„Playboy“ zuikutės atvirai papasakojo apie pragarą Hugho Hefnerio viloje

 (65)
Neseniai knygą apie „Playboy“ vilą išleidusi Holly Madison buvo tikrai ne vienintelė, kuri išdrįso paatvirauti apie ne tokį jau ir saldų gyvenimą. Siūlome paskaityti, ką yra sakiusios kitos Heffnerio zuikutės. Gal iš tiesų viskas ne taip gražu, kaip atrodo žvelgiant iš šalies?
Hugh Hefner
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

1. „Visi galvoja, kad metaliniai vartai buvo skirti apsisaugoti nuo pašalinių, bet man atrodė, kad jie skirti uždaryti mane“, – rašė Holly Madison knygoje „Down the Rabbit Hole: Curious Adventures and Cautionary Tales of a Former Playboy Bunny“.

2. „Kai čia gyveni, turi pareiti namo iki 21 val. Komendanto valanda. Negalima kviestis draugių“, – Carla Howe.

3. „Kiekvieną penktadienio rytą turėdavome eiti į Hefo kambarį ir laukti, kol jis surinks šuns kakučius nuo kilimo, o tada prašyti kišenpinigių – tūkstančio dolerių po šimtą dolerių iš seifo vienoje knygų lentynoje. Nepakentėme šitos procedūros. Hefas visada pasinaudodavo proga išsakyti viską, kuo nepatenkintas santykiuose. Dauguma nusiskundimų būdavo apie harmonijos trūkumą tarp merginų arba per mažas seksualinis dalyvavimas „vakarėliuose“ jo miegamajame. Jei išeidavome į miestą ir nesudalyvaudavome oficialius pasilinksminimus (kai Hefneris norėdavo pasirodyti su merginomis klubuose), jis nenorėdavo duoti kišenpinigių. Tai būdavo jo ginklas“, – rašė Izabella St. James knygoje „Izabella St. James in her book, Bunny Tales: Behind Closed Doors at the Playboy Mansion“.

4. „Jei padarai ką nors negerai, gauni elektroninį laišką. Yra griežtas elgesio kodeksas. Yra net taisyklės, kaip naudotis „Instagram“ ir „Twitter“. Reikia viską vaizduoti gražiai. Jei nuotraukoje esi neblaivi, turėsi bėdos“, – Melissa Howe.

5. „Nors stengėmės puošti savo kambarius, kad jie būtų jaukūs, čiužiniai ant lovų buvo pasibjaurėtini – seni, nudėvėti, dėmėti. Patalų užvalkalai irgi nebuvo nauji“, – rašė Izabella St. James knygoje „Bunny Tales: Behind Closed Doors at the Playboy Mansion“.

6. „Negalėdavome parsivesti vaikinų. Tai buvo svarbiausia taisyklė – jokių vaikinų. Tai viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl išėjome“, – Karissa Shannon.

7. „Hefas buvo įpratęs prie nešvarių kilimų. Kilimui jo miegamajame buvo daugybė metų. Viskas žymiai suprastėjo, kai į jo miegamąjį atsikraustė Holly Madison, kaip pagrindinė mergina. Ji atsigabeno du savo šunis. Jie nebuvo išmokyti gyventi viduje ir atlikdavo gamtinius reikalus miegamajame ant kilimo. Naktį ar anksti ryte, jei kuri užeidavo į Hefo miegamąjį, beveik visada įlipdavo į šuns fekalijas“, – rašė Izabella St. James knygoje „Bunny Tales: Behind Closed Doors at the Playboy Mansion“.

8. „Be tų vakarų, kai kur nors eidavome, matydavau Hefą tik kartą per dieną einantį koridoriumi į savo kabinetą“, – Kendra Wilkinson.

9. „Tai lyg gyvenimas su seneliu. Neseniai iškvietė slaugę, nes jis pargriuvo“, – Carla Howe.

10. „Quaalude“ (raminamieji narkotiniai vaistai) turėdavo atpalaiduoti. Kartą Hefas man sakė, kad jie turėtų sukelti merginoms seksualinį potraukį“, – rašė Izabella St. James knygoje „Bunny Tales: Behind Closed Doors at the Playboy Mansion“.

11. „Pagrindinė jo mergina darydavo jam oralinį seksą, paskui ji mylėdavosi su juo. Ji pirma, todėl jai saugiausia. Jokios apsaugos, jokių sveikatos patikrinimų. Jam nerūpėjo“, – rašė Jill Ann Spaulding knygoje „Jill Ann: Upstairs“.

12. „Hefas tik guli su erekcija nuo „Viagros“. Tai dirbtinė erekcija, kiekviena mergina užsėda ant jo dviem minutėms, kitos jį smagina. Jos šaukia pavyzdžiui: „Išdulkink ją, tėtuk.“ – rašė Jill Ann Spaulding knygoje „Jill Ann: Upstairs“.

13. „Maždaug po minutės nulipau, ir viskas. Tai buvo lyg darbas. Užlipau, nulipau. Seksas su juo man nepatiko“, – rašė Kendra Wilkinson knygoje „Sliding Into Home“.

14. „Gal taip buvo dėl žolės ir alkoholio, bet apsvaigti atrodė vienintelis būdas nekreipti dėmesio į absurdišką gyvenimą, kurį gyvenau“, – rašė Izabella St. James knygoje „Bunny Tales: Behind Closed Doors at the Playboy Mansion“.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

K. Kardashian mylimasis nebuvo patenkintas, pamatęs šią nuotrauką...

Kardashian merginos puikiai žino, kaip patraukti sekėjų dėmesį pikantiškais kadrais, vis dėlto šį kartą Kourtney rizika nepasiteisino. Na, bent jau jos mylimajam, panašu, tokie metodai ne prie širdies.

„Nesu nei pirmoji, nei paskutinė“... 15 atvirumo akimirkų su Brigitte Macron

Emmanuelį ir Brigitte Macronus drąsiai galėtume vadinti pačia neįprasčiausia prezidentine pora. Jis įsimylėjo ją, ištekėjusią moterį, dar mokyklos suole ir pažadėjo, kad vieną dieną juodu tikrai bus kartu.

Justinas Bieberis pasipiršo savo mylimajai

Na ką, panašu, kad nesibaigianti Justino Bieberio melodrama baigta - ate Selena ir būk pasveikinta Hailey!

Rusijos Angelina Jolie gerokai persistengė su operacijomis (1)

Lenktynėse su idealais Rusijos gražuolė, buvusi garsaus futbolininko žmona Esmer Omerova tikriausiai pamiršo, ką reiškia žodis „STOP“.

Kalbama, kad jų pasididžiavimai tikrai įspūdingi...

Oi, pačios mes tikrai nematavome, bet sklinda kalbos, kad šie vyrukai gali didžiuotis ne tik milžiniškomis sąskaitomis banke.

Be liemenuko pasirodžiusi Kim Kardashian traukė visų aplinkinių žvilgsnius

Kas jau kas, o Kim tikrai puikiai žino, kaip atkreipti į save dėmesį. Šį kartą jokių didelių skandalų - pakako palikti liemenuką namuose.

Kompromatas prieš hercogienę: internete plinta gundantis Meghan Markle video

Iš archyvų ištrauktą 2013 metų video įrašą, kuriame nusifilmavo princo Harry žmona Meghan Markle, publikavo visame pasaulyje garsus žurnalas Men`s Health. Tuo metu Meghan tikriausiai net nesvajojo vieną dieną tapti princo žmona.

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau? (1)

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?