaigždžių besisukiojanti verslininkė pasipuošė kanarėlių geltonumo suknele. Apdaras išsiskyrė gausybe raukinių ir gundančiais perregimo audinio intarpais.

La Presse/Scanpix nuotr.

Vida Press nuotr.

Raudonuoju kilimu Hofit žengė pasiramsčiuodama ramentais, mat prieš kurį laiką patyrė kojos traumą. Rodos, garsenybei tai nesukėlė jokių nepatogumų, H. Golan spėjo prieš kamerų objektyvus ir pamosuoti ramentais, ir papozuoti švystelėjusi juos šalin.

La Presse/Scanpix nuotr.

Vida Press nuotr.

Nemalonumų Hofit sukėlė ne ramentai, o dailioji suknelė. Kilstelėjus ranką kiek aukščiau, siauručiai krūtinę dengę raukiniai apnuogino verslininkės krūtį. Tačiau šypsena nuo moters veido nedingo, rodos, šio nejaukaus momento ji nė nepastebėjo.

Vida Press nuotr.

Venecijos filmų festivalis truks iki rugsėjo 9 dienos, tad greičiausiai dar spėsime pamatyti ne vieną stiliaus netyčiuką.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Justinas Bieberis pasipiršo savo mylimajai

Na ką, panašu, kad nesibaigianti Justino Bieberio melodrama baigta - ate Selena ir būk pasveikinta Hailey!

Rusijos Angelina Jolie gerokai persistengė su operacijomis (1)

Lenktynėse su idealais Rusijos gražuolė, buvusi garsaus futbolininko žmona Esmer Omerova tikriausiai pamiršo, ką reiškia žodis „STOP“.

Kalbama, kad jų pasididžiavimai tikrai įspūdingi...

Oi, pačios mes tikrai nematavome, bet sklinda kalbos, kad šie vyrukai gali didžiuotis ne tik milžiniškomis sąskaitomis banke.

Be liemenuko pasirodžiusi Kim Kardashian traukė visų aplinkinių žvilgsnius

Kas jau kas, o Kim tikrai puikiai žino, kaip atkreipti į save dėmesį. Šį kartą jokių didelių skandalų - pakako palikti liemenuką namuose.

Kompromatas prieš hercogienę: internete plinta gundantis Meghan Markle video

Iš archyvų ištrauktą 2013 metų video įrašą, kuriame nusifilmavo princo Harry žmona Meghan Markle, publikavo visame pasaulyje garsus žurnalas Men`s Health. Tuo metu Meghan tikriausiai net nesvajojo vieną dieną tapti princo žmona.

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau? (1)

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?

Štai kam buvo palikta laisva vieta Harrio ir Meghan Markle vestuvėse...

Princo Harry ir Megan Markle vestuvės buvo tikrai įspūdingos ir kupinos simbolinių akimirkų, skirtų princesės Dianos atminimui. Ne paslaptis, kad Harrio santykiai su mama buvo ypatingai šilti ir princas labai skaudžiai išgyveno mamos netektį.

Štai kur princas Harry praleis savo paskutinę viengungišką naktį

Žiniasklaidoje pasirodė žinia, kur princas Harry praleis paskutiniąją savo viengungišką naktį prieš vestuves su aktore Meghan Markle.